Jaký bude rok 2022?

PF 2022

Uteklo to jako voda a další rok je skoro za námi!

Vím, pro mnohé z vás byl obtížný.

Stálé změny, nejistota, negativita a zesilující agrese lidí. A všude okolo nás záměrně šířený strach, který se již ukotvil v celém kvantovém poli…

Nezabíjí nás virus ani bakterie, zabíjí nás strach a naše myšlení!

Minulý rok jsme si snad všichni přáli, aby byl tento rok lepší. Dnes stojíme téměř na jeho konci a přejeme si totéž pro rok další.

Ale jak už jsem říkala minule: „Přání je krásná věc, ale má trochu daleko od realizace.“ Chci Vám nyní říci, že to, jaký bude příští rok 2022 záleží na každém jednom z nás.

Právě na konci tohoto roku je více než kdy dříve potřeba se zastavit a ohlédnout se za tím, čím jsme prošli. Čím jsme si museli projít jako lidstvo, které už dlouhou dobu nevnímá svou intuici, své srdce, nevnímá volání naší matky Země a bezohledně a nevšímavě si jede dál ve svém materialistickém životě a zabíjí a ničí okolo sebe vše živé.

Nacházíme se ve věku velmi silné transformace. O tom jsem psala v článku:  Věk transformace – https://blankaheltova.cz/vek-transformace/

A je opravdu důležité, jak se každý jeden z nás rozhodne a jak se každý jeden z nás bude chovat a jaké myšlenky bude mít.

V novém roce 2022 už prostě nemůžeme říkat: „Za to může ten nebo onen člověk…. Za to mohou politici…. Za to mohou média… Za to mohou ti neočkovaní… Za to mohou ti očkovaní… Za to může covid… atd…“

Ne. Tohle už do Nového věku neprojde! Tohle chování a myšlení už není možné!

Za vše, co se každému jednomu z nás děje, může jen a pouze každý jeden z nás…

Každý jeden z nás je zodpovědný za svůj život a vždy máme možnost volby. Ať se vám to zdá jakkoli za vlasy přitažené nebo nesmyslné. Ať se vám to zdá jakkoli tvrdé a ošklivé. Zkuste se nad tím prosím už konečně zamyslet.

Každý z nás přišel sem na tento svět, do tohoto těla s určitým úkolem a posláním. Nejsme tu jen tak. Jsme tu protože tu máme být. Jsme tu protože jsme si to vybrali. Nežijeme jen jeden život…

Naše myšlenky jsou velmi podstatné. Jsou to energetická pole, která se postupně realizují v naší osobní i kolektivní realitě.  A je jedno, zda jsou vědomé a my víme co děláme a chápeme co se děje, nebo nevědomé a my jen zíráme co se okolo nás děje a nechápeme, nerozumíme…

To, co se odehrává v myšlenkách v naší hlavě, je stejně skutečné, jako to, co se odehrává vně nás…

Pokud budou naše myšlenky a celkové naše chování negativní a vystrašené, pak takto bude vypadat i naše realita.

Pokud budou naše myšlenky a celkové chování pozitivní a beze strachu, pak i naše realita bude pozitivní.

Je to naprosto jednoduchý a normální zákon toku energie. Kam směřujeme svoji energii, tam se bude realizovat. Pokud budeme dávat energii emoci strachu, budeme stále posilovat svůj strach a budeme ho cítit všude okolo sebe. Pokud budeme dávat energii do emocí Lásky a radosti, budeme ji přitahovat k sobě a cítit ji všude okolo sebe.

Znovu tedy zopakuji:

Každý jeden z nás je plně zodpovědný za svůj život a vždy máme možnost volby.

Stojíme na prahu nového roku 2022. Jaký chceme, aby pro nás byl? Jaký ho chceme mít? Zkuste se prosím zamyslet – jaký chci já osobně mít tento rok 2022? Dejte si čas a klidně si to i napište… A pak si k tomu také napište – a co k tomu, aby byl můj příští rok takový, jaký chci, já osobně udělám?

Protože pokud budete jen sedět a snít a pak se vřítíte 3.1.2022 do naprosto stejného způsobu života a myšlení jaký jste měli minulý rok i ty předchozí, nic se pro vás nezmění. Nebude to váš vysněný rok a vy po chvíli řeknete – blbost, nefunguje to…

Vím, že existuje řada předpovědí, že tento rok 2022 bude katastrofální, že bude ještě horší než ten předchozí,… atd.  Ale předpovědi vždy říkají jen jednu z možných variant budoucnosti. Může se naplnit, ale nemusí. Může se naplnit pro jiné, ale ne pro mě…. Velmi záleží na mém rozpoložení mysli, na mých myšlenkách a na mém úhlu pohledu… Vždy máme možnost volby…

Jaké tedy máme možnosti? = Nekonečné!

Tahle doba, ve které žijeme, je velmi mocná. Aniž bychom si to uvědomovali. Většina lidí je stále nevědomých, ale je jen krůček k uvědomění. Vše máme na dosah ruky, ale zároveň na míle daleko. Je to síla.

Záleží jen na tom, jak dokážeme se svýma myšlenkama pracovat. Učíme se to na Reiki 1 i na Reiki 2 seminářích.

Zkusme se tedy rozhodnout, že tento rok 2022 půjdeme životem beze strachu. A ve chvíli, kdy si uvědomíme, že se něčeho bojíme, zkusíme se zastavit a pojmenovat si a zjistit čeho se vlastně bojím?

Pokud mám strach z nemoci, pak by mělo být logické, že se budu starat daleko více o své zdraví a svou imunitu. Politici a média nám s tímto nepomohou! Ti mají jiný záměr a cíl. Je opět na každém z nás najít si pro sebe ty nejlepší cesty, jak posílit své zdraví a imunitu. Je tu spousta cest – pobyt venku na čerstvém vzduchu, otužování, vyvážená, zdravá a energeticky hodnotná strava (neboť ten kdo jí mrtvou stravu bez energie, nemůže být živý!), různé potravinové doplňky, pohyb, meditace, vitamíny, smích, radost ze života, práce, kterou miluji, práce s energií, poslouchání svého zdravého rozumu, poslouchání příjemné hudby, vyhození telky, …. Je toho opravdu hodně co můžete udělat – každý si může vybrat! (Jak nás strach ovlivňuje píši detailně v článku: Strach versus Láska.)

A mimochodem, vše tu je z určitého důvodu. I nemoc, pokud k vám přišla. Berte ji jako informaci, že je třeba něco na vašem životě změnit….

A co nejhoršího můžete udělat, když máte strach z nemoci nebo ze smrti? – denně od rána do večera sledovat média a zprávy, čísla (kterým nerozumíte), stoupající nebo klesající grafy, reklamy (ve kterých se propaguje umírání! – ano měla jsem šok, když jsem to slyšela), číst katastrofické články, všude okolo sledovat kdo zakašle, nadávat a nebavit se se „skupinou lidí“, ke které zrovna nepatříte…… To vše k sobě jen přitahujete…

Pojďme projít tímto rokem 2022 s úsměvem na tváři, radostí a přijímání věcí, které k nám budou přicházet. S pochopením a vědomě. (Neznamená to ale přijímat bezhlavě vše a nechat si … na hlavu. Když budete vědomě v právu, tak řekněte prostě NE!)

Pojďme se semknout a vnášet Světlo tam kde je tma.

Nenechme se rozdělit jako lidské bytosti na různé tábory, které se budou mezi sebou nenávidět a budou proti sobě bojovat….

Zkusme se naučit tento rok něco nového, co pozvedne nás samotné i naše okolí. (Když jsem občas tento rok viděla kolik lidí je nemocných, kolik lidí ztratilo svoji moc,… říkala jsem si v duchu, kolik lidí, kdyby umělo pracovat s energií, kdyby se umělo zklidnit v meditaci, kdyby si vybírali co jíst, kdyby se hýbali na čerstvém vzduchu,… kolik z nich by se zkrátka vůbec nemuselo dostat do nemocnice…?! Kolik životů se tak mohlo zachránit, kdybychom žili beze strachu, starali se o sebe a naši matku Zemi a vnímali svou intuici, svá srdce…)

Dělejte to, co milujete a milujte to co děláte.

Dělejte věci pro dobro své i pro dobro všech.

A ve chvílích, kdy nebudete vědět pro co se rozhodnout, neptejte se nikde venku. Nikdo vám nedá jasnou odpověď. Protože ji neví. (Pochopitelně si sežeňte všechny dostupné informace, ale pak finální rozhodnutí nechte na svém srdíčku.) Jediný, kdo zná odpověď na své otázky jste vy sami. Položte si ruce na srdce, zklidněte se, prohlubte dech a zeptejte se svého srdce. A budete vědět! (Se svým srdcem se učíme komunikovat na Letních týdenních uzdravujících pobytech.)

Záleží skutečně na každém jednom z nás. Protože každý z nás máme a tvoříme svoji realitu.

Každý jeden z nás je plně zodpovědný za svůj život a vždy máme možnost volby…

V každém případě Vám chci dnes na tomto místě poděkovat za Vaši úžasnou práci na sobě. Za Váš posun na své cestě životem. Za Vaši odvahu a chuť něco udělat s tím, co už nebylo udržitelné. Za Vaše „probuzení“ a aktivitu. Za Vaši trpělivost, když věci nešly zrovna tak rychle jak jste očekávali. Za Vaši vědomou péči o sebe i druhé. Za Vaši Lásku, kterou rozdáváte okolo sebe. A tím vším pomáháme společně celé planetě, celému lidstvu posunout se na vyšší úroveň bytí. Za Vaše Světlo, které roznášíte.

Vážím si každého Vašeho kroku a děkuji Vám. Jste úžasní lidé!

Do celého nového roku 2022 Vám přeji hlavně zdraví a Lásku. To je to nejdůležitější. Jak říkám, vše ostatní už přijde samo. Přesto Vám přeji hodně vnitřní síly, odvahy, vůle činit svá svobodná a moudrá rozhodnutí. Přeji Vám spoustu intuice, radosti a vědomé prožívání života,… protože to vše budeme v roce 2022 velmi potřebovat. Přeji Vám abyste vždy našli to své rozhodnutí, které půjde ze srdce. Přeji Vám nádherné okamžiky ztišení sami se sebou. Přeji Vám vidět vždy věci z různých úhlů pohledů, neboť vše není takové, jak to na první pohled vypadá. Přeji Vám možnost trávit spoustu času obklopení nádhernou přírodou a zároveň rodinou a přáteli. Přeji Vám šťastné kroky na Vaší cestě!

A k tomu všemu Vám přeji spoustu energie, lehkosti, smíchu a radosti!

Přeji nám to nejlepší pro dobro naše i pro dobro všech bytostí v tomto světě.

Blanka

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře