Pracovali jste s Reiki 1 alespoň 1/2 roku?

Máte své zkušenosti, Reiki Vám pomohlo a pomohlo i Vašim blízkým? Přečetli jste něco o Reiki ( třeba i mou eKnížku Zázrak Reiki).

A teď najednou nastal okamžik, kdy se chcete posunout dál. Najednou prostě a jasně víte, že je potřeba pokročit dál na své cestě.

Teprve s Reiki dvojkou nastává skutečně hluboká cesta a otevírají se vám nedozírné prostory Vesmíru.

Následujte svoji intuici a přihlašte se na seminář Reiki 2.

Seminář Reiki 2 je určen pouze pro absolventy semináře Reiki 1.

Na Reiki 2 semináři se vše krok po kroku naučíme.

 • Dostanete nástroje ve formě manter a symbolů, které se precizně a prakticky naučíte používat.
  Jsou to skutečně "zlaté" nástroje. Protože pokud jste někdy slyšeli, že prostor a čas neexistuje, tak teď to i pochopíte a stane se to pro vás běžnou skutečností. Pokud jste někdy přemýšleli o telepatii jako o nějaké pohádce, tak teď si ji budete moci užívat kdykoli budete chtít.
 • Naučíte se pracovat, se svým hlubším mentálním tělem.
  Technika mentálního léčení dokáže rozpouštět vaše bloky, staré a nefunkční návyky, kterých se nemůžete zbavit. Dokáže pracovat i se závislostmi a oproštění od nich. Naučíte se pracovat s léčebnými afirmacemi.
 • Několikanásobně se Vám zesílí tok Reiki energie.
  Pokud jste po Reiki 1 cítili teplé ruce, pak po Reiki 2 ucítíte obrovský proud.
 • Naučíte se pracovat s Reiki na dálku.
  Doteď jste používali Reiki pouze v přímém kontaktu s druhou bytostí. Nyní můžete poslat Reiki energii nebo ošetření na dálku. Třeba když je někdo v nemocnici a vy za ním nemůžete zajít, nebo když je někdo na druhém konci světa,.... Prostě najednou teď budete spolu i když jste každý úplně jinde.
 • Vše co jste dosud dělali s Reiki 1. můžete dělat i nadále, ale vše bude několikrát silnější a rychlejší.
 • Naučíte se čistit prostory.
  Budete si umět vyčistit celý byt nebo dům od negativních energií nebo negativního zemského záření. Stejně tak jako si vyčistit hotelový pokoj - vždyť netušíte kdo tam byl před vámi a co tam prováděl 😉
 • Dostanete odpovědi na všechny své otázky, týkající se Reiki 2.
 • Vše si detailně vyzkoušíte, abyste v tom měli jistotu a všemu rozuměli.

U mě to probíhalo relativně rychle.

Naučila jsem se s Reiki pracovat na Reiki 1 semináři, a pak jsem si denně dávala Reiki. Zkoušela jsem dávat Reiki kytičkám a ony mě ve váze vydržely déle. Pak jsem zkoušela dávat Reiki mýmu psisku a držela jako beránek. Dokonce, když jsem chtěla dát ruce pryč, tak mi je tlapkou připlácla zpět. Dávala jsem Reiki kamarádkám i doma rodičům, a také svému bráchovi.

A pak, jednoho dne, když mi mamka volala, že by potřebovala moje ruce na její záda a já byla v Praze, uvědomila jsem si, že bych se mohla naučit pracovat s Reiki i na dálku. A také, že bych mohla začít ještě intenzivněji pracovat na sobě.  Přišlo rychlé rozhodnutí, a přihlásila jsem se ke stejnému mistrovi na seminář Reiki 2. Bylo to půl roku po Reiki 1.

Pokud vám vše dobře funguje, a vy jste spokojení se svým učitelem, pošlete přihlášku na Reiki 2 seminář. 

Buďte daleko více sami se sebou a ujasněte si skutečný důvod, proč se chcete naučit pracovat s 2.stupněm Reiki.

Pošlete přihlášku na 2.stupeň klidně i s předstihem, protože kvalitní mistr pořádá Reiki 2 semináře daleko méně nežli Reiki 1. ( minimálně však 1 měsíc před seminářem Reiki 2)

Cena Reiki 2 semináře je 5.000,- Kč.

Počet účastníků na jednom semináři:  maximálně 6 - 8 osob

Kladu důraz na praxi abyste si sami vše vyzkoušeli.

Seminář Reiki 2 je víkendový, začíná v pátek odpoledne a končí v neděli.

Pátek:  16:00 – 21:00hod

Sobota: 9:00 – 17:00hod

Neděle: 9:00 – 12:00 – 14:00hod

Semináře Reiki 2 se konají na Praze 8 - Karlín. ( V prostoru se nedá přespat = pokud nejste z Prahy, je třeba si zajistit nocleh z pátka na sobotu a ze soboty na neděli.)

Na seminář je nutné se dopředu přihlásit, obdržet přesné pokyny a potvrzení termínu.

Termíny seminářů Reiki 2 na rok 2024: 

8. - 10.3.2024 - už proběhl

7. - 9.6.2024 - už je plně obsazen, můžeš se přihlásit jako náhradník

20. - 22.9.2024

13. - 15.12.2024 - kouzelný vánoční

Neváhejte, kapacita je pouze 6 - 8 účastníků!

Termín a info pro Reiki 2 - SPECIÁL  - najdete ZDE >>>

(Reiki 2 SPECIÁL - je pouze pro absolventy Reiki 2!)

A co říkají lidé, kteří už Reiki 2 používají?

Reiki ke mě přišlo jakoby náhodou, ale já na náhody nevěřím. Věřím, že každá událost v životě má svůj smysl a tak jsem se v lednu roku 2017 ocitla na semináři Reiki 1 u Blanky. Bylo to objevné, překvapivé a nádherné. Blanka je skvělá učitelka a ví co dělá. Začala jsem s Reiki pracovat sama na sobě a občas i na svých blízkých a pak jsem si přečetla o Reiki Blankou doporučenou knihu a bylo mi jasné, že první stupeň mi nebude stačit. Proto jsem v listopadu 2017 absolvovala 2.stupeň Reiki a opět to bylo objevné a neuvěřitelné. Vřele doporučuji.
Mgr. Kateřina Hrazdirovámasáže, aromaterapie, Reiki
Na Reiki 2 jsem šla s odstupem 18měsíců od Reiki 1, i tak mi to připadalo brzy. Hlava a srdce musí vše zpracovat a musí si to vše sednout. Nechtěla jsem být rychlokvaška, a přesto ty tři dny byly dost náročné a to Blani je človíček s pochopením. Rozdíl mezi Reiki 1 a 2 bych přirovnala, jezdit na koloběžce a sednout si do Mercedesu. Učila nás s pocitem vážnosti našich rozhodnutí, ale i s láskou k Reiki. Na ty tři dny nikdy nezapomenu. Ze semináře jsem odcházela s pocitem strachu kombinovaného se zodpovědností k Reiki. Izolace 21dní po zasvěcení odpracovala své a zůstala už pouze ta skloněná hlava před Reiki. Uvědomila jsem si jaký dar mi můj mistr předal. Připadám si silná a připravená, s vědomím, že na bolesti na tomto světě nejsem sama a mohu pomoci i ostatním. Vedle toho, ten úžasný pocit společenství Reiki. Blani je skvělý člověk a excelentní učitel, mám velké štěstí, že je a že právě ona je mým mistrem.
Lidy Fajtová
Blani seminář byl skvělý a já všem co znám, vřele doporučuju! Především Ti musím poděkovat za tak úžasný seminář! Způsob, jakým semináře vedeš, Tvoje trpělivost, zvláště když stejný dotaz, díky našemu nesoustředění, přichází podruhé i potřetí. A Tvá péče o nás po skončení semináře, je úžasná. Děkuji Ti moc za vše! Měj se krásně a opatruj se. Ahoj Hanka
Hanka Podroužková
Seminář se mi moc líbil, Blani ty děláš jenom skvělé, parádní, fanfárové, no prostě ty nejlepčejší semináře 😊. A Reiki 2 to je fakt něco! Reiki 1 je takové šolichání, takový lehký váneček před Reiki 2. Najednou je takových možností... Je to paráda.
Markéta Pitáková
Ahoj Blanko, chtěl bych ti ještě i touto cestou moc poděkovat za skvěle připravený seminář Reiki 2. Byly to krásné, obohacujicí a inspirativní 3 dny, které mi otevřely cestu k dalšímu poznáváni tajemství práce s reiki. Cítil jsem se s tebou a s ostatnimi krásně a těším se na naše dalši setkávání.
Lubor Staněk
S reiki 1 se vám otevřou dveře, dostanete úžasné možnosti a zkoušíte. S reiki 2 se tyto možnosti rozšíří tak, že se vám o tom ani nesnilo. Pokud vás tedy jednička baví ani na okamžik nemusíte váhat dvojka je naprostá bomba a Blanka je úžasná, trpělivá, ochotná a nabízí nevídaný servis během semináře i po jeho skončení - ale to už všichni víte. Moc děkuji za tuto cestu.
Alena Bartošíková
Seminář Reiki 2 byl naprosto úžasný. Být mezi lidma, co chtějí pokračovat a pracují na sobě, to už bylo samo o sobě skvělé. Blanka je úžasný člověk a veškeré informace od sem od ní i přes občasnou unavenost hltala :). Reiki 2 mi přineslo velký posun i co do možností i síly. Jsem ráda, že mám doma lékárničku, kterou mám vždy po ruce. A věřím, že Reiki 2 mi přinese i další možnosti, je to pro mě začátek dlouhé cesty.
Markéta Koudelková
Kdo by to byl ještě před dvěma lety řekl, že budu zasvěcena do reiki II.stupně. Tou dobou jsem přišla k Blance a ta, díky shiatsu, pomohla mému tělu vyrovnat se s vysazením hormonální antikoncepce a dostat se do hormonální rovnováhy. Od té doby chodím na shitasu pravidelně jednou měsíčně a vyřešily jsme i jiné "drobné bolístky", které jsem měla roky a proto jsem je už ani nepovažovala za nenormální. Na reiki I.stupně jsem šla ze zvědavosti, seminář reiki II. stupně byl už však promyšlený krok k mému lepšímu bytí. Uvědomila jsem si totiž jednu věc. Nejen, že já pracuji s reiki, ono totiž také reiki pracuje se mnou a člověk se začne různě vyvíjet. Kdo by to byl před dvěma lety řekl, že budu šťastnější. 🙂
Klára Malknechtová
Pro mně byl seminář Reiki 2 velkým krokem na mé cestě. Místy si připadám jako bych vstoupila do nové dimenze. Intuice mi zesílila opravdu neuvěřitelně a získala jsem nové nástroje nejen pro práci na sobě i pro pomoc ostatním a dokonce i celé naší planetě. V životě mi nastávají velké změny a mám mnohem větší radost ze života. Jak jsem prošla bránou dvojky, tak se to všechno rychle rozjelo. Velmi se mi zesílilo vnímání věcí kolem sebe. Mám teď hodně náhod a pořád se něco děje. Vrátil se mi víc životní systém jak ve dvaceti - pětadvaceti 🙂
Lia Ellerová
Ostatním lidem bych řekl, aby se přihlásili na Reiki 2, jestli se na to cítí. Aby zjistili velký rozdíl mezi Reiki 1 a Reiki 2. Reiki 2 je už o ohromné zodpovědnosti vůči sama sobě, jiným lidem, i tomu co mezi námi i nad námi je. Že je to o veliké pokoře. Je to práce postupně sama na sobě. Je to cesta, ale krásná. Moc Ti děkuji, za to co jsi nás učila a co jsi nám předala Blani. Seminář Reiki 2 mi dal hodně věcí k přemýšlení.
Jiří Šebek
Seminář mi pomohl v rozvoji a ukázal jak může být Reiki 2 prospěšné pro mne a mé okolí (když to bude chtít). Pomohl mi utřídit si některé věci co mi šli hlavou a nejenom ohledně Reiki. Rozhodně seminář měl smysl i když nepraktikuji tolik Reiki. Prostě to byl krok v mém životě, který jsem měla udělat. Co mi tento krok přinese se v budoucnu dozvím. Některé věci se dějí z nějakého důvodu i když v danou chvíli nevíme proč. Tímto bych ti chtěla ještě jednou poděkovat za tvůj skvělý přístup a jak je kurz postaven. Bylo to velice příjemné a měla jsem pocit klidu.
Jaroslava Čermáková
Seminář Reiki 2 mi dal neuvěřitelně mocné nástroje s kterými je mi dovoleno pracovat. Pro mě to je zázrak a začínám si myslet, že nic není nemožné.... S Reiki 2 se mi otevřel nový svět kde jsem konečně šťastná!!! Jsem nekonečne vděčná zato, že mi Reiki vstoupilo do cesty, stejně jako Blani, která je pro mě skvělým učitelem a opravdovým mistrem!!!
Heli Kučerová
Když jsem šla na seminář Reiki 2, tak jsem nevěděla co úplně čekat. Ať člověk čeká cokoliv, tak ho to stejně překvapí - příjemně samozřejmě. Po semináři se mi každý den, kdy s Reiki pracuji, otevírají stále víc a víc dveře, které mi dovolují vstoupit do nového prostoru, který je plný světla, klidu, blízkosti a lásky k sobě samé i k ostatním bytostem.
Kláry Jelínková
Já bych chtěla poděkovat Tobě, za to, že jsi mi umožnila být součástí Tvého kouzelného semináře. Povedlo se mi čistit tělíčko, a nastartovat jej. Změnilo se podle mě pár věcí, za které jsem moc vděčná, a jsem si jistá, že to nebyly poslední věci co se změnily Spím mnohem lépe, moc se "nestresuju", užívám si více maličkostí, které jsem předtím přehlížela..Snažím se být více trpělivá, a pracuji na tom každý den.
Zuzka Konečná
Reiki 2 je zázrak, i když jsem totéž říkala o jedničce. Nedá se to ale srovnávat, je to o něčem úplně jiném. Nejvíc se těším, že se budu moct spojit s mojí sestrou, která zemřela před deseti lety. Dvojka dává - i když jsem na ni původně kvůli věku neměla v úmyslu jít, to až zázraky jedničky mne k ní dovedly - neuvěřitelné zážitky, úžasnou energii, možnosti pomoci, radost, pocit pohody a štěstí. U nás doma do tak funguje - klid, pohoda, radost. Nejen u mne a manžela, ale i moje fauna a flora prospívá jako nikdy dřív.
Blanka Kroupová
V říjnu 2018 jsem absolvovala u Blanky kurz Reiki 1 a hned po kurzu jsem si byla jistá, že chci Reiki 2. Trvalo mi však více než rok a půl než si vše sedlo a já si byla jistá, že chci postoupit o stupeň výš. V červnu 2020 jsem u Blani absolvovala seminář Reiki 2. Do té doby jsem netušila co přesně mi tento seminář dá, kam mě posune. Je to zkrátka zázrak, jinak to neumím popsat! Díky Reiki teď dokážu věci, o kterých se mi ani nezdálo a které tak nějak stále vstřebávám. Je to něco opravdu neuvěřitelného. Je to obrovská zodpovědnost, kterou nelze brát na lehkou váhu, ale nikdy nebudu litovat okamžiku, kdy jsem se rozhodla pro Reiki 2. Jsem nesmírně ráda, že jsem oba semináře absolvovala zrovna u Blani. Blani je velmi ochotná, trpělivá a moudrá žena. Lepšího mistra jsem si ani nemohla přát!
Mariana Konečná
MILÁ BLANI, TAK VE MNĚ STÁLE DOZNÍVÁ TVŮJ JEDINEČNÝ WORKSHOP REIKI II. A VNÍMÁM, JAK SE MI SVĚT KOLEM MNE PROMĚŇUJE... JAK SE MĚNÍM JÁ SAMA A I KDYŽ SE MI NEDĚJÍ JEN POZITIVNÍ VĚCI, PŘESTO I NAVZDORY TOMU, JAK MNOU NĚKTERÉ VNĚJŠÍ VĚCI OTŘÁSAJÍ, CÍTÍM VLASTNÍ VNITŘNÍ SÍLU A TOUHU POSÍLIT JEŠTĚ VÍCE SVOU VNITŘNÍ BYTOST, CÍTÍM, JAK SE NAVZDORY VŠEMU STÁVÁM SILNĚJŠÍ A KLIDNĚJŠÍ A SNAŽÍM SE ZAHLÉDNOUT TU CESTU, KTERÁ SE MI V PRŮSMYKU ŽIVOTA OTEVÍRÁ...
Věrka Tůmová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.