Právě jste objevili ebook, který Vám znovu rozzáří Váš život!

Ukáže Vám cestu k Vašemu zdraví a radostnému životu plnému energie.

 

Možná to znáte - občas nebo stále únava,  do ničeho se Vám nechce, bolí Vás hlava, občas škrábe v krku, bolí záda, špatná nálada, špatně spíte a ráno se vyškrábat z postele na budík Vám dá někdy hodně práce. Nebo berete prášky, protože se už dlouho léčíte z něčeho, co ne a ne odejít. "Kdy už budu konečně zdravý?", říkáte si.

A nebo žijete běžný normální život, jen cítíte, že něco chybí... Spousta věcí vás už nebaví, ale musíte je dělat. Práce je fajn, ale... Nějak chybí šťáva. A možná se ptáte: "Co udělat abych měl zase energii a radost ze života? Abych ten život zase žil /a naplno! "

A teď je tu před Vámi ebook, který Vám říká:

"I Vy se dokážete uzdravit z běžných bolístek i z velkých problémů!"

"I Vy sami jste schopní znovu vrátit radost, štěstí, sílu i Lásku do svého života!"

"I Vy se můžete naučit nabít energií, kdykoli budete potřebovat!"

Vše pomocí velmi jednoduché metody, kterou se zvládne naučit i dítě.

Ptáte se: JAK?

Hlavou Vám lítá spousta otázek a chcete jasné odpovědi?

Ponořte se do čtení ebooku "Zázrak Reiki". Odpoví na všechny Vaše otázky a ukáže Vám co udělat abyste se zase cítili skvěle a mohli si užívat života.

Na Vaše problémy existuje jednoduché řešení a máte ho před sebou!

Přivřete si trošku oči a představte si: 

Ráno vstáváte s radostí a plní energie. Protáhnete se měkce a pružně jako kočka. Nic Vás nebolí. Na tváři se Vám zrcadlí úsměv, protože víte, že máte před sebou báječný den. Jdete do práce, nebo jste s dětmi doma a vše Vám jde hezky od ruky. Celý den děláte to, co milujete. Jste zdraví, spokojení, veselí a užíváte si naplno každého okamžiku svého života.

Líbí se Vám to?  A představte si, že takto můžete skutečně žít i Vy!

Může se to stát i Vám!

I já dnes takto žiji 🙂

Ale nebylo to vždycky tak.

Před 14-ti lety jsem měla silné astma, každé ráno, přes den i v noci šílené záchvaty kašle. Žila jsem v kolotoči nemocí, vyšetření, antibiotik a dalších léků. Byla jsem neskutečně unavená, psychicky vyčerpaná, rozpadával se mi osobní vztah, a naprosto do ničeho se mi už nechtělo. Prostě vymačkaný citrón.

A pak pro mě přišel skutečný ZÁZRAK! Jenže v té době jsem to ještě vůbec netušila. Jako \"nevěřící Tomáš\" jsem začala chodit na Reiki ošetření, přečetla jsem si o Reiki knížku a nakonec jsem se na semináři naučila s Reiki sama pracovat.

A výsledek? Po 1 roce s Reiki, jsem přestala používat léky. Astma, záchvaty kašle a únava zmizely a já začala zářit! Teď už je to 14 let. Mám klid, jsem zdravá, spokojená a pracuji s radostí s Reiki energií každý den. Dokonce mě to tak baví, že to učím i další lidi. Reiki se pro mě stalo životem.

Dnes mám svoji vlastní praxi. Specializuji se na vrácení zdraví, radosti, energie a celkové rovnováhy lidem. A to pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. K tomu už léta učím lidi pracovat s Reiki.

Prošla jsem dlouhou cestu, na které jsem se učila, hledala všechna proč a proti, získávala zkušenosti, občas jsem se i spálila, prostudovala spoustu knih, absolvovala školy a semináře, a možná jsem i trochu zmoudřela 🙂

Nyní jsem schopná a připravená to NEJLEPŠÍ co jsem získala, předat i Vám.

