Otevírá se Ti úžasná možnost relaxace, uzdravování a nabírání energie po celý týden!

Pracuješ s Reiki a chceš se setkat a popovídat si se stejně naladěnými lidmi?

Potřebuješ se znovu pořádně nabít energií, protože ve skupině je vše daleko silnější a intenzívnější?

Chceš si rozšířit své obzory a dostat se hlouběji ve vnímání energií a sebe sama?

Chceš se naučit techniky, které se na seminářích neučí?

Chceš si jen odpočinout s příjemně naladěnými lidmi v krásném prostředí maličké podšumavské vesničky?

Pak jsi tu naprosto správně 🙂

Otevírá se pro Ti úžasná možnost relaxace, uzdravování a nabírání energie ve skupině lidí, kteří budou po celou dobu na velmi vysoké úrovni energie. Dovoluji si říci, že tuhle sílu Ti  žádná dovolená u moře nebo na horách prostě nenahradí!

Představ si, že záříš. Máš veliké množství energie. Tvá těla a energické dráhy jsou zase pročištěné. Reiki energie Ti znovu proudí plným proudem. Jsi nadšený/á ze své cesty životem. Tvé zdravotní problémy odchází a Ty nyní už víš jak na ně. Postoupil jsi v osobnostním rozvoji o další úroveň výše. Máš spoustu síly a jsi nabitý/á energií, která Ti vydrží minimálně do jara dalšího roku. Líbí se Ti to?

Tak přesně takhle se budeš cítit po:

Letním, týdenním, relaxačním, ozdravným a nabíjejícím pobytu s Reiki

 

Co Ti týdenní pobyt s Reiki přinese?

 • Čeká Tě kouzelný, odpočinkový týden pulzující vysokou energií
  Celý týden budeme všichni najednou používat Reiki energii! A to je síla...
 • Vysoká úroveň energie skupiny
  Jako skupina budeme prožívat celý týden na velmi vysoké úrovni energie. Každý se bude mít možnost dostat na nejvyšší možnou úroveň energie. Celá skupina se vždy dostane na úroveň člověka s nejvyšší energií.
 • Setkáš se se stejně naladěnými a cítícími lidmi
  Setkáš se s lidmi, kteří pracují s Reiki a budeš mít čas si s nimi popovídat a vyměnit si zkušenosti.
 • Ocitneš se na týden v jiném světě
  Během prvního dne, pokud budeš chtít, zapomeneš na své problémy v práci i doma a ponoříte se s námi do silného proudu energie.
 • Posílíš svoji intuici a vnímání
 • Probereme energetickou anatomii lidského těla
  Prohloubímte si vědění o našich energetických tělech a vyzkoušíme si vidění a vnímání energie lesů, krajiny i lidí. Otevřou se vám tak úplně nové "oči".
 • Vyzkoušíš si léčebné meditace
  Vnoříme se do meditací. Ponoříme se v nich do vlastních těl a orgánů, které budeme postupně den po dni, uzdravovat.
 • Vyzkoušíš si spojení s Matkou Zemí a Otcem Vesmírem
 • Každý den se nabijeme energií
  Každý den si vyměníš celkové Reiki ošetření. A minimálně jednou si prožiješ jaké je to dávat a dostávat ve více lidech nežli ve dvojci. Vyzkoušíš si tzv. rožeň 🙂
 • Pročistíš si všechny základní energetické dráhy / meridiány ve svém těle
  Každý den si prakticky projdeme, velmi jednoduchým cvičením všechny základní energetické dráhy v těle. Naučíte se jednoduchý postup jak rozproudit své dráhy a pomoci tak tělu v uzdravení a udržení si vysoké vitality.
 • Rozvibrujeme v sobě hluboké léčivé zvuky
  Naučíme se rozvibrovat své tělo a orgány hlubinnými léčivými zvuky a tak ho uzdravovat.
 • Zpomalíme stárnutí a prodloužíme fyzické i duševní zdraví
  Tím, že budeme celý týden v silném proudu energie a budeme provádět techniky pro uzdravení, zpomalíme stárnutí našich buněk a celého našeho organismu a prodloužíme své fyzické i psychické zdraví.

Jak jsem to měla já?

Když jsem absolvovala Reiki 1 seminář, doma mě čekal šok. Já byla naprosto nadšená a můj bratr se mi vysmál. Moje nadšení poté téměř okamžitě spadlo na bod mrazu. Začala jsem přemýšlet, zda si vše jen nenamlouvám, zda to není jen nějaký podvod, jak mě brácha tvrdil. Najednou jsem se ocitla v naprosté nejistotě. Chvála Bohu, že jsme se občas sešly s kamarádkou, vyměnily si ošetření a potvrdily si, že nám to funguje.

Po celou dobu jsem jako každý chodila do práce, překonávala běžné i větší problémy. Občas jsem na Reiki ošetření zapomněla. Občas jsem na něj prostě neměla čas. A mé tělo se zase začalo zanášet.

