eBook : CESTA K UZDRAVENÍ

10 praktických kroků k uzdravení vašeho těla, mysli a duše a udržení si trvalého zdraví!

 

Objevte v sobě plné zdraví, sílu, energii a vitalitu a udržte si je už NAVŽDY!

 

Jste občas unavení,  do ničeho se Vám nechce, bolí Vás hlava, občas škrábe v krku, bolí záda, špatná nálada, špatně spíte a ráno se vyškrábat z postele na budík Vám dá někdy hodně práce?

Cítíte se vyšťavení a bez energie?

Berete prášky, protože se už dlouho léčíte z něčeho, co ne a ne odejít? "Kdy už budu konečně zdravý?" - říkáte si. Nebo vám lékaři už nemají co nabídnout?

Začali jste už přemýšlet nad svým zdravím, ale nemůžete najít nic pořádného, protože každý říká něco jiného?

Teď právě máte před sebou eBook, který Vám poskytne 10 praktických, jednoduchých a ucelených kroků k uzdravení Vašeho těla, mysli i duše a k udržení si trvalého zdraví. Do detailu Vás vším provedu.

I Vy se dokážete uzdravit z běžných bolístek i z velkých problémů!

I Vy sami jste schopní znovu vrátit radost, štěstí, sílu i Lásku do svého života!

Není nutné být nemocný!

Ptáte se: JAK?

Každý jeden z nás je úžasnou bytostí a má v sobě neuvěřitelnou moc a sílu.

eBook "Cesta k uzdravení" Vás  provede krok po kroku základními oblastmi, které je potřeba objevit a začít s nimi vědomě pracovat, abyste v budoucnu už ani nemuseli být nemocní.

Na Vaše problémy existuje řešení a máte ho před sebou!

Zkuste si na okamžik představit, jak by vypadal váš život bez nemoci.

Ráno vstáváte s radostí a plní energie. Protáhnete se měkce a pružně jako kočka. Nic vás nebolí. Na tváři se vám zrcadlí úsměv, protože víte, že máte před sebou báječný den. Jdete do práce, nebo jste s dětmi doma a vše vám jde hezky od ruky. Celý den děláte to, co milujete. Jste zdraví, spokojení, veselí a užíváte si naplno každého okamžiku svého života.

Líbí se Vám to?  A představte si, že takto můžete skutečně žít i Vy! - jen chtít!

Může se to stát i Vám!

Přečetla jsem spoustu knih, vyzkoušela jsem spoustu věcí a metod. A získala hlavně spoustu praktických zkušeností.

Nakonec jsem začala naplno pomáhat lidem navrátit jim jejich zdraví, radost, energii a celkovou rovnováhu. A zároveň učím už léta lidi, jak ke svému zdraví dojít a jak si ho udržet.

Za tu dobu, jsem také vysledovala pár základních a stále se opakujících zákonitostí, jak u sebe tak u ostatních. Každý jeden den, se s klienty při ošetřeních těchto zákonitostí dotýkáme a pracujeme s nimi. (pokud chtějí)

Prošla jsem dlouhou cestu, na které jsem se učila, hledala všechna proč a proti, získávala zkušenosti, občas jsem se i spálila, absolvovala školy a semináře a možná jsem i trochu zmoudřela 🙂

Nyní jsem připravená to nejdůležitější, co jsem získala, předat i Vám.

Nadešel čas, podělit  se s Vámi o mé dlouhodobě získané zkušenosti.

Co v eBooku "Cesta k uzdravení" najdete?

  • Objevíte svůj vzorec nemoci a změníte ho.
  • Zjistíte odkud vlastně Vaše nemoc přichází.
  • Zkusíte najít Vaše poslání tady, Vaší cestu.
  • Zjistíte co Vám v uzdravení brání.
  • Zjistíte jak na nemoc působí naše myšlení.
  • Naučíte se zklidnit a ponořit se do sebe.
  • Objevíte jednoduché principy stravy.
  • Zjistíte jak na Vás a nemoc působí prostředí.
  • A vše se pokusíte dát do praxe.
  • Na nic nebudete sami - jsem tu stále s vámi!

 

A hlavně, všechno naprosto jednoduše, jasně a prakticky řečené.  Žádné dlouhé teoretické rozvádění pojmů. Ale opravdu to, co na svém začátku cesty ke svému uzdravení nebo vybudování si trvalého zdraví skutečně potřebujete.

 

A ke všemu, na nic nebudete sami! V případě dotazů či nějakých nejasností mi můžete zaslat e-mail, objednat se na konzultaci nebo přímo na ošetření. Vše pak společně probereme a postavíme přímo Vám na míru.

Cena ebooku "Cesta k uzdravení"  je 199,-  

Chci aby se k těmto informacím opravdu mohl dostat každý - kdo chce a nebo je potřebuje.

A tento eBook Vám opravdu může pomoci - pokud Vy sami budete chtít, najít Vaši cestu k uzdravení. A to myslím stojí opravdu za to. Je to skutečně nepatrná cena, která může změnit Vaše myšlení, Váš úhel pohledu a poté i Váš život. A třeba Vás přivede i na Vaši novou cestu životem plnou radosti, štěstí a zdraví.

O tom jaká bude naše realita nerozhodují vnější podmínky ale naše vnitřní nastavení!

Máte před sebou otevřenou možnost se konečně vydat svou cestou za svým zdravím.

A pokud budete mít jakékoli nejasnosti, můžete se na mě obrátit. Buď e-mailem nebo se objednat na konzultaci nebo na ošetření, kde vše společně probereme. Nezůstanete na nic sami.

Neodkládejte to na někdy jindy.

„Většina toho, co odkládáme na zítřek, jsou věci, které jsme měli udělat už včera.“ ( O´Henry)

eBook "Cesta k uzdravení" stojí nyní pouhých 199,- Kč a Vy máte možnost zaplatit kartou nebo rychlým bankovním tlačítkem ( eBook přijde na Váš e-mail ihned).

A malé upozornění na závěr!

Pokud sami se sebou nechcete nic moc dělat a očekáváte, že po přečtení tohoto eBooku se jak mávnutím kouzelného proutku uzdravíte, pak to není eBook pro Vás. Nekupujte si ho a jděte raději k lékaři.

 

A co o eBooku Cesta k uzdravení říkají lidé?

e- book jsem přečetla nejprve najednou a poté rozkličovavam jednotlivé stránky. Strana 30 je pro me hodně silná. Tak se ptám sama sebe a rodičů, kteří sice nežijí a píšu a píšu. Vypisuji se z dětských traumat a cítím se lépe. Tak zatím takto a uvidím co to se mnou udělá v delším časovém horizontu. Děkuji ještě jednou za vše.
Ludmila
Tvůj e-book je pro mě zatím srozumitelný, vše klidně plyne a hlavně to se mnou skutečně rezonuje. Většina informací pro mě není úplná novinka, ale JE PRO MĚ 100% DOBRÉ SI JE PŘIPOMÍNAT Kdybych potřebovala něco osvětlit atp., určitě se ozvu. Je fajn, že dáváš tuto možnost.
Eva
Dobrý den, paní Blanko, ano, rozhodně knížka je velice srozumitelná, čtu ji už podruhé a některé pasáže, odstavce i několikrát. Je to hodně k zamyšlení, přemýšlet o tom celý den...a změnit již zakodované myšlení. Mně ta knížka rozhodně pomůže a již i pomohla..jsou v ní uvedeny i názorné příklady, na kterých to pochopí myslím úplně každý. Zasloužíte právem ocenění. Děkuji Vám opravdu za všechno, trpělivost, snahu, srdce....
Alexa
Ahoj Blani děkuji za váš e-Book, moc pěkné počteníčko ,jsem si spoustu věcí a myšlenek zopakovala a opět uvědomila. Jsem na této cestě..Reiki 1 již mám delší dobu,ted jsem začala jít taky cestu meditací a léčení, sebepoznávání. Děkuji. Jste úžasná.
Štěpánka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.