Stojíte na prahu nového života. Dveře jsou otevřené a Vy můžete vstoupit... Máte před sebou seminář, který Vám změní život. Posune Vás vpřed ve všech oblastech Vašeho bytí!

Hledáte svoji cestu? Začínáte si stále více uvědomovat, že není jenom to co vidíme a čeho se můžeme dotknout? Že je tu něco víc, něco nehmatatelného ale důležitého.

Začínáte se občas sami sebe ptát: Proč tu jsem? Odkud jsem? Co je můj životní cíl? Kam jdu?

Snažíte se pro sebe dělat to nejlepší, jíte zdravě, sportujete a přesto jste unavení a bez energie?

Trápí Vás nebo někoho z Vašich blízkých drobné opakující se zdravotní problémy? Vysiluje Vás to a hledáte jak z toho ven?

Máte Vy nebo někdo z Vaší rodiny dlouhodobé zdravotní problémy, které ne a ne se vyřešit?

Připadáte si jako křeček v kolečku? Kmitáte od rána do večera a kde nic tu nic? Ale někde v hloubce své duše cítíte, že Vám něco uniká.

A nebo se jen prostě chcete naučit pracovat s universální energií? A podpořit tak svůj duchovní růst.

Chcete na svém dosavadním životě něco změnit?

Představte si, že žijete roky ve vyjetých kolejích.
Pak cvak a Vy se rozhodnete trochu něco změnit. Přijdete na Reiki seminář a najednou Vás to zvedne z vyježděných kolejí. Přiřítí se příval informací a praktických cvičení. Je toho tolik, že to budete ještě pěknou chvíli vstřebávat.

Ale stojí to za to. Protože už nikdy nebudete stejní. Změní se Vám život, Váš pohled na život. A Reiki Vás povede k Vaší vnitřní moudrosti, zklidnění a radosti. Ruku v ruce s tím bude přicházet i zdraví.

Budete vyrovnanější, zlepší se Vaše intuice a porozumíte tak lépe svému životu.

Reiki je velmi jednoduchá a každému člověku dostupná metoda, jak rychle pomoci sám sobě a svému okolí, právě v okamžiku, kdy to potřebujete. Ať už se jedná o Vaše zdraví, nebo o Vaši cestu životem.

Seminář Reiki 1 je úplně pro všechny, nemusíte splňovat žádné předpoklady, nemusíte se věnovat léčitelství, ba dokonce, nemusíte tomu ani věřit!

Seminář je určen jak pro úplné laiky, tak pro lidi, kteří pracují denně s nemocnými osobami (pro lékaře, zdravotní sestřičky, ošetřovatelky). Pro lidi, kteří hledají svůj osobnostní a duchovní růst, pro maséry, ale i pro obyčejné mámy, táty, babičky i dědečky, kteří chtějí pomoci sobě i své rodině. Pro manažery, manažerky a obchodníky,  kteří jsou vyšťavení z každodenního fofru a stresu.

Na Reiki 1 semináři Vás vše krok po kroku naučím.

 • Dozvíte se co je to Reiki a trochu něco z historie.
 • Naučíte se prakticky ošetřovat sami sebe a nabít sami sebe energií.
  Je skvělé umět přiložit jen tak ruce a pustit Reiki, když Vás v práci začne bolet hlava! Je báječné umět se sám nabít, když jedete dlouho autem a už jste unavení!
 • Naučíte se prakticky ošetřovat druhé.
  Je úžasné, když Vaší maminku začnou bolet záda a Vy ji můžete přiložit ruce s Reiki na bolavé místo. Je nenahraditelné, když se Vám zdá, že na Vaše děťátko něco leze a Vy mu můžete přiložit ruce s Reiki na bolavá místa. Nebo když ho bolí bříško, tak jen přiložíte ruce na bříško....
 • Naučíte se, že Reiki není jen pro lidi, ale je pro všechny bytosti.
  Pejskové, kočky, koně, papouškové, stromy, květiny, voda - ti všichni Reiki milují. A ve chvíli nouze jim můžete hodně pomoci.
 • Poznáte základní Universální zákony v práci s energií.
 • Vše si detailně vyzkoušíte, abyste v tom měli jistotu a všemu rozuměli.
 • Dostanete odpovědi na všechny své otázky, týkající se Reiki 1.

S Reiki pracuji už 15 let a za tu dobu jsem nasbírala neskutečné množství zkušeností, které Vám mohu předat. Pracuji s ním každý den a stalo se mou láskou. Mám ho po ruce kdykoli  potřebuji.