V zimě nám náš učitel Mirek Čapek povídal o letních pobytech s Reiki, které pořádal. Neváhala jsem ani minutu a okamžitě jsem se přihlásila. Byla to vždy síla. Ten týden mi vždycky dodal tolik energie, že jsem zářila ještě dlouhé týdny a měsíce po návratu. Ke všemu jsem tam potkala lidi ze všech koutů republiky a už jsem nikdy nepochybovala a nezapomínala na své ošetření.

Jezdila jsem na všechny letní týdenní pobyty, které můj učitel pořádal. V pokročilém věku je přestal dělat a mě se po nich moc stýskalo. To už jsem byla Mistr Reiki. A lidé se mě ihned začali ptát zda budu letní pobyty také pořádat. Jen jsem se smála a odpovídala: "Blázníte, to já nedokážu, na to nemám, nevím tolik věcí jako můj učitel,...."

Dál jsem studovala, učila se, ošetřovala a učila nové lidi pracovat s Reiki energií.

A pak přišel okamžik, kdy jsem věděla, že začnu pořádat letní týdenní pobyty s Reiki.  A tak jsem začala a skvělé týdny nabité energií jsou tu pro vás! A s nimi i 18let mých zkušeností s Reiki 🙂

Pro koho letní týdenní pobyty s Reiki jsou?

- pro mé žáky, kteří již absolvovali Reiki 1 nebo Reiki 2 nebo Reiki 3 seminář. ( Platí to i pro děti, které jsou zasvěcené u mě. Jen s dětmi (do 18-ti let) musí jet odpovědný dospělý, který už je také zasvěcen u mě nebo u Mirka Čapka.)

- pro všechny žáky Mirka Čapka, kteří u něj absolvovali Reiki 1 nebo Reiki 2 nebo Reiki 3 seminář. (Slíbila jsem Mirkovi, že se o vás budu starat a tak činím se vším všudy :-))

A pro koho tyto pobyty nejsou?

Pro lidi, kteří ještě nejsou zasvěceni do Reiki a s Reiki ještě neumí pracovat. Nebo lidi, kteří jsou zasvěceni do Reiki od jiných Mistrů nežli výše uvedení.

Pokud tedy ještě nejste zasvěceni a rádi byste jeli s námi, pak rychle mrkněte, zda není ještě volné místečko na mém Reiki 1semináři a naučte se s Reiki pracovat. Poté se můžete hned přihlásit na letní pobyt.

Cena letního týdenního pobytu s Reiki  je 11.800,- Kč.

V ceně pobytu je zahrnuto:

- ubytování a plná penze na úžasném statku paní Lucie v hodnotě:   7.600,- Kč / 5 nocí

+ případný příplatek za speciální stravu - veganská nebo bezlepková: 1.000,- Kč / 5 dní

- lektorné v hodnotě: 4.200,-Kč / 5 dní

- přihláška se váže na nevratnou zálohu 2.000,- Kč, kterou je třeba uhradit obratem.

- letní pobyt můžete někomu věnovat i jako dárek. Vystavím Vám na něj dárkový poukaz. (Pozor jen, obdarovaný musí být mým nebo Mirkovým žákem Reiki.)

Maximální počet účastníků je jen 24 osob. Tak neváhejte a nepropásněte svoji možnost!

( V minulém roce byla místa rozebrána v necelých 2 dnech po otevření přihášek....)

 

Letní týdenní pobyty proběhnou v termínu:

11. - 16.8.2024 - už je plně obsazen - můžete se přihlásit jako náhradník

Pro velký zájem je otevřen další termín: 14. - 19.7.2024

Těším se třeba zrovna na vás další Léto.

Pobyt se bude konat na nádherně zrekonstruovaném statku  paní Lucie ve Střítěži ( u Volyně v podšumaví), který byl dokonce v roce 2018 vyhlášen penzionem roku v celém Jihočeském kraji! Je to malá vesnička na poklidném místě, mimo davy turistů. Naše každodenní procházky i většina meditací bude v klidu a energii přírody.

Pokoje jsou zde 2-lůžkové, 3-lůžkové nebo 4-lůžkové. Na každém pokoji je vlastní sociální zařízení.

Paní Lucie a Karel se také budou starat o naše chuťové buňky. Vaří nám s Láskou a mohu říci není to jen pastva pro žaludek ale také pro oči. Můžete si vybrat zda budete chtít základní odlehčenou stravu, vegetariánskou, veganskou nebo bezlepkovou stravu.  Pro veganskou a bezlepkovou stravu je příplatek 200,-Kč/den. ( je nutné označit už v přihlášce)

Termíny letních pobytů pro rok 2024 : 

11. - 16.8.2024 - už je plně obsazen - můžete se přihlásit jako náhradník

Pro velký zájem je otevřen další termín: 14. - 19.7.2024

Neváhejte, kapacita je pouze 24 účastníků!

( V minulém roce byla místa rozebrána v necelých 2 dnech po otevření přihášek....)

