Pracovali jste s Reiki 1 alespoň 1/2 roku?

Máte své zkušenosti, Reiki Vám pomohlo a pomohlo i Vašim blízkým? Přečetli jste něco o Reiki ( třeba i mou eKnížku Zázrak Reiki).

A teď najednou nastal okamžik, kdy se chcete posunout dál. Najednou prostě a jasně víte, že je potřeba pokročit dál na své cestě.

Teprve s Reiki dvojkou nastává skutečně hluboká cesta a otevírají se vám nedozírné prostory Vesmíru.

Následujte svoji intuici a přihlašte se na seminář Reiki 2.

Seminář Reiki 2 je určen pouze pro absolventy semináře Reiki 1.

Na Reiki 2 semináři se vše krok po kroku naučíme.

 • Dostanete nástroje ve formě manter a symbolů, které se precizně a prakticky naučíte používat.
  Jsou to skutečně "zlaté" nástroje. Protože pokud jste někdy slyšeli, že prostor a čas neexistuje, tak teď to i pochopíte a stane se to pro vás běžnou skutečností. Pokud jste někdy přemýšleli o telepatii jako o nějaké pohádce, tak teď si ji budete moci užívat kdykoli budete chtít.
 • Naučíte se pracovat, se svým hlubším mentálním tělem.
  Technika mentálního léčení dokáže rozpouštět vaše bloky, staré a nefunkční návyky, kterých se nemůžete zbavit. Dokáže pracovat i se závislostmi a oproštění od nich. Naučíte se pracovat s léčebnými afirmacemi.
 • Několikanásobně se Vám zesílí tok Reiki energie.
  Pokud jste po Reiki 1 cítili teplé ruce, pak po Reiki 2 ucítíte obrovský proud.
 • Naučíte se pracovat s Reiki na dálku.
  Doteď jste používali Reiki pouze v přímém kontaktu s druhou bytostí. Nyní můžete poslat Reiki energii nebo ošetření na dálku. Třeba když je někdo v nemocnici a vy za ním nemůžete zajít, nebo když je někdo na druhém konci světa,.... Prostě najednou teď budete spolu i když jste každý úplně jinde.
 • Vše co jste dosud dělali s Reiki 1. můžete dělat i nadále, ale vše bude několikrát silnější a rychlejší.
 • Naučíte se čistit prostory.
  Budete si umět vyčistit celý byt nebo dům od negativních energií nebo negativního zemského záření. Stejně tak jako si vyčistit hotelový pokoj - vždyť netušíte kdo tam byl před vámi a co tam prováděl ;-)
 • Dostanete odpovědi na všechny své otázky, týkající se Reiki 2.
 • Vše si detailně vyzkoušíte, abyste v tom měli jistotu a všemu rozuměli.

U mě to probíhalo relativně rychle.

Naučila jsem se s Reiki pracovat na Reiki 1 semináři, a pak jsem si denně dávala Reiki. Zkoušela jsem dávat Reiki kytičkám a ony mě ve váze vydržely déle. Pak jsem zkoušela dávat Reiki mýmu psisku a držela jako beránek. Dokonce, když jsem chtěla dát ruce pryč, tak mi je tlapkou připlácla zpět. Dávala jsem Reiki kamarádkám i doma rodičům, a také svému bráchovi.

A pak, jednoho dne, když mi mamka volala, že by potřebovala moje ruce na její záda a já byla v Praze, uvědomila jsem si, že bych se mohla naučit pracovat s Reiki i na dálku. A také, že bych mohla začít ještě intenzivněji pracovat na sobě.  Přišlo rychlé rozhodnutí, a přihlásila jsem se ke stejnému mistrovi na seminář Reiki 2. Bylo to půl roku po Reiki 1.

Pokud vám vše dobře funguje, a vy jste spokojení se svým učitelem, pošlete přihlášku na Reiki 2 seminář. 

Buďte daleko více sami se sebou a ujasněte si skutečný důvod, proč se chcete naučit pracovat s 2.stupněm Reiki.

Pošlete přihlášku na 2.stupeň klidně i s předstihem, protože kvalitní mistr pořádá Reiki 2 semináře daleko méně nežli Reiki 1. ( minimálně však 1 měsíc před seminářem Reiki 2)

Cena Reiki 2 semináře je 5.000,- Kč.

Počet účastníků na jednom semináři:  maximálně 6 - 8 osob

Kladu důraz na praxi abyste si sami vše vyzkoušeli.

Seminář Reiki 2 je víkendový, začíná v pátek odpoledne a končí v neděli.

Pátek:  16:00 – 21:00hod

Sobota: 9:00 – 17:00hod

Neděle: 9:00 – 12:00 – 14:00hod

Semináře Reiki 1 se konají na Praze 8 - Karlín. ( V prostoru se nedá přespat = pokud nejste z Prahy, je třeba si zajistit nocleh z pátka na sobotu a ze soboty na neděli.)

Na seminář je nutné se dopředu přihlásit, obdržet přesné pokyny a potvrzení termínu.

Termíny seminářů Reiki 2 na rok 2020: 

11. - 13.12.2020 - kouzelný vánoční seminář Reiki 2 - zbývá poslední volné místo...

První předpokládaný termín Reiki 2 v roce 2021 - bude 5.-7.3.2021 ( uvidí se dle situace kolem covidu)

Neváhejte, kapacita je pouze 6 - 8 účastníků!

A co říkají lidé, kteří už Reiki 2 používají?

Reiki ke mě přišlo jakoby náhodou, ale já na náhody nevěřím. Věřím, že každá událost v životě má svůj smysl a tak jsem se v lednu roku 2017 ocitla na semináři Reiki 1 u Blanky. Bylo to objevné, překvapivé a nádherné. Blanka je skvělá učitelka a ví co dělá. Začala jsem s Reiki pracovat sama na sobě a občas i na svých blízkých a pak jsem si přečetla o Reiki Blankou doporučenou knihu a bylo mi jasné, že první stupeň mi nebude stačit. Proto jsem v listopadu 2017 absolvovala 2.stupeň Reiki a opět to bylo objevné a neuvěřitelné. Vřele doporučuji.
Mgr. Kateřina Hrazdirovámasáže, aromaterapie, Reiki
Na Reiki 2 jsem šla s odstupem 18měsíců od Reiki 1, i tak mi to připadalo brzy. Hlava a srdce musí vše zpracovat a musí si to vše sednout. Nechtěla jsem být rychlokvaška, a přesto ty tři dny byly dost náročné a to Blani je človíček s pochopením. Rozdíl mezi Reiki 1 a 2 bych přirovnala, jezdit na koloběžce a sednout si do Mercedesu. Učila nás s pocitem vážnosti našich rozhodnutí, ale i s láskou k Reiki. Na ty tři dny nikdy nezapomenu. Ze semináře jsem odcházela s pocitem strachu kombinovaného se zodpovědností k Reiki. Izolace 21dní po zasvěcení odpracovala své a zůstala už pouze ta skloněná hlava před Reiki. Uvědomila jsem si jaký dar mi můj mistr předal. Připadám si silná a připravená, s vědomím, že na bolesti na tomto světě nejsem sama a mohu pomoci i ostatním. Vedle toho, ten úžasný pocit společenství Reiki. Blani je skvělý člověk a excelentní učitel, mám velké štěstí, že je a že právě ona je mým mistrem.
Lidy Fajtová
Blani seminář byl skvělý a já všem co znám, vřele doporučuju! Především Ti musím poděkovat za tak úžasný seminář! Způsob, jakým semináře vedeš, Tvoje trpělivost, zvláště když stejný dotaz, díky našemu nesoustředění, přichází podruhé i potřetí. A Tvá péče o nás po skončení semináře, je úžasná. Děkuji Ti moc za vše! Měj se krásně a opatruj se. Ahoj Hanka
Hanka Podroužková
Seminář se mi moc líbil, Blani ty děláš jenom skvělé, parádní, fanfárové, no prostě ty nejlepčejší semináře 😊. A Reiki 2 to je fakt něco! Reiki 1 je takové šolichání, takový lehký váneček před Reiki 2. Najednou je takových možností... Je to paráda.
Markéta Pitáková
Ahoj Blanko, chtěl bych ti ještě i touto cestou moc poděkovat za skvěle připravený seminář Reiki 2. Byly to krásné, obohacujicí a inspirativní 3 dny, které mi otevřely cestu k dalšímu poznáváni tajemství práce s reiki. Cítil jsem se s tebou a s ostatnimi krásně a těším se na naše dalši setkávání.
Lubor Staněk
S reiki 1 se vám otevřou dveře, dostanete úžasné možnosti a zkoušíte. S reiki 2 se tyto možnosti rozšíří tak, že se vám o tom ani nesnilo. Pokud vás tedy jednička baví ani na okamžik nemusíte váhat dvojka je naprostá bomba a Blanka je úžasná, trpělivá, ochotná a nabízí nevídaný servis během semináře i po jeho skončení - ale to už všichni víte. Moc děkuji za tuto cestu.
Alena Bartošíková
Seminář Reiki 2 byl naprosto úžasný. Být mezi lidma, co chtějí pokračovat a pracují na sobě, to už bylo samo o sobě skvělé. Blanka je úžasný člověk a veškeré informace od sem od ní i přes občasnou unavenost hltala :). Reiki 2 mi přineslo velký posun i co do možností i síly. Jsem ráda, že mám doma lékárničku, kterou mám vždy po ruce. A věřím, že Reiki 2 mi přinese i další možnosti, je to pro mě začátek dlouhé cesty.
Markéta Koudelková
Kdo by to byl ještě před dvěma lety řekl, že budu zasvěcena do reiki II.stupně. Tou dobou jsem přišla k Blance a ta, díky shiatsu, pomohla mému tělu vyrovnat se s vysazením hormonální antikoncepce a dostat se do hormonální rovnováhy. Od té doby chodím na shitasu pravidelně jednou měsíčně a vyřešily jsme i jiné "drobné bolístky", které jsem měla roky a proto jsem je už ani nepovažovala za nenormální. Na reiki I.stupně jsem šla ze zvědavosti, seminář reiki II. stupně byl už však promyšlený krok k mému lepšímu bytí. Uvědomila jsem si totiž jednu věc. Nejen, že já pracuji s reiki, ono totiž také reiki pracuje se mnou a člověk se začne různě vyvíjet. Kdo by to byl před dvěma lety řekl, že budu šťastnější. :-)
Klára Malknechtová
Pro mně byl seminář Reiki 2 velkým krokem na mé cestě. Místy si připadám jako bych vstoupila do nové dimenze. Intuice mi zesílila opravdu neuvěřitelně a získala jsem nové nástroje nejen pro práci na sobě i pro pomoc ostatním a dokonce i celé naší planetě. V životě mi nastávají velké změny a mám mnohem větší radost ze života. Jak jsem prošla bránou dvojky, tak se to všechno rychle rozjelo. Velmi se mi zesílilo vnímání věcí kolem sebe. Mám teď hodně náhod a pořád se něco děje. Vrátil se mi víc životní systém jak ve dvaceti - pětadvaceti :)
Lia Ellerová
Ostatním lidem bych řekl, aby se přihlásili na Reiki 2, jestli se na to cítí. Aby zjistili velký rozdíl mezi Reiki 1 a Reiki 2. Reiki 2 je už o ohromné zodpovědnosti vůči sama sobě, jiným lidem, i tomu co mezi námi i nad námi je. Že je to o veliké pokoře. Je to práce postupně sama na sobě. Je to cesta, ale krásná. Moc Ti děkuji, za to co jsi nás učila a co jsi nám předala Blani. Seminář Reiki 2 mi dal hodně věcí k přemýšlení.
Jiří Šebek
Seminář mi pomohl v rozvoji a ukázal jak může být Reiki 2 prospěšné pro mne a mé okolí (když to bude chtít). Pomohl mi utřídit si některé věci co mi šli hlavou a nejenom ohledně Reiki. Rozhodně seminář měl smysl i když nepraktikuji tolik Reiki. Prostě to byl krok v mém životě, který jsem měla udělat. Co mi tento krok přinese se v budoucnu dozvím. Některé věci se dějí z nějakého důvodu i když v danou chvíli nevíme proč. Tímto bych ti chtěla ještě jednou poděkovat za tvůj skvělý přístup a jak je kurz postaven. Bylo to velice příjemné a měla jsem pocit klidu.
Jaroslava Čermáková
Seminář Reiki 2 mi dal neuvěřitelně mocné nástroje s kterými je mi dovoleno pracovat. Pro mě to je zázrak a začínám si myslet, že nic není nemožné.... S Reiki 2 se mi otevřel nový svět kde jsem konečně šťastná!!! Jsem nekonečne vděčná zato, že mi Reiki vstoupilo do cesty, stejně jako Blani, která je pro mě skvělým učitelem a opravdovým mistrem!!!
Heli Kučerová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.