Teď se usmívám, jsem zdravá a žiji život naplno a s radostí. Nebylo to ale vždycky tak.

Před 15-ti lety jsem měla silné astma, každé ráno, přes den i v noci šílené záchvaty kašle. Žila jsem v kolotoči nemocí, vyšetření, antibiotik a dalších léků. Pracovala jsem jako obchodník v reklamce. Byla jsem neskutečně unavená, psychicky vyčerpaná, rozpadával se mi osobní vztah, a naprosto do ničeho se mi už nechtělo. Prostě vymačkaný citrón.

Pak jsem objevila Reiki, nejdříve ošetření, potom učitele, knížku a nakonec jsem se s Reiki naučila pracovat.  A výsledek? Po 1 roce s Reiki, jsem přestala používat léky. Astma, záchvaty kašle a únava zmizely a já začala zářit! Teď už je to 14 let. Mám klid, jsem zdravá, spokojená, a pracuji s radostí s Reiki energií každý den. Dokonce mě to tak baví, že to učím i další lidi, a Reiki se pro mě stalo životem.

Dnes mám svoji vlastní praxi. Specializuji se na znovuobjevení zdraví, radosti, energie a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. A už léta učím lidi pracovat s Reiki.

Chcete se i Vy naučit s Reiki pracovat? Zvládne to úplně každý.

Na semináři máte jedinečnou šanci naučit se pečovat sami o sebe i o svou rodinu, přesně v okamžiku, kdy to bude potřeba. Nemusíte čekat na volný termín terapeuta ani platit za jeho ošetření!

Je báječné mít kdekoli své ruce a umět je použít. A jsou s Vámi i v zahraničí na dovolených nebo pracovních cestách, kde je občas složité splašit lékaře nebo terapeuta.

Cena Reiki 1 semináře je 2.500,- Kč.

Počet účastníků na jednom semináři:  maximálně 8 osob

Kladu důraz na praxi abyste si sami vyzkoušeli a skutečně se naučili s Reiki pracovat.

Na kurz mohou i děti od 6-ti let ale v doprovodu rodičů. Přihlásit je mohou pouze rodiče.

Seminář Reiki 1 je víkendový, začíná v pátek odpoledne a končí v neděli odpoledne.

Pátek:  16:00 – 20:00hod

Sobota: 9:00 – 17:00hod

Neděle: 9:00 – 12:00 – 14:00hod

Semináře Reiki 1 se konají na Praze 8 - Karlín. ( V prostoru se nedá přespat = pokud nejste z Prahy, je třeba si zajistit nocleh z pátka na sobotu a ze soboty na neděli.)

Na seminář je nutné se dopředu přihlásit, obdržet přesné pokyny a potvrzení termínu.

Termíny seminářů pro rok 2020:

4. - 6.12.2020 - kouzelný vánoční seminář Reiki 1 - už je naplněn , můžete se přihlásit jako náhradník

První předpokládaný termín Reiki 1 v roce 2021 bude 22.-24.1.2021 ( uvidíme dle situace kolem covidu)

Neváhejte, kapacita je pouze 8 účastníků!

Zkušenosti lidí, kteří už seminář Reiki 1 absolvovali:

Můj vnitřní pocit vyzkoušet Reiki mne shodou náhod dovedl k úžasné bytosti, k Blance. Už při prvním ošetření, které jsem absolvovala ještě před seminářem I.stupně Reiki jsem cítila tu sílu a energii, kterou Blanka skrz sebe pouští dál. Po víkendovém semináři, který byl velmi intenzivní a naplňující jsem se cítila jaksi jinak, vnímavěji a šťastněji. Reikičko od té doby patří k mému životu a velmi mi pomáhá v dnešní rychlé době se zastavit, zklidnit a dobít své tělo i duši čistou a silnou energií. Někdy cítím lehké vibrace, někdy silnější, ale vždy je mi po těle moc přijemně. Tímto Blance moc děkuji za to, co dělá a přeji jen a jen to nejlepší do dalších let její praxe.
Klára Binovcová
Blanka je nejlepší průvodkyní Reiki, jakou jsem si mohla přát. Dlouholeté zkušenosti spojené s příjemným vystupováním a nadšením pro reiki mě utvrdili v tom, že jsem si vybrala dobře. S kurzem Reiki I. stupeň jsem byla velmi spokojená. Reiki mi dodává energii a kreslí mi úsměv na tváři J Irča
Irena Součková
Na kurz Reiki jsem se přihlásila s tím, že jsme o Reiki měla jen zprostředkované informace, nic podrobného, věřím ale, že energie v prostoru kolem nás je a že ji můžeme použít pro sebe nebo pro ostatní. Už dříve jsem ji sama pro sebe zkoušela svým způsobem přijmout a použít, když mi nebylo dobře. Dost často s úspěchem. Na kurzu byla moc milá atmosféra , byl moc dobře připravený, poutavý. Schopnosti, které jsem získala, používám většinou pro sebe a občas pro manžela, i když jsem původně chtěla víc pomáhat ostatním. Problém je ten, že ne všichni mají stejnou víru v energii kolem nás jako my , kteří v Reiki věříme. Tak ať nás stále přibývá.
Irena Greplová
Na seminář o REIKI jsem šla ze zvědavosti, ale mé podvědomí vědělo, kam mám jít. Jsem na úplném začátku práce na sobě. Po prvním stupni jsem pár měsíců, ale již tam jsem věděla, že to je ONO, co potřebuji ke svému životu. REIKI mám ve svém srdci, v hlavě, v rukou a nepotřebuji chodit do lékárny pro mastičky a pilulky. Je to stejná bomba, jako když jsem poprvé zasedla před internet a zjistila jsem, že mám před sebou nevětší knihovnu světa, kterou nikdy nepřečtu. Stejné je REIKI, i když budu používat ošetření pro sebe i ostatní, vždy mě znova překvapí svou univerzální pomocí. Když budete REIKI ošetření pravidelně používat, budou se kolem Vás dít VĚCI, kterým nebudete rozumět, ale budou pro Vás správné. Hodně lásky přeje Lidy
Ludmila Faitová
Zasvěcením 1. stupně Reiki jsem si uvědomila, že jsem naladěna na zdroj léčivé energie Reiki. V praxi to pro mě znamená, že sáhnu po tomto daru vždy, když se cítím unaveně, nebo když něco mě, či mé blízké trápí. Však důležité je věřit, že to má smysl a chtít s Reiki pracovat.
Lenka Bedřichová
Ještě jednou mám potřebu Ti Blani poděkovat za krásný víkend a vše co jsi nám dala . Včera večer jsem dělala reiky manželovi a hodinku si užívala ... Sama jsem si několikrát dělala místní reiky na vaječníky, protože jsem celý den měla pocity, jako bych měla dostat měsíčky, které mám mít až za 10 dní a v noci po reiky, tak se tyto pocity vytratily.Vaječníky, které mě bolely o víkendu v Praze přestaly a během měsíčků jsem mívala skoro pokaždé okolo třetího dne takovou jako křeč, která trvala asi půl hodinky a pak odezněla a nyní proběhly bez problémů, tak jsem byla ráda. Taky jsme reikovala naší fence bříško po operaci (kastraci). Jinak se cítím v lepší pohodě a těším se z prvních jarních dní. Děkuji a přeji krásné dny
Jana Roulichová
S Reiki energií pracuji každé ráno i večer, jak jsi nám doporučila. Několikrát jsem dělala Reiki manželovi, čím dál víc si to užívá, i když si ze mě pořád dělá legraci, o Reiki stojí a užívá si je. Starší syn si chodí večer pro Reiki na rýmu a na hlavu, prý je mu to moc příjemné. Já sama si připadám většinou vyrovnaná a psychicky v pohodě. V práci se několikrát kolegyně divily, kde beru energii se usmívat, takže se snad opravdu měním. Rána jsou pro mě mnohem příjemnější, než dřív, do práce se těším a Reiki si užívám někdy hned po práci. Práce s Reiki mě naplňuje a chtěla bych se tomu věnovat jak nejvíc to půjde. Kamarádka tvrdí, že ze mě cítí obrovskou pohodu a vyrovnanost, že už jen povídání si se mnou jí dělá moc dobře. Děkuji moc za to, žes mi pomohla najít cestu k Reiki.