 

"Život je někdy velmi skoupý, uplynou dny, týdny, měsíce a roky, aniž člověk zažije něco nového. Ale pak se otevřou dveře a dovnitř se vřítí lavina. V jednu chvíli nemáte nic, a najednou máte víc, nežli dokážete přijmout."     (Paulo Coelho)

 

A právě teď se dveře otevřely a Ty máš unikátní a neopakovatelnou šanci vstoupit. Ten okamžik je tady a teď.

A jaký byl Letní pobyt v srpnu 2020?

Zažili jsme spoustu legrace, měli jsme nádherné sluníčkové počasí, dozvěděli jsme se spoustu nových informací, spřátelili jsme se s novýma lidma praktikujícíma Reiki a prodiskutovali s nimi své i jejich zkušenosti. Užívali jsme si každý den meditace a cvičení pro náš duchovní růst. Každý den jsme  přijímali nebo dávali Reiki ošetření. Celé dny jsme byli ve vysoké energii. Vědomě jsme uzdravovali naše těla a nabíjeli se energií všude kde to šlo. Užívali jsme si báječné jídlo. Celé dny jsme prožívali v přírodě a byli jsme vědomě spojeni s Matkou Zemí a s Vesmírem. Každý den jsme rozhýbali naše základní meridiány v těle aby energie mohla dobře proudit. A dokonce nám Vesmír na večery poslal naprosto jasnou oblohu a spoustu nádherných padajících hvězd. Prostě zážitek na celý život..... A nyní krásně záříme energií a ještě dobu nám to vydrží 🙂

Ahojky Blani. Píši s odstupem, ale nadšení, které jsem si přivezl ze Stříteže nepolevuje. Bylo to úžasné, nezapomenutelné. Příjemné, užitečné a nabíjející. Atmosféru ze Statku paní Lucie mám stále s sebou. Rozfrčelo se Reikíčko, cítím se skvěle. Možná Blani, ani netušíš, co jsi spustila. Děkuji, děkuji, děkuji.
Jaroslav
Dny ve Střítěži byly trochu jako ochutnávka života v jine dimenzi. Měli jsme čas jen sami pro sebe, pro seberozvoj, na procházky lesem spojené s meditacemi. To všechno spolu s lidmi kteří jdou podobným směrem, kteří si navzájem rozumí a neodsuzují se. Díky Blanko za všechno, mohu jen doufat, ze se príští rok budu moci zúčastnit znovu.
Martina
Pobyt byl velmi osvěžující a dobíjející. Ranní rozcvička: před jsem byla kaput a po Nový člověk :-))
Káťa
Bylo to nádherných pár dní. Užil jsem si to. Vím spoustu nových věcí a posunul jsem se o pěkný kus dál! Moc děkuji.
Albert
Týdenní pobyt s REIKY byl pro mě jako úžasné lázně pro mou duši. Setkání s lidičkama, kteří mají stejný cíl a snaží se na sobě dále a dále pracovat, pro mě návodem, jak se sebou dál pracovat. Tento pobyt pro mě byl něco jako pobyt na jiné planetě, v jiné dimenzi… Také se často vracím v myšlenkách do Střítěže, protože to bylo prostě nepopsatelné. Zajímá mě práce s energii a chtěla bych postupně získávat další informace k tomuto tématu. Zítra se jedu do Prahy podívat na den otevřených dveří do školy tradiční čínské medicíny. Probudila jsi ve mně svým povídáním zájem o získávání dalších znalostí. Jestli se letos rozhodnu pro toto studium, to ještě nevím. Ale příští rok už bych to chtěla zkusit. Je ve mně stále hodně energie, tak ji využiju správným směrem.
Lenka
Na pobyt ve Střítěži se nedá zapomenout. Prostě vyšlo úplně všechno - počasí, parta lidí. Díky Klárce jsme denně ve spojení přes mobilní apku, prostě to všechno nádherně sedlo. A už se těším na další setkání. Takže pobyt ve Střítěži bylo pro mě vylétnutí z pomyslného šedého tunelu a přistání na nádherné rozkvetlé louce. Jen ty kvítky byly jiné - v každém květu se ukrývala odpověď na dosud nezodpovězené otázky ani na ty dosud nevyřčené. Mozaika poskočila o hodný kus kupředu. Dosavadní vidění se najednou široce rozevřelo.
Láďa
Předně bych ti chtěl ještě jednou poděkovat za seminář. Byl naprosto úžasný, napěchovaný úžasnou energií a úžasnýma lidma. Doufám, že se budu moci zúčastnit i příští rok.
Jenda
Ahoj Blani Na Střítež ráda vzpomínám. Bylo to úžasné. Dokonce jak jsi říkala, že ses snažila dát na pokoj lidi, aby si rozuměli, to bylo fajn. Holky přijeli ke mě na víkend. Markéta a Katarína. Chodili jsme po lese, udělali na zahradě ohýnek. Došli do zámecké zahrady na Loučeni. Bylo to moc příjemné. Moc děkuji za trpělivost s námi na pobytu. Byla jsi úžasná.
Ála
Na náš letní pobyt vzpomínám skoro každý den, a když ne přímo na pobyt, tak aspoň na lidičky, které jsem díky tomu poznala a kteří se stali tak trochu takovou mou "reiki bláznivou rodinou" 🙂 Letní intenzivní prožitkově-vzdělávací pobyt s Blankou mi do života přinesl, kromě nevšedních zážitků v příjemné, klidné a krásné přírodě (lesy, louky, ticho, padající hvězdy, vítr i hřmot hromů), spoustu informací a především novou velkou rodinu stejně naladěných lidí, kteří tu pro mě nadále jsou a se kterými sdílíme nové zážitky i inspirace. Úžasný pobyt, který člověka krásně naladí a nasměruje mohu jen doporučit všem, kteří hledají propojení se sebou samým, ostatními, přírodou a vesmírem..
Klára
Na letním pobytu Reiki jsem si odpočinula a nabrala nové sily lépe než na 3-týdenní dovolené. Získala jsem hodně nových teoretických i praktických informací a tipy k dalšímu rozvoji a hlavně jsem poznala další podobně naladěné lidi,se kterými jsem pořád v kontaktu a dále sdílime náměty na čtení,přemýšlení apod. V situaci roku 2020 mi reiki pobyt přišel jako najlepší varianta dovolené,která mi dala náměty jak nahlížet na věci, jak využít volný čas -v klidu, přírodě, zajímáním se o věci alternativní a tím lépe - v pokoji - zvládať realitu aktuálních všednich dní.
Lia
Ve Střítěži to bylo opravdu skvělé. Během pobytu mi nijak nepřišlo, že zažívám něco mimořádného. Pocit se dostavil až po příjezdu mezi "normální" lidi. Byl jsem minimálně další 2 týdny v neuvěřitelném klidu, pohodě a cítil jsem se dobře. Ne že bych sršil a měl sílu na lámání skal, to ne, ale bylo to jiné a mnohem lepší.
Tomáš
Jsem moc ráda,že jsem se mohla zúčastnit letního pobytu ve Střítěži a poznat užasné lidičky v krásném prostředí, v malebném stavení a výbornou kuchyní. Dostalo se mi odpočinku,nabrala jsem nové energie a získala cenné informace. Budu moc ráda se těšit na další setkání s tebou a tvé úžasné zprávy a ráda bych se zúčastnila dalšího pobytu ve Střítěži.
Jitka B.
Pobyt na statku u Volyně byla velká nálož energie. Ještě dlouho jsem rozdávala úsměv a pohlazení po duši, to, co se v dnešním světě tolik nenosí. Naučila jsem se vnímat přírodu srdíčkem a dobyla tělo Reikíčkem. Nálada byla velmi veselá, proto chci s Bláňou opět do andělského kola. Kartičky od andělíčků nesou svá poselství, neboť každý z nás má nějaké tajemství. Pobyt s Reiki byl báječný, kouzelný, díky Tobě, Blani."
Leni