Nadešel čas, podělit  se s Vámi o mé dlouhodobě získané zkušenosti. Napsala jsem pro Vás ebook "Zázrak Reiki".

Je to vůbec PRVNÍ ebook o Reiki, který si můžete stáhnout přes internet!

Co v něm najdete?

 • To nejdůležitější o energii Reiki.
  Co to je? Kde se vzalo? Trochu něco z historie. Základní principy Reiki. Jak s energií Reiki pracovat.
 • Odpovědi na všechny Vaše otázky, které se Vám honí hlavou.
  S čím Vám Reiki pomůže a jak funguje? Jak probíhá ošetření? Není to náboženství nebo sekta? Nemůže mě to ublížit? Jak se to naučím já? Musím k tomu mít nějaké předpoklady?
 • Najdete tam všechny informace o seminářích Reiki.
  Co Vám semináře Reiki 1, Reiki 2 i Reiki 3 přinesou? Co se děje při zasvěcování? Jak se připravit na seminář Reiki?
 • Najdete v ní zkušenosti lidí, kteří už Reiki vyzkoušeli.
  Jejich příběhy, jaký měli problém a jak ho Reiki vyřešilo.
 • Najdete tam obrázky, jak probíhá celkové Reiki ošetření.
  Abyste věděli, jak bude probíhat Vaše ošetření, když budete chtít Reiki vyzkoušet.

Nahlédněte dovnitř ebooku:

ebook Zázrak Reiki je ve formátu pdf a můžete si ho pohodlně přečíst na každém počítači.

A hlavně, všechno naprosto jednoduše, jasně a prakticky řečené.  Žádné dlouhé teoretické rozvádění pojmů. Žádné studování tlustých bichlí. Ale opravdu to, co na svém začátku cesty k lepšímu životu skutečně potřebujete.

Nemusíte trávit hodiny hledáním a porovnáváním na internetu.  Nemusíte stát v knihkupectví a rozhodovat se, kterou knížku o Reiki vybrat. A pak sedět dny a pročítat knihy. Vše jsem pro Vás praxí už udělala a vytáhla to nejdůležitější.

Víte, Reiki je úžasná a inteligentní Vesmírná energie.

Reiki Vám nejen pomůže od Vašich zdravotních problémů, ale velmi Vás posune ve Vašem duchovním rozvoji.

Ale nemusíte s Reiki energií pracovat, můžete klidně zůstat tam kde jste.

Jen myslím, že je škoda nevyužít možnosti umět uzdravit sebe a své blízké velmi jednoduchou metodou.

Je to jako stát u studny plné vody a umírat žízní.

Cena ebooku Zázrak Reiki  je 450,- Kč

Díky informacím, které jsem dala do tohoto ebooku, se mi úplně změnil život. 

Z nemocné, naštvané, utahané holky, na stále vysmátou, zdravou ženu, užívající si svůj život naplno. A nyní vím, že to stálo za to. Nic na tom bych neměnila. Jsem šťastná, že se mi informace o Reiki a pak samotné Reiki dostalo do života.

Je to nepatrná cena za to, že díky informacím obsaženým v tomuto ebooku, můžete změnit Váš život. Máte před sebou možnost začít žít svůj život konečně naplno. A to stojí za to!

Za tuto cenu si můžete koupit hezké tričko a udělá Vám to radost. Faktem je, že Vám život asi moc nezmění.

Kouzelné na tom však je, že každý máme SVOBODNOU VOLBU!

Často slyším od svých klientů a žáků: "Proč jsme tyhle informace neměli dříve?....všechno by bylo jednodušší!"

Teď je ten správný čas!

Možná si řeknete: "To co o Reiki potřebuju vědět, si najdu na internetu a zdarma". I to je možnost. Jen je škoda, těch hodin strávených prohledáváním internetu, kde si ve výsledku vlastně nebudete už ničím jistí, protože najdete spoustu variant na své otázky. Občas i značně protichůdných.  A bohužel Vám bude chybět praxe a nadhled, abyste rozpoznali co je vlastně správně 🙁

Popravdě Vám řeknu, i mě samotné občas vstávají vlasy na hlavě z toho, co vidím někdy na internetu a co mi často žáci říkají, že si přečetli. A to je jeden z důvodů, proč jsem napsala tento ebook o Reiki.

Aby vše bylo konečně jasné a srozumitelné i pro Vás.

Možná si řeknete, že Vy se nemůžete starat sám o své zdraví. Starají se o Vás přeci Ti nejlepší lékaři. Ano, i to je v pořádku. A je to cesta, kterou jste si vybrali. Musím však říci, že za mnou přichází většina lidí, kteří už vyzkoušeli všechny možné lékaře... Dokonce i samotní lékaři.

Nemyslíte, že je fajn mít alespoň povědomí o dostupných možnostech léčení, které můžete využít? Přiběhnout až na poslední chvíli je také možné, jen ty návraty ke zdraví pak trvají trochu déle.

Máte rádi dárečky?

Pokud ano tak tu pro Vás mám hned dva!

Jako první dárek k ebooku získáte  "Pracovní sešit" v hodnotě 100,- Kč, ale pro Vás je úplně ZDARMA!

 

Díky němu na sobě můžete OKAMŽITĚ začít pracovat. Nemusíte jen tak nečinně čekat na volný termín semináře.

I Vy sami si zde můžete přímo vyzkoušet práci se svojí vlastní energií.

Objevíte zde praktický návod, jak udělat mílový krok ve svém životě.

Najdete zde hru na Otázky a odpovědi a také návod, jak v relaxaci krásně uvolnit celé své tělo.

A Ti, kteří už s Reiki pracují, zde najdou to nejdůležitější pro sebe : celkové sebeošetření - krok po kroku formou jasných fotografií. Očistíte a nabijete energií sami sebe 🙂

 

A jako druhý dáreček k ebooku získáte  POKLAD !

Nedělám si legraci. Myslím to naprosto vážně.  Je to skutečný poklad.

ebook "Uzdravte své tělo!" Vám ukazuje, proč vlastně Vaše tělo onemocnělo a co Vy s tím můžete udělat abyste se uzdravili.  Bez léků, bez lékařů. Prostě sami. Pokud budete chtít.

Je rozdělena na 2 části: V první části se dozvíte  jak funguje Vaše tělo, kde se vzala nemoc a jaká slova použít k tomu aby se Vám vrátilo zdraví. Druhá část je katalog běžných nemocí, kde si můžete vyhledat přesně tu Vaši bolístku a zjistit vše přímo o ní.

Tento ebook má velikou cenu a můžete ji získat pouze jako dárek k ebooku "Zázrak Reiki".

Líbí se Vám to? Chcete i Vy konečně získat všechny odpovědi na své otázky ohledně léčivé energie Reiki, a mít tak šanci změnit svůj život k lepšímu právě teď?

Objednejte svou ebook "Zázrak Reiki" a k tomu zdarma Pracovní sešit a Poklad "Uzdravte své tělo"  právě teď, a začněte zlepšovat svůj život ihned!

Neodkládejte to na někdy jindy.

„Většina toho, co odkládáme na zítřek, jsou věci, které jsme měli udělat už včera.“ ( O´Henry)

ebook "Zázrak Reiki" včetně pracovního sešitu a Pokladu "Uzdravte své tělo"  stojí 450,- Kč a vy máte možnost zaplatit kartou nebo rychlým bankovním převodem ( kde si vyberete svoji banku a budete do ní ihned přesměrováni a ihned po zaplacení vám eBooky přijdou do vaši e-mailové schránky.) nebo klasickým bankovním převodem (obvykle trvá 1-3 dny, dle typu banky) . Po zaplacení převodem, obdržíte vše poté co se platba připíše na účet.

Co říkají lidé o ebook "Zázrak Reiki":

Tvojí knížku jsem celou přečetla a jsem nadšená. Pracovní sešit je pro mně velmi důležitý a stále s ním pracuji. Moc mi pomáhá.
Lída Stedinová
Knížky jsou velmi srozumitelné a pomaluji se jimi zatím nechávám jen ladit. Moc oceňuji osobní zkušenosti, to jsou písmenka pro mou empatii
Roman Indra
Jasné a srozumitelné informace. Z textu je cítit plné zaujetí a porozumění pro Reiki a také pro ty, kteří by měli chuť a zájem se o Reiki dozvědět více a pracovat s ním. Pokud bych hledala svého učitele Reiki, určitě by Blanka měla mou plnou důvěru. Semináře bych se účastnila s vědomím, že dostávám plně všechno, co potřebuji, abych se sama mohla Reiki věnovat. Hana Lacinová, lektorka
Hana LacinováLektorka kurzů na obnovu zraku
Knížka Reiki se mi moc líbí, líbí se mi, že je všechno srozumitelně popsané a i pro mě pochopitelné. Moc se mi líbí Tvé příběhy s Reiki. Člověk vidí na příkladech, jak moc se Reiki dá využít, mnohdy je to až neskutečné. Příběhy mne osobně vždy úžasně fascinují a přesvědčují víc a víc, že chci s Reiki pracovat, že je to přesně TO! Moc se mi líbí i pracovní sešit, který mne učí, jak mám pracovat s pravidly Reiki a nejen s nimi. Kniha afirmací je opravdu poklad, který mi ukazuje, jak moc silné jsou myšlenky a jak moc jsou schopné ovlivnit mé zdraví. Děkuju moc Blani @
Markéta Pitáková
Knížka o Reiki i dárečky jsou moc krásné. Září z toho takové to Tvoje srdíčko a sluníčko. Je to pěkně profesně zhotovené a muselo Ti to dát velikou práci. Je to otevřené a čisté, opravdové, autentické. Takže blahopřeji k Tvému dílu Blani!
Marek
Blani, musím Ti poděkovat za Tvé úžasné knihy, které jsi napsala o Reiki, pracovní sešit a poklad o uzdravení těla . Nestihla jsem si to ještě přečíst všechno, ale neplánovaně jsem tím strávila celý večer, přestože jsem měla naplánovaný jiný program. Ale nedokázala jsem je odložit a pracovní sešit i Uzdravte své tělo jsem přečetla jedním dechem. A určitě budu pokračovat s pročítáním a zkoušením.
Šárka Bencová
Milá Blanko, Chtěla bych Vám poděkovat za e-book Zázrak Reiki a dárečky. Přečetla jsem ho téměř jedním dechem. Mám 1.stupeň Reiki a chtěla jsem se o tom dozvědět ještě více, neměla jsem žádnou knihu o Reiki a tak jsem hledala na internetu a objevila Vaše stránky, líbily se mi. Na Vašich internetových stránkách jste psala, že připravujete e-book o Reiki a já jsem věděla, že si tu knihu chci koupit, tak jsem čekala, až ji pustíte do světa. Hodně jsem se v něm dozvěděla a pochopila, že bych měla denně na sobě pracovat a ne jednou za čas. Velmi se mě líbila Vaše slova, že lepším člověkem se stáváme každodenní soustavnou prací na sobě. Ano, to je přesné. "reikuji" každé ráno. Zkoušela jsem to i na kytičkách a opravdu rychle rostou a jsou svěží. Váš e-book mě určitě velmi obohatil a moc Vám děkuji.
Helena Dosedělová
Ahoj Blani, Knížky, které jsi napsala jsou báječné. Přímo jsem je hltala.
Lidy Faitová
Ahoj Blani, moc zdravím a stále častěji na Tebe myslím. Věřím, že kniha má úspěch, a též bych si přála, až přijde čas, mít tvoji knížku v knihovničce . Je moc hezky napsaná. Pracovní sešit a afirmace jsou také skvělé.
Lenka Bedřichová
Ahoj Blani, tvá kniha s dárečky je krásně srozumitelně napsaná, vše propracované. Dál se mohu s jejich pomocí rozvíjet a pracovat na sobě. Pro mě má obrovský přínos. Děkuji za vše!
Dana Rysová
Skoro každý den si otevírám knížku Zázrak Reiki i "zdravotni knížku" - Uzdravte své tělo. Vždy tam něco najdu co si připomenu, ale chce to čas - ještě že existuje Reiki a já už ho našla a můžu s ním pracovat každý den!
Emilie Ellerová
Ahoj Blani, velmi děkuji za nádherný e-book. Máš to krásně a srozumitelně zpracované. Děkuji za super popis a inspiraci.
Klára Binovcová
eknížka Zázrak Reiki je úžasná a přečetla jsem ji jedním dechem. Stejně tak i eknížku Uzdravte své tělo. Dnes jsem se ke knize Uzdravte své tělo znovu vrátila a čtu ji daleko pozorněji nežli poprvé. Všechno je tu nádherně a názorně zpracované. Jsou to fakt perly a je to všechno tak jak píšeš. Kniha je úžasná. Myslím, že by mohla určitě pomoci mnoha lidem. Děkuji Vesmíru, Univerzu, že jsme se setkaly a že se mohu od Tebe učit.
Zdeňka Wernerová
Ahoj Blani. Zatím jsem si přečetla e-book "Uzdravte své tělo!" Po přečtení knížky zažívám jeden velký aha moment. Rozhodně nechci tvrdit, že rozumím pochodům mého těla, nebo nedej bože nemocem druhých! Ale vše, co jsem si přečetla, mi dalo ohromný smysl. Spoustu věcí mi to vysvětlilo. Něco mi přineslo úlevu, něco mi naopak přitížilo - v tom smyslu, že nemá cenu věci svádět na druhé, že i když člověku někdo sebevíc ublížil, tak to jak jsem se s tím já sama NEvypořádala není vina toho druhého. Přestože je mnohem jednodušší ukázat prstem to on za to může. V čem mi ale kniha ( plus reiki seminář) otevřela oči nejvíce je to, že já mám ve svých rukou, abych už kvůli tomu nemusela trpět. Už nemusím říkat, budu vždycky taková, protože jsem z týhle rodiny, nebo to mám, kvůli našim a nebo já sem zlá, protože oni jsou zlí na mě či si stále něco vyčítala. Můžu si sama určit, jaká budu. A já chci být šťastná s tím, co mám. Minulost ani je nezměním, ale na sobě pracovat můžu ne 🙂 Zřejmě to nebude jednoduché, ale rozhodně lehčí, než vymyslet stroj času a měnit svět 🙂 Děkuji Ti za to, co děláš.
Klára Malknechtová
Ahoj Blani moc děkuji za eBook Zázrak Reiki i za dárečky. Opravdu jsou to hotové poklady. Stále je mám při sobě ,protože jsem pořád takový školáček:) Hodně mi pomáhají. Kdyby tento eBook byl v tištěné verzi ,měl by za chvíli ohmatané stránky. Je to takový můj velký rádce:) Moc děkuji:) A pokud jde o pracovní sešit ,ohromnou radost jsem měla hned z prvního cvičeni. Ten pocit,že opravdu citím mezi dlaněmi energii. Měla jsem radost jak malá holka. Jsem ráda ,že jsem si tě našla jako svého učitele a mooooc děkuji Ála
Alena Pokorná
dobrý večer Blanko, Vaše kniha je výborná. Našla jsem v ní spoustu odpovědí, ale také vzniklo několik dalších otázek. Jsem již přihlášena na Váš seminář Reiky I a tak se těším, že další otázky budou odpovězeny během semináře. Jsem typ člověka, který si potřebuje vše sama „osahat", vyzkoušet a prožít, abych vše pochopila a správně si to urovnala v hlavě.
Radka Krajzlová
Dobrý den, Vaše kniha i ostatní je naprosto úžasná, čtu pořád dokola. Až se zdokonalím v ošetřování v I. stupni určitě se přihlásím na stupeň II.
Naďa Tauberová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.