Lenka Procházková
Seminář se mi moc líbil, Blani ty jsi sluníčko. Kamkoli vejdeš, přinašíš skvělou náladu, která se šíří i na ostatní. Na semináři byla příjemná atmosféra a kromě Reiki mi pomohl získat jiný pohled na svět. Reiki mi pomáhá zvládat silné menstruační bolesti ( věřím, že se časem úplně ztratí😊), příjemně se mi s Reiki vstává. Krásně funguje na bylinky, ze kterých po Reikíčku odešli mšice. Jsem moc ráda, že jsem na semináři byla. A těším se na shiatsu 😊.
Markéta Pitáková
Na semináři Reiki nás celou dobu provázela krásná, pohodová energie, spoustu jsme se toho naučily, hezky jsme si popovídaly, s holkama jsme i po kurzu stále v kontaktu. Od té doby se v mém životě staly změny k lepšímu, jsem klidnější a tím i tak nějak šťastnější. Kurz ve mně neočekávaně vyvolal stav jakéhosi klidu - vnitřního klidu. Pilně si cvičím každý den a cítím, že mi to jde lépe než na začátku. Uvědomila jsem si, že dávání Reiki mě činí šťastnou. Párkrát se podvolili i členové rodiny, líbilo se jim to ale cítím z nich stále jakousi ( samozřejmně pochopitelnou) lehkou nedůvěru. Za sebe mohu říci, že mi Reiki dalo energii, kterou v sobě opravdu denně pociťuji a kávu piji už jen pro potěšení. S Reiki dokáži zmírnit svou bolest a jednou se mi podařilo dokonce i zastavit vlastní astmatický záchvat tak, že jsem nemusela použít léky. Přála bych každému aby se to naučil, není to těžké. I když ... Reiki sice člověku hodně dá ale i od něj něco chce: každodenní praktikování a určitou disciplínu; takže úplně zadarmo to není. Skoro bych až řekla, že Reiki je, kromě jiného i životním stylem.
Martina
Dobré ráno Blaničko. Moc děkuji za energii Reiki, kterou jsi mne naučila čerpat, rozdávám jí lidem kolem sebe a je úžasné vidět, jak mi pod rukama rozkvétají. Moc děkuji a přeji Ti zdraví a štěstí, lásku a pohodu, jsi báječný člověk. Reiki funguje a je to skvělá věc, nabíjím lidi kolem sebe a jsem překvapená, když Reikuji druhé mám úžasný pocit a mne samotnou předání Reiki nabije energií lásky a štěstí. O víkendu jsem byla na dámské jízdě v Českém Krumlově a jela se mnou i kamarádka Hanička, která o sobě tvrdí, že na nic nevěří a na ní nic nefunguje. Byla prokřehlá, pořád jí byla zima a chtělo se jí spát. Když jsme dojeli do penzionu, tak jsem jí řekla, jestli chce nabít, tak aby mne požádala a lehla si, smála se, že je na to zvědavá. Po předání Reiki ode mne, měla červené tváře a uši, svlíkla si mikinu, i přesto, že jsme ubytování jsme měli u řeky a byla tam zima. Měla super náladu a chtěla jít do města, přes to, že před Reiki, chtěla být doma a jít spát. Celé odpoledne jsme se báječně bavili a večer se chtěli Reikovat všichni. Nebyl nikdo, kdo by řekl, že necítí teplo a radost. Kamarádka Ivča, byla už delší dobu v depresi a i ta přiznala, že je jí lépe. Všichni chtěli nareikovat i další den a víkend jsme si užili, svítilo sluníčko a bylo krásně. Tobě opravdu moc děkuji za zasvěcení a radost, kterou mohu rozdávat lidem kolem sebe. Děkuji, děkuji, děkuji
Miloslava Lindauerová
Milá Blanko, děkuji za krásný třídenní kurz, díky kterému jsem měla možnost se zastavit a nadechnout. Reiki používám aktivně každý den a pociťuji velký přísun energie. To mi pomáhá zvládat všechny povinnosti mnohem snáze, je to až neuvěřitelné :) Těším se na další život s Reiki a na to, co mi přinese.
Jana Koňušíková
Seminář byl pro mne obrovskou zkušeností. Dozvědela jsem se mnoho nových a zajímavých informací, přičemž na vše bylo možné se zeptat a člověk si pak i díky odpovědím na své otázky sám mohl lépe poskládat "celkový obrázek" - aby všechny informace postupně zapadly do jednoho celku. Nejdůležitější bylo samozřejmě možnost vyzkoušení reiki ošetření v praxi. Každému držím palce, aby měl odvahu vykročit i když se to někdy zdá být velmi těžké. K reiki jsem přišla z důvodu zdravotních komplikací, ale otevřelo se mi okno do zdánlivě úplně "jiných dimenzí", o kterých jsem předtím vůbec nepřemýšlela. S reiki se člověk začne cítit mnohem líp, pozitivněji a radostněji a začne v rámci sama sebe objevovat netušené možnosti. Je to opravdu dar.