Jaké byly Letní pobyty v srpnu 2021?

První týden jsme měli nádherné sluníčko a nespadla ani kapka. Užívali jsme si všichni horkého léta. Druhý týden nastoupil také pořádně horký, ale hned 2.den teploty spadly a bylo příjemně. Večer a ráno sice už chladno ale přes den jsme mohli dýchat svěží vzduch. Pršelo většinou jen v noci. 

V obou týdnech jsme zažili spoustu legrace a dozvěděli se nové informace - někdy až braly dech...!  Poznali jsme nové lidi, kteří pracují s Reiki a získali tak nové přátele - nejen pro období pobytu ale i na dlouho poté. Užívali jsme si každý den meditace a cvičení pro náš duchovní růst. Každý den jsme  přijímali i dávali Reiki ošetření. Celé dny jsme byli ve vysoké energii. Vědomě jsme uzdravovali naše těla a nabíjeli se energií všude kde to šlo. Užívali jsme si báječné jídlo. Celé dny jsme prožívali v přírodě a byli jsme vědomě spojeni s Matkou Zemí a s Vesmírem. Každý den jsme rozhýbali naše základní meridiány v těle aby energie mohla dobře proudit. Dokonce jsme si vyzkoušeli i nádherné zvuky a vyrobili léčivé alikvóty. Prostě zážitek na celý život..... A nyní krásně záříme energií a ještě dobu nám to vydrží 🙂

Blani, není co dodat. Odjíždím nabitý energií, bez "civilních" problémů. Škoda, že je pobyt tak krátký, ale zase se říká, že v nejlepším se má skončit. Takže už se těším na příští rok!
Vašek
Nejdříve jsem se bála, že bude málo volného času, chtěla jsem třeba chodit sama ven, atd. Ale ve finále musím říci, že to takto bylo perfektní, jelikož jsme byli všichni v takové hezké společné energii. Děkuji.
Klára
Pobyt splnil moje očekávání. Dozvěděla jsem se nové informace. Tento pobyt je jako lázně pro duši a všechny emoce. Je to čas, který můžu věnovat jenom sobě a svému tělu. Těším se na příště a děkuji.
Lenka
Blaničko! Děkuji moc, bylo to úžasné! Jiné než minule. Je to rok od roku lepší a to jsem si loni nedokázala představit, že to může být lepší! Skvělé, nabíjející, veselé a takové jaké to mělo být. Díky, že jsi učitelkou, mistryní a průvodkyní na mé cestě! Díky, že jsi!
Kláry
Ostatním lidem bych řekl, že pokud chtějí se sebou pracovat a dále se rozvíjet, seminář je povinnost 🙂 Prostě úžasné vše! Je fakt zvláštní, že při posledním setkání měl člověk pocit, že jsme se viděli naposledy před týdnem, a zatím uběhl i rok. Jakoby jsme se rozloučili včera a on je to už měsíc. Seminář mi pevně zakotvil v srdci - jedna má část je pořád na statku a směje se s ostatními. Na jednotlivé chvíle si vzpomínám, když zrovna něco konkrétního provozuji, ale jinak mám ten týden slitý i s rokem 2020 a užívám si je oba dodnes. Z praktické stránky mě posunula ta obrovská energie - tohle jsem opravdu nikdy předtím nezažil! Je velmi těžké Ti za seminář poděkovat, protože slova velmi těžko dokážou vystihnout vděčnost, kterou cítím. Jsi tvůrcem projektu, jehož následkem je pocit nekonečné lásky, moci, radosti a štěstí. Takže pokud to vůbec lze, velmi Ti děkuji!
Jenda
Pocity naprosto úžasné. Měl jsem pocit, že mezi semináři neuplynul rok ale pouze den. Opět jsme objevovali dalsí a další kolečka do soukolí vědomostí. Vše krásně vyvážené. Nádherné. Další nádherně prožitý týden ve skvělých lidí, které jsi dala dohromady ty:-). Tisíceré díky za to. Týden mi přinesl spoustu nových věcí, které si ale musí ještě sednout aby to bylo jak se říká to pravé ořechové. Když se vrátím ke zprávičce z loňska, tak jsme z těch pomyslných kytiček na rozkvetlé louce posbírali hodně odpovědí na otázky co přicházely, a mozaika se zase doplnila o další chybějící střípky. Ale, nešlo si nepovšimnout že se také zvětšila, takže je stále co doplňovat. A je to tak dobře, protože přece poznání nemůže být nikdy konečné. Udělali jsme si Reiki 1 a pak Reiki 2 a začali jsme tak stavět pomyslnou věž poznání. Ale pokud má být ještě vyšší, tak se musí zvětšit samotné základy. A tohle přesně jsem vnímal na obou seminářích. Jak bude kdo přidávat cihličku po cihličce je jeho věc. Podstatné je, že máme z čeho stavět :-). Díky moc 🙂 !
Láďa
Úžasná atmosféra, organizace přednášek a semináře - hluboká poklona. Super lidičky, příroda, klid, krásné prostory... Děkuji z celého srdce!
Magdalena
Lidičky, jeďte a neváhejte! Je to úžasný odpočinek a moudrost v pobytu plném energie!
Leni
Velmi senzační parta lidí a obrovské, denně se zvyšující množství energie! cítím se báječně, celý pobyt jsem si nesmírně užívala, všichni byli naprosto úžasní, kolem nás i v nás spousty energie. Stejně jako ty a všichni ostatní se těším na příští léto, že se tam zase sejdeme.Děkuji.
Míla
Jeďte, stojí to za to! - Neváhejte!!!!! Pobyt byl dechberoucí. Obrovsky extra supr dupr hóóódně moc! Přednášky úžasné, procházky nádherné. Jedním slovem překrásné! Moc, moc děkuju!
Janča
Na další rok zase nabito! Určitě chci jet příště!
Martina
Děkuji za vše Blani!
Jiřka
Skvělé Blani. Děkuji!! s Láskou J.
Jára
Klid, mír, láska. Úžasné propojení s lidmi. Děkuji.
Jíťa
Bylo to super! Člověk se zklidní a nabije na celý další rok. V dnešní době = k nezaplacení!!!
Lia
Bylo to nádherné! Děkuji Blani!
Albert
Pro mě tento týden znamená a prožívám, že mi dává vše co potřebuji. Vím, že se mám pořád co učit, protože některé věci jsem zatím ještě nepobrala, budu na tom pracovat. Lidem doporučuji aby prožili to co já. Moc Ti Blani za vše děkuji a jsem ráda, že jsi mi vstoupila do mého života. Budu se těšit na další setkání! s Láskou Jíťa
Jíťa
Ahoj Blani, ráda bych Ti poděkovala za tak úžasný pobyt plný pozitivní energie....
Eva
Úžasná atmosféra, hezké místo. Doporučuji každému, kdo se zajímá o Reiki.
Jani
Určitě to stojí za to, není co vytknout. Dá vám to neuvěřitelné množství energie. Pohodička. Moc se těším na příští rok!
Maja
Pro mě úplně v pohodě - prostě paráda!
Líba
Naučila jsem se tu spoustu nových a zajímavých informací. Spoustu věcí jsem si připomněla a doladila.... Děkuji.
Maru
Inspirativní lidé, příjemná atmosféra ( nepřenositelné), zajímavé informace. Mimořádný týden!
Libuška
Z pobytu jsem nadšená. Sešla se skvělá parta a dobře jsme si rozumněli. Celý pobyt utekl neskutečně rychle. Už se těším na příští rok!
Martina
Milá Blani, díky za krásný týden pro mne plný odpočinku, Energie a vnitřního usebrání. Škoda jen, že to nemůže být od pátku do neděle za týden - tedy 9 dnů. To by se mi moc líbilo! Díky za Tvůj pečlivý a moudrý přístup a vedení a Tvé srdce, které do všeho dáváš! Moc díky a objímám Tě.
Věrka
Ahoj, určitě si zkuste zajet na Letní pobyt na statku. Pobyt byl velmi příjemný. Poznali jsme spoustu nových lidí. Každý z nich je originál, ale jako parta nebo skupina lidí jsme se nakonec dali krásně dohromady a bylo to skvělé. Úžasné, děkuji všem! A děkuji Tobě Blani, že jsme tu mohli se všemi být. Užili jsme si to a ještě jednou díky!
Leni a Tom
Milá Blanko, Tvoje letní pobyty jsou pro mě úžasným relaxem a svátečným bodem celého roku. Díky Ti za ně!
Pavel

Jaké byly Letní pobyty v srpnu 2022?

Oba týdny jsme měli nádherné sluníčkové počasí! První týden si užíval příjemných letních teplot a v druhém týdnu jsme si užili opravdu horké léto. V prvním týdnu byly ranní cvičení na rozhýbání meridiánů a energie v těle opravdu probouzející, protože teploty byly okolo 10°C. Druhý týden už to byla ráno teplotně phodička.

V obou týdnech jsme zažili spoustu legrace a dozvěděli se nové informace. Zaměřili jsme se tento rok na aktuální situaci a dostali jsme informace a cvičení, jak to vše (co se děje) zvládnout v klidu, bez zbytečných stresů a strachů. Prostě nyní už víme, co můžeme ke zlepšení udělat i my sami.  Poznali jsme nové lidi, kteří pracují s Reiki a získali tak nové přátele - nejen pro období pobytu ale i na dlouho poté. Užívali jsme si každý den meditace a cvičení pro náš duchovní růst. Každý den jsme  přijímali i dávali Reiki ošetření. Celé dny jsme byli ve vysoké energii. Vědomě jsme uzdravovali naše těla a nabíjeli se energií všude kde to šlo. Užívali jsme si báječné jídlo. Celé dny jsme prožívali v přírodě a byli jsme vědomě spojeni s Matkou Zemí a s Vesmírem. Opět jsme si vyzkoušeli i nádherné zvuky a vyrobili léčivé alikvóty. Prostě zážitek na celý život..... A nyní krásně záříme energií a ještě dobu nám to vydrží 🙂

Milá Blani, děkuji za krásné dny ve Střítěži. Splnilo to mé očekávání. Jsem odpočatá, vyrovnaná, bez vnitřního napětí. Poznala jsem krásné nové lidi a jsem za to nesmírně ráda. Vše bylo skvělé - Reiki, jídlo, přednášky, alikvóty, dýchání. Když přemýšlím, co mi tu mohlo chybět, tak mě dlouho nic nenapadlo. Možná jediná věc, a to více pohybu, procházek. Děkuji za vše co jsem zde slyšela a zažila. Těším se až se opět potkáme.
Líba
Letní pobyt Reiki ve Střítěži je vyjímečnou událostí po více stránkách. Kromě fenomenální kuchyně paní Lucie vás čeká program s důležitými informacemi, které využijete nejen při práci s Reiki, ale pro Váš další rozvoj. Součástí bylo letos vzájemné ošetření Reiki včetně "rožně" a tak je velmi vysoká pravděpodobnost, že z této dovolené neodjedete vyčerpaní. Právě naopak! Slunce, pohyb, reiki, příroda, přednášky a dobrá nálada!
Tom
Milá Blani, děkuji Ti za nádherné dny naplněné Láskou a radostí. Moc děkuji za vše , jsem vděčná za letní pobyt s Reiki. Velmi ráda se do Střítěže zase podívám. Střítěž je oáza energie, vzrušení i klidu. Všichni jsme na jedné lodi a proplouváme novými vjemy. Kapitánka Blanka drží pevně kormidlo, vede nás cestou poznání, o kterém nemáme ani zdání. A to je to, co nás baví, být stále veselí, hraví a zdraví.
Leni
Nelze než s pokorou sklonit a poděkovat za vše. Za nádherně prožitý týden s báječnými lidmi, za vše nové i to starší co Blani vtiskla do svých přednášek. I když jezdíme stále na stejné místo, nikdy to další setkání stejné není. A o umění Lucky v kuchyni se anad ani rozepisovat nejde. Prostě jak bylo už řečeno - další báječný a neopakovatelný týden. Díky všem za vše.
Láďa
Střítěž je krásné místo milých a vlídných majitelů. A spojením s úžasnými lidičkami vznikne neopakovatelný zážitek, z kterého se dá celý rok čerpat, než se zase s přáteli a hlavní duší celého pobytu - Blankou, sejdeme. Brzy nashledanou!
Martina
..."Když mám oči doširoka otevřené nevidím nic" ... (film Samuraj) Blani děkujeme za Tvoje vhledy a přejeme i nadále hodně síly a trpělivosti ve Tvém poslání. S Láskou
Magdi a Peťo
Co říci? Opět obrovské množství informací, které budeme celý rok zpracovávat. Týden utekl tak rychle, že mi to přišlo, že jsme přijeli včera a už se odjíždí. Nádherný prožitek u "speciální" meditace. Mooooc za to děkuju!!!
Míla
Milá Blani, ještě jednou děkuji za vše co děláš pro nás i vše ostatní. Nemám nic, co bych vytkla. Je mi tu dobře a budu ráda, když se potkáme v příštím roce. Díky, že jsi vstoupila do mé cesty životem. S Láskou
Jitka
Odvážím si víru, naději, spoustu energie a inspirace. Děkuji A co bych ještě chtěla? - víč času a větší mozkovou kapacitu. A co mi chybělo - "pohádka"...
Iveta
Letos mě to Blani opravdu dostalo. Nejen ty úžasné informace o "Všehomíru", ale i informace o mě...
Lia
Milá Blanko. Je obtížné to vyjádřit slovy. Směs pohody, překvapení, úžasu, pochopení i nemožnost uchopení, radost . Nádherná energie, kolektivní i čistě vlastní. Bezpečí. Mnoho AHA momentů. Prostě paráda. Díky
Jaroslav
Úžas, velmi zvláštní rozpoložení. Něco se mi otevřelo. ... a zároveň zvláštní, velmi příjemné pocity a sounáležitost přátel kolem sebe. Blani moc děkuji.
Jitka
Milá Blani, slovy to nelze ani vyjádřit! Úžasné přednášky, výborný nápad zařadit Živly z jiného úhlu phledu. Meditace super. Moc a moc děkuji.
Jenda
Blani, děkuji za vše, bylo to úplně vyčerpávající infoa hodně energie.
Vašek
Milá Blanko, slova nedokáží popsat to, co mám ve své duši, mysli, srdci,... Mohu však říci, že rozhodnutí jet na tento "seminář" , respektive životní etapu, patří mezi mé nejlepší rozhodnutí v životě a je to to nejlepší co jsem pro sebe (nejenom) mohl v tuto dobu udělat. Odjíždí se těžko, ale mám pocit, že to co jsme zde získali, budeme mít navždy. Díky moc za vše a těším se opět za rok. Díky za to, že jsi. S Láskou
Zdeněk
Drahá úžasná Blani, moc děkuji za krásný čas, informace, energii, úsměvy, pohodu, klid, vstřícnost, inspiraci... prostě vše, co jsem díky Tobě mohla vnímat a přijímat. Úžasný intenzivní odpočinek, kterého se nám na letním Reiki pobytu dostává, nejde přirovnat k ničemu jinému - ani k pobytu v lázních. Odjíždím po týdnu získávání nových informací a nových přátelství tak uvolněná na těle i na duši a plná vnitřního klidu, jaký mi v životě dlouho chyběl. Cítím velký vděk za možnost Tě poznat a učit se od Tebe. Děkuji
Klára
Nejvýstižnějším hodnocením je slovo "WAUU". Opět velmi zajímavý výběr témat, který umocnil klid krásného statku paní Lucie a nádherná okolní příroda. Vše výše uvedené, spolu s výběrem sestavy úžasných lidiček dovolilo splynutí všech v jednu báječnou vesmírnou bytost. Děkuji, děkuji, děkuji a těším se co bude následovat.
Maja
Hodnocení pobytu: Lokalita nádherná. Statek a ubytování v pohodě. Program svižný, nápaditý a velmi obohacující. Cením si velmi přátelského a bezpečného prostředí. Blani děkuji za Tvůj laskavý a otevřený postup. Pokud bych mohla poradit, příště ještě více odlehčit jídelníček. S Láskou a poděkováním
Marta
Tento týdenní pobyt jsem si užila. Paní Lucie skvěle vaří, jídlo mi tu moc chutnalo. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí. Bavili mě meditační cvičení, nejvíce zvuky. Chybělo mi tu jen trochu více času na běhání. Program byl skvěle nabitý. Díky Blani
Týna
Ubytování a strava byly jako vždy úžasné. Letošní program byl opět super. Bylo to volnější, co se týká času, než minulé roky. Já jsem cítila, že mám více energie a klidu uvnitř sebe. Informace byly velmi zajímavé a jsem ráda, že jsme se dozvěděli, co se děje kolem nás. Díky.
Lenka
Bylo super. Snad kromě slunce objednat v noci trochu deště.
Líba
Děkuji za krásný týden s milými a přátelskými lidmi. Úžasnou energii Reiki. Ráda bych přijela i příště. Děkuji.
Hela
Jsem moc ráda, že jsem se pobytu zúčastnila. Moc se mi líbil mix programu, který obsahoval přednášky, meditace, procházky, praktická cvičení, dechová cvičení a pochopitelně Reiki. Člověk se rozhodně nenudil a dozvěděla jsem se a vyzkoušela spoustu nového. Jsem vděčná, že jsem tu poznala báječné lidi, že ve skupině byla legrace a že jídlo bylo opravdu skvělé i upravené mě na míru. Děkuji a těším se na další setkání.
Alenka
Děkuji za skvěle vyvážený program - jak teorie, tak praxe, který na sebe navazoval jako hodinky. Možná bych ocenila jedno volnější odpoledne na vstřebání a odpočinek. Jídlo bylo vynikající, stačily by menší porce 🙂 Celková atmosféra na statku je úžasná a moc jsem si to užila. Ještě jednou děkuji za vše.
Terka
Letos nemám co namítat. Myslím, že mi více vyhovovala komorní verze. Program byl super! Díky
Marti
Letošní pobyt byl opět úžasný a plný zážitků, na které budu dlouho vzpomínat. Jedinou vadou na kráse byl jídelníček, který měl být více odlehčený. I tak jsem šťastná, že jsem tu mohla být a vše prožít.
Martina
Moc se mi tu líbilo, bylo to pro mě velmi inspirativní a zase se mi otevřel prostor pro další myšlení a činnost - tvoření. Moc děkuji.
Nýna

Jaký byl Letní pobyt v srpnu 2023?

Paráda, nádhera, úžasná partička krásně praštěných stvořeníček. Skvělý program a vše pod vedením nejbáječnější bytůstky. Opět odjíždím dokonale vyladěná a doufám, že mi to zase na rok vydrží!
Maja
Každý rok si říkám, že tak cca vím co mě čeká. Ale každý rok jsem příjemně překvapená, že to zase bylo o další level intenzívnější a úžasnější. Letos pro mě byly nejzásadnější nové informace. Těším se na jejich postupné vstřebávání. MOC DĚKUJI!
Lia
Všem doporučuji zažít klid, pohodu, radost, přátelství v krásné koncentraci! Naučit se cestovat a být v sobě je úžasné!
Martinka
Bylo to krásné ! A jsem ráda, že jsem Tě na své cestě životem potkala. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI. Úžasná atmosféra, spoustu pozitivní energie, humor, krásné pocity .... prostě SUPER!
Magdi
Opravdu skvělé, čas utíkal jako voda, lidé skvělí. Jsem spokojená a děkuji Blani. Možná bych přidala i nějakou hru - třeba s míčem.
Marta
Příjemní lidé, přátelští, cítila jsem se velice dobře. Smysluplná náplň. Blani, děkuji, za to, že jsi. Děkuji za to, že jsem s vámi mohla strávit tento společný čas. Jsi krásná pokorná bytost. Přidala bych více pohybu.
Zorka
Z tohoto pobytu čerpám sílu celý rok.
Nýna
Velké osvěžení mezi stejně naladěnými lidmi. Bezvadná parta. Celkové vyklidnění. Ještě jednou Blani díky!
Jiťu
Přivítal bych delší pobyt. Jsem rád, že jsem zde potkal skvělé lidičky. Ale chvilku mi trvalo než jsem se rozkoukal.
Jirka
Děkuji za setkání s fajn lidičkama. Moc se mi líbil celý denní program a nové informace, co jsme se dozvěděli. Děkuji za super týden a těším se příští rok. Ranní procházka ke studánce = pohlazení na duši.
Marcela
Přijela jsem na pobyt po velmi náročném týdnu, velice psychicky a emočně vyčerpaná. Pobyt mě dostal krásně, rychle a plynule nahoru. Už jsem to zase já. Za toto jsem velice vděčná.
Alenka
Vždy velice nabité novými informacemi. Máme ale čas zpracovat. Určitě bych doporučila všem. Bohužel ale není statek neomezený počtem míst...
Míla
Pocity jako vždy krásné. Staří známí, noví přátelé. Vždy príma parta. A zda jet či nejet? Připomíná mi to Být či nebýt. Takže kdo chce být a poznat spoustu nových věcí, nových přátel, ať neváhá ani minutu!
Láďa
Pobyt byl super. Naučný i hravý. A to je to co nás baví. Už teď vysílá Jitka a Lenka přání, že bychom přijely příště rády. Budeme se těšit na skvělé lidičky kolem nás, až přijde ten pravý letní čas. Děkujeme Blani, za skvěle strávené dny na statku ve Střítěži.
Jitka a Lenka
Pár dní v úžasném prostředí, které naprosto změní rozpoložení člověka. Čím více se vám nechce, tím více potřebujete jet. Protože vaše tělo i duše se dostanou do úžasné oázy plné porozumnění, ošetření a láskyplného sdílení.
Kláry

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.