eBook : CESTA K UZDRAVENÍ

10 praktických kroků k uzdravení vašeho těla, mysli a duše a udržení si trvalého zdraví!

 

Jste občas unavení,  do ničeho se Vám nechce, bolí Vás hlava, občas škrábe v krku, bolí záda, špatná nálada, špatně spíte a ráno se vyškrábat z postele na budík Vám dá někdy hodně práce?

Cítíte se vyšťavení a bez energie?

Berete prášky, protože se už dlouho léčíte z něčeho, co ne a ne odejít? "Kdy už budu konečně zdravý?" - říkáte si.

Začali jste už přemýšlet nad svým zdravím, ale nemůžete najít nic pořádného, protože každý říká něco jiného?

Teď právě máte před sebou eBook, který Vám poskytne 10 praktických, jednoduchých a ucelených kroků k uzdravení Vašeho těla, mysli i duše a k udržení si trvalého zdraví.

I Vy se dokážete uzdravit z běžných bolístek i z velkých problémů!

I Vy sami jste schopní znovu vrátit radost, štěstí, sílu i Lásku do svého života!

Není nutné být nemocný!

Ptáte se: JAK?

Každý jeden z nás je úžasnou bytostí a má v sobě neuvěřitelnou moc a sílu.

eBook "Cesta k uzdravení" Vás provede krok po kroku základními oblastmi, které je potřeba objevit a začít s nimi vědomě pracovat, abyste v budoucnu už ani nemuseli být nemocní.

Na Vaše problémy existuje jednoduché řešení a máte ho před sebou!

Zkuste si na okamžik představit, jak by vypadal váš život bez nemoci.

Ráno vstáváte s radostí a plní energie. Protáhnete se měkce a pružně jako kočka. Nic vás nebolí. Na tváři se vám zrcadlí úsměv, protože víte, že máte před sebou báječný den. Jdete do práce, nebo jste s dětmi doma a vše vám jde hezky od ruky. Celý den děláte to, co milujete. Jste zdraví, spokojení, veselí a užíváte si naplno každého okamžiku svého života.

Líbí se Vám to?  A představte si, že takto můžete skutečně žít i Vy!

Může se to stát i Vám!

I já dnes takto žiji :-)

Ale nebylo to vždycky tak.

Před 14-ti lety jsem měla silné astma, každé ráno, přes den i v noci šílené záchvaty kašle. Žila jsem v kolotoči nemocí, vyšetření, antibiotik a dalších léků. Byla jsem neskutečně unavená, psychicky vyčerpaná, rozpadával se mi osobní vztah, a naprosto do ničeho se mi už nechtělo. Prostě vymačkaný citrón.

A pak pro mě přišel skutečný ZÁZRAK! Jenže v té době jsem to ještě vůbec netušila. Jako "nevěřící Tomáš" jsem začala chodit na Reiki ošetření a začala se zajímat o své zdraví. 

A výsledek? Po 1 roce s Reiki, jsem přestala používat léky. Astma, záchvaty kašle a únava zmizely a já začala zářit! A od roku 2004 mám klid, jsem zdravá, spokojená a pracuji s radostí s Reiki energií každý den. Dokonce mě to tak baví, že to učím i další lidi.

 

Přečetla jsem spoustu knih, vyzkoušela jsem spoustu věcí a metod.

Nakonec jsem začala naplno pomáhat lidem navrátit jim jejich zdraví, radost, energii a celkovou rovnováhu. A zároveň učím už léta lidi, jak ke svému zdraví dojít a jak si ho udržet.

Za tu dobu, jsem také vysledovala pár základních a stále se opakujících zákonitostí, jak u sebe tak u ostatních. Každý jeden den, se s klienty při ošetřeních těchto zákonitostí dotýkáme a pracujeme s nimi. (pokud chtějí)

Prošla jsem dlouhou cestu, na které jsem se učila, hledala všechna proč a proti, získávala zkušenosti, občas jsem se i spálila, absolvovala školy a semináře a možná jsem i trochu zmoudřela :-)

Nyní jsem připravená ten nejdůležitější základ, co jsem získala, předat i Vám.

Nadešel čas, podělit  se s Vámi o mé dlouhodobě získané zkušenosti.

Co v eBooku Cesta ke zdraví najdete?

  • Objevíte svůj vzorec nemoci a změníte ho.
  • Zjistíte odkud vlastně Vaše nemoc přichází.
  • Zkusíte najít Vaše poslání tady, Vaší cestu.
  • Zjistíte co Vám v uzdravení brání.
  • Zjistíte jak na nemoc působí naše myšlení.
  • Naučíte se zklidnit a ponořit se do sebe.
  • Objevíte jednoduché principy stravy.
  • Zjistíte jak na Vás a nemoc působí prostředí.
  • A vše se pokusíte dát do praxe.

 

A hlavně, všechno naprosto jednoduše, jasně a prakticky řečené.  Žádné dlouhé teoretické rozvádění pojmů. Ale opravdu to, co na svém začátku cesty ke svému uzdravení skutečně potřebujete.

 

A ke všemu, na nic nebudete sami! V případě dotazů či nějakých nejasností mi můžete zaslat e-mail, objednat se na konzultaci nebo přímo na ošetření. Vše pak společně probereme a postavíme přímo Vám na míru.

Cena ebooku Cesta k uzdravení  je pouhých 99,- Kč

Proč je tak nízká?

Chci aby se k těmto informacím opravdu mohl dostat každý - kdo chce a nebo je potřebuje.

A tento eBook Vám opravdu může pomoci - pokud Vy sami budete chtít, najít Vaši cestu k uzdravení. A to myslím stojí opravdu za to. Je to skutečně nepatrná cena, která může změnit Vaše myšlení, Váš úhel pohledu a poté i Váš život. A třeba Vás přivede i na Vaši novou cestu životem plnou radosti, štěstí a zdraví.

A jak vždycky říkám:

O tom jaká bude naše realita nerozhodují vnější podmínky ale naše vnitřní nastavení!

Máte před sebou otevřenou možnost se konečně vydat svou cestou za svým zdravím.

A pokud budete mít jakékoli nejasnosti, můžete se na mě obrátit. Buď e-mailem nebo se objednat na konzultaci nebo na ošetření, kde vše společně probereme. Nezůstanete na nic sami.

Neodkládejte to na někdy jindy.

„Většina toho, co odkládáme na zítřek, jsou věci, které jsme měli udělat už včera.“ ( O´Henry)

ebook "Cesta k uzdravení" stojí 99,- Kč a Vy máte možnost zaplatit zatím převodem. Po zaplacení převodem, obdržíte vše ihned poté co se platba připíše na účet. (obvykle trvá 1-3 dny, dle typu banky)

A malé upozornění na závěr!

Pokud sami se sebou nechcete nic moc dělat a očekáváte, že po přečtení tohoto eBooku se jak mávnutím kouzelného proutku uzdravíte, pak to není eBook pro Vás. Nekupujte si ho a jděte raději k lékaři.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.