Lia Ellerová
Ahoj Blanko. Chci Ti poděkovat, jak jsi nás seminářem Reiki báječně provedla. Dostal jsem spoustu užitečných informací, a líbilo se mi, že na naše vzniklé otázky, a že jich nebylo málo, jsi nám dokázala jasně a srozumitelně odpovědět. Rád vzpomínám na tu skvělou a uvolněnou atmosféru, a hlavně na to, jak jsme se i zasmáli. Dávám si Reiki každý den a s Markét ho doma používáme vzájemně, když nás něco bolí. Používáme ho místo lékárničky :-) Ještě jednou Ti za to všechno moc děkuji.
Honza Vršecký
Chci Ti ještě jednou za všechno poděkovat - cesta, kterou jsi mi poodkryla, mi stále bere dech. Přemýšlím, co všecho ti stihnu v krátkém mailu sdělit a zůstanu nakonec jen u zkratky - nadále se každým dnem můj život mění, učím se každou hodinou a každým Reiki, které dávám a příjmám. A život mě móóóc baví, miluji ho.
Pavel Cvrček
Ahoj Blani, děkuji moc za krásně strávený víkend ve znamení Reiki. Mám za sebou první tři týdny nového života, který je mnohem klidnější a vyrovnanější než předtím. Moje práce je hodně náročná na psychiku, takže dříve jsem chodil domů s hlavou plnou toho, co a jak druhý den řešit. Reiki mi pomohlo uspořádat myšlenky v hlavě tak, že odcházím domů s čistou hlavou. Ne že bych věci házel za hlavu, ale prostě se mi podařilo díky Tobě si je "srovnat do zástupu" aby se nepřekřikovaly a nepředbíhaly. Poctivě na sobě ráno i večer pracuji, a nevidím důvod v tom nepokračovat v plném rozsahu i dále. Reiki ode mne dostává každý den i nádoba pitné vody, co mám od té doby neustále na stole. A jakmile se rozneslo co jsem se od Tebe naučil, tak už se hlásí zájemci - kolegové z práce, na příští týden tři lokální ošetření zad a hlavy a jedno celkové ošetření. Za sebou mám prozatím jedno lokální ošetření zad, zpočátku byla znát nedůvěra k něčemu co není vidět, ale výsledek přesvědčil. A co na konec? Vydal jsem se na novou cestu, a chtěl bych po ní dojít co nejdále. Takže před sebou nemám jiný cíl, než pod Tvým vedením zvládnout i druhý schod, tedy Reiki II. S přáním pohody, lásky a klidu Láďa.
Ladislav Hýbl
S Reiki jsem začala pracovat hned po semináři a cítím se moc dobře. Dávám ho sobě a občas příbuzným, mamka má problémy s přechodem a říkala, že jí po Reiki přestaly trápit návaly. Kamarádky chlapeček měl zase několik dní zácpu, přiložila jsem mu ruce na bříško a brzy potom se vykakal :) Jsem moc ráda, že jsem Tebe i Reiki poznala.
Lenka Švehlová
Reiki ke mě přišlo jakoby náhodou, ale já na náhody nevěřím. Věřím, že každá událost v životě má svůj smysl a tak jsem se v lednu roku 2017 ocitla na semináři Reiki 1 u Blanky. Bylo to objevné, překvapivé a nádherné. Blanka je skvělá učitelka a ví co dělá. Začala jsem s Reiki pracovat sama na sobě a občas i na svých blízkých a pak jsem si přečetla o Reiki Blankou doporučenou knihu a bylo mi jasné, že první stupeň mi nebude stačit. Proto jsem v listopadu 2017 absolvovala 2.stupeň Reiki a opět to bylo objevné a neuvěřitelné. Vřele doporučuji.
Mgr. Kateřina Hrazdirovámasáže, aromaterapie
Ahoj Blani, moc děkuji za seminář, který proběhl ve velmi příjemném duchu. Nemohu tvrdit, že si pravidelně každý den ráno a večer dávám celkové Reiky ošetření, ale i tak se cítím podstatně lépe. Jsem vyrovnanější, klidnější a mám lepší náladu. I ten pes mě lépe poslouchá :-).
Lenka Chladová
Byla jsem trochu zvědavá, celkem nic jsem nečekala a opravdu hodně jsem dostala. Všechno bylo nové a díky Tobě, Blanko, srozumitelné a zajímavě vysvětlené. Přihlásila jsem se na seminář, když jsem byla v koncích, teď jsem na začátku něčeho nového, co mi dodává větší klid a energii.
Irena Siegertová
Kurz byl úžasný, sešla se spousta naladěných lidí, se kterými byla radost si povídat. Navíc jsem se dozvěděla pro mě zajímavé a důležité informace ( od knížek, přes krystaly, čakry, samozřejmě vše o reiki, jaká těla a dráhy existují, atp.)...a hlavně jak pomoct sobě i ostatním kdykoliv a kdekoliv budu potřebovat. