Otevírá se Ti úžasná možnost relaxace, uzdravování a nabírání energie po celý týden!

Pracuješ s Reiki a chceš se setkat a popovídat si se stejně naladěnými lidmi?

Potřebuješ se znovu pořádně nabít energií, protože ve skupině je vše daleko silnější a intenzívnější?

Chceš si rozšířit své obzory a dostat se hlouběji ve vnímání energií a sebe sama?

Chceš se naučit techniky, které se na seminářích neučí?

Chceš si jen odpočinout s příjemně naladěnými lidmi v krásném prostředí maličké podšumavské vesničky?

Pak jsi tu naprosto správně :-)

Otevírá se pro Ti úžasná možnost relaxace, uzdravování a nabírání energie ve skupině lidí, kteří budou po celou dobu na velmi vysoké úrovni energie. Dovoluji si říci, že tuhle sílu Ti  žádná dovolená u moře nebo na horách prostě nenahradí!

Představ si, že záříš. Máš veliké množství energie. Tvá těla a energické dráhy jsou zase pročištěné. Reiki energie Ti znovu proudí plným proudem. Jsi nadšený/á ze své cesty životem. Tvé zdravotní problémy odchází a Ty nyní už víš jak na ně. Postoupil jsi v osobnostním rozvoji o další úroveň výše. Máš spoustu síly a jsi nabitý/á energií, která Ti vydrží minimálně do jara dalšího roku. Líbí se Ti to?

Tak přesně takhle se budeš cítit po:

Letním, týdenním, relaxačním, ozdravným a nabíjejícím pobytu s Reiki

 

Co Ti týdenní pobyt s Reiki přinese?

 • Čeká Tě kouzelný, odpočinkový týden pulzující vysokou energií
  Celý týden budeme všichni najednou používat Reiki energii! A to je síla...
 • Vysoká úroveň energie skupiny
  Jako skupina budeme prožívat celý týden na velmi vysoké úrovni energie. Každý se bude mít možnost dostat na nejvyšší možnou úroveň energie. Celá skupina se vždy dostane na úroveň člověka s nejvyšší energií.
 • Setkáš se se stejně naladěnými a cítícími lidmi
  Setkáš se s lidmi, kteří pracují s Reiki a budeš mít čas si s nimi popovídat a vyměnit si zkušenosti.
 • Ocitneš se na týden v jiném světě
  Během prvního dne, pokud budeš chtít, zapomeneš na své problémy v práci i doma a ponoříte se s námi do silného proudu energie.
 • Posílíš svoji intuici a vnímání
 • Probereme energetickou anatomii lidského těla
  Prohloubímte si vědění o našich energetických tělech a vyzkoušíme si vidění a vnímání energie lesů, krajiny i lidí. Otevřou se vám tak úplně nové "oči".
 • Vyzkoušíš si léčebné meditace
  Vnoříme se do meditací. Ponoříme se v nich do vlastních těl a orgánů, které budeme postupně den po dni, uzdravovat.
 • Vyzkoušíš si spojení s Matkou Zemí a Otcem Vesmírem
 • Každý den se nabijeme energií
  Každý den si vyměníš celkové Reiki ošetření. A minimálně jednou si prožiješ jaké je to dávat a dostávat ve více lidech nežli ve dvojci. Vyzkoušíš si tzv. rožeň :-)
 • Pročistíš si všechny základní energetické dráhy / meridiány ve svém těle
  Každý den si prakticky projdeme, velmi jednoduchým cvičením všechny základní energetické dráhy v těle. Naučíte se jednoduchý postup jak rozproudit své dráhy a pomoci tak tělu v uzdravení a udržení si vysoké vitality.
 • Rozvibrujeme v sobě hluboké léčivé zvuky
  Naučíme se rozvibrovat své tělo a orgány hlubinnými léčivými zvuky a tak ho uzdravovat.
 • Zpomalíme stárnutí a prodloužíme fyzické i duševní zdraví
  Tím, že budeme celý týden v silném proudu energie a budeme provádět techniky pro uzdravení, zpomalíme stárnutí našich buněk a celého našeho organismu a prodloužíme své fyzické i psychické zdraví.

Jak jsem to měla já?

Když jsem absolvovala Reiki 1 seminář, doma mě čekal šok. Já byla naprosto nadšená a můj bratr se mi vysmál. Moje nadšení poté téměř okamžitě spadlo na bod mrazu. Začala jsem přemýšlet, zda si vše jen nenamlouvám, zda to není jen nějaký podvod, jak mě brácha tvrdil. Najednou jsem se ocitla v naprosté nejistotě. Chvála Bohu, že jsme se občas sešly s kamarádkou, vyměnily si ošetření a potvrdily si, že nám to funguje.

Po celou dobu jsem jako každý chodila do práce, překonávala běžné i větší problémy. Občas jsem na Reiki ošetření zapomněla. Občas jsem na něj prostě neměla čas. A mé tělo se zase začalo zanášet.

V zimě nám náš učitel Mirek Čapek povídal o letních pobytech s Reiki, které pořádal. Neváhala jsem ani minutu a okamžitě jsem se přihlásila. Byla to vždy síla. Ten týden mi vždycky dodal tolik energie, že jsem zářila ještě dlouhé týdny a měsíce po návratu. Ke všemu jsem tam potkala lidi ze všech koutů republiky a už jsem nikdy nepochybovala a nezapomínala na své ošetření.

Jezdila jsem na všechny letní týdenní pobyty, které můj učitel pořádal. V pokročilém věku je přestal dělat a mě se po nich moc stýskalo. To už jsem byla Mistr Reiki. A lidé se mě ihned začali ptát zda budu letní pobyty také pořádat. Jen jsem se smála a odpovídala: "Blázníte, to já nedokážu, na to nemám, nevím tolik věcí jako můj učitel,...."

Dál jsem studovala, učila se, ošetřovala a učila nové lidi pracovat s Reiki energií.

A pak přišel okamžik, kdy jsem věděla, že začnu pořádat letní týdenní pobyty s Reiki.  A tak jsem začala a skvělé týdny nabité energií jsou tu pro vás! A s nimi i 16let mých zkušeností s Reiki :-)

Pro koho letní týdenní pobyty s Reiki jsou?

- pro mé žáky, kteří již absolvovali Reiki 1 nebo Reiki 2 nebo Reiki 3 seminář. ( Platí to i pro děti, které jsou zasvěcené u mě. Jen s dětmi (do 18-ti let) musí jet odpovědný dospělý, který už je také zasvěcen u mě nebo u Mirka Čapka.)

- pro všechny žáky Mirka Čapka, kteří u něj absolvovali Reiki 1 nebo Reiki 2 nebo Reiki 3 seminář. (Slíbila jsem Mirkovi, že se o vás budu starat a tak činím se vším všudy :-))

A pro koho tyto pobyty nejsou?

Pro lidi, kteří ještě nejsou zasvěceni do Reiki a s Reiki ještě neumí pracovat. Nebo lidi, kteří jsou zasvěceni do Reiki od jiných Mistrů nežli výše uvedení.

Pokud tedy ještě nejste zasvěceni a rádi byste jeli s námi, pak rychle mrkněte, zda není ještě volné místečko na mém Reiki 1semináři a naučte se s Reiki pracovat. Poté se můžete hned přihlásit na letní pobyt.

Cena letního týdenního pobytu s Reiki  je 10.500,- Kč.

V ceně pobytu je zahrnuto:

- ubytování na úžasném statku paní Lucie v hodnotě:   2.600,- Kč / 5 nocí

- plná penze v hodnotě: 2.600,- Kč / 5 dní (+ případný příplatek za speciální stravu - veganská nebo bezlepková)

- lektorné v hodnotě: 5.300,-Kč / 5 dní

- přihláška se váže na nevratnou zálohu 2.000,- Kč, kterou je třeba uhradit obratem.

- letní pobyt můžete někomu věnovat i jako dárek. Vystavím Vám na něj dárkový poukaz. (Pozor jen obdarovaný musí být mým nebo Mirkovým žákem Reiki.)

Maximální počet účastníků je jen 20 osob. Tak neváhejte a nepropásněte svoji možnost!

 

Letní týdenní pobyt bude začínat v neděli  ( odpoledne) a končit budeme v pátek  (dopoledne).

Termíny letního pobytu pro rok 2021 budou zveřejněny v listopadu 2020.

 

Pobyt se bude konat na nádherně zrekonstruovaném statku  paní Lucie ve Střítěži ( u Volyně v podšumaví), který byl dokonce v roce 2018 vyhlášen penzionem roku v celém Jihočeském kraji! Je to malá vesnička na poklidném místě, mimo davy turistů. Naše každodenní procházky i většina meditací bude v klidu a energii přírody.

Pokoje jsou zde 2-lůžkové, 3-lůžkové nebo 4-lůžkové. Na každém pokoji je vlastní sociální zařízení.

Paní Lucie a Karel se také budou starat o naše chuťové buňky. Vaří nám s Láskou a mohu říci není to jen pastva pro žaludek ale také pro oči. Můžete si vybrat zda budete chtít základní odlehčenou stravu, vegetariánskou, veganskou nebo bezlepkovou stravu.  Pro veganskou a bezlepkovou stravu je příplatek 100,-Kč/den. ( je nutné označit už v přihlášce)

Termín letního pobytu pro rok 2020 : 

9. - 14.8.2020 - už proběhl :-(

Další budou v létě 2021 a otevřeny pro přihlašování budou v listopadu 2020.

Neváhejte, kapacita je pouze 20 účastníků!

 

"Život je někdy velmi skoupý, uplynou dny, týdny, měsíce a roky, aniž člověk zažije něco nového. Ale pak se otevřou dveře a dovnitř se vřítí lavina. V jednu chvíli nemáte nic, a najednou máte víc, nežli dokážete přijmout."     (Paulo Coelho)

 

A právě teď se dveře otevřely a Ty máš unikátní a neopakovatelnou šanci vstoupit. Ten okamžik je tady a teď.

A jaký byl Letní pobyt v srpnu 2020?

Zažili jsme spoustu legrace, měli jsme nádherné sluníčkové počasí, dozvěděli jsme se spoustu nových informací, spřátelili jsme se s novýma lidma praktikujícíma Reiki a prodiskutovali s nimi své i jejich zkušenosti. Užívali jsme si každý den meditace a cvičení pro náš duchovní růst. Každý den jsme  přijímali nebo dávali Reiki ošetření. Celé dny jsme byli ve vysoké energii. Vědomě jsme uzdravovali naše těla a nabíjeli se energií všude kde to šlo. Užívali jsme si báječné jídlo. Celé dny jsme prožívali v přírodě a byli jsme vědomě spojeni s Matkou Zemí a s Vesmírem. Každý den jsme rozhýbali naše základní meridiány v těle aby energie mohla dobře proudit. A dokonce nám Vesmír na večery poslal naprosto jasnou oblohu a spoustu nádherných padajících hvězd. Prostě zážitek na celý život..... A nyní krásně záříme energií a ještě dobu nám to vydrží :-)

Ahojky Blani. Píši s odstupem, ale nadšení, které jsem si přivezl ze Stříteže nepolevuje. Bylo to úžasné, nezapomenutelné. Příjemné, užitečné a nabíjející. Atmosféru ze Statku paní Lucie mám stále s sebou.
Jaroslav
Pobyt byl velmi osvěžující a dobíjející. Ranní rozcvička: před jsem byla kaput a po Nový člověk :-))
Káťa
Bylo to nádherných pár dní. Užil jsem si to. Vím spoustu nových věcí a posunul jsem se o pěkný kus dál! Moc děkuji.
Albert

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.