eBooky ZDARMA pro Vás

5+ tipů jak najít učitele Reiki

Aneb jak se vyznat v internetové džungli stovek Reiki mistrů a ještě více Reiki seminářů.

Rozhodli jste se naučit pracovat se životní energií Reiki, ale nevíte jak a kde?

Otevřeli jste internet a vyskočilo na Vás neskutečné množství učitelů a seminářů Reiki? Tolik možností - ale kdo je pro mě nejlepší, kdo mě něco opravdu naučí?

V eBooku "Jak najít toho pravého učitele Reiki" Vás postupně provedu hledáním od začátku až do konce. Abyste našli toho nejlepšího učitele pro sebe. Řekneme si:

- jaký by měl ten Váš učitel být

- co byste se měli na seminářích Reiki dozvědět a naučit

- jak má vypadat seminář Reiki 1

- co byste si měli o učiteli zjistit a na co se ho zeptat, ještě dříve než se na seminář přihlásíte.

 eBook je tu zdarma pro Vás:

Proč máte zadat Vaše jméno a e-mail? Abych Vám mohla eBook zdarma někam poslat :-) Kromě eBooku zdarma se můžete těšit přibližně 1x měsíčně na další informace z oboru Reiki, zdraví a osobnostního rozvoje, které Vám pomohou na Vaší cestě. Budu je posílat já osobně - Blanka Heltová. Ze zasílání se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na tlačítko Odhlásit v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy: Zásady ochrany osobních údajů

Orgánové hodiny

Tento eBook Vám stručně a jasně ukáže, co Vám tělo říká skrze orgány a předá i stručné tipy jak mu pomoci. Je srozumitelný i pro úplné laiky, kteří se svým tělem nikdy nezabývali.

Věděli jste, že každý tělesný orgán je v určitou dobu aktivní a v určitou dobu odpočívá?

A Vy můžete své vnitřní orgány v jejich aktivních hodinách podpořit a tím se cítit lépe. Dokonce můžete  jen trochu něco poupravit a tak se zbavit svých zdravotních problémů.

Vše se dozvíte v eBooku "Orgánové hodiny"

Proč máte zadat Vaše jméno a e-mail? Abych Vám mohla eBook zdarma někam poslat :-) Kromě eBooku zdarma se můžete těšit přibližně 1x měsíčně na další informace z oblasti zdraví, životního stylu a tradiční čínské medicíny, které Vám pomohou na Vaší cestě. Budu je posílat já osobně - Blanka Heltová. Ze zasílání se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na tlačítko Odhlásit v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy: Zásady ochrany osobních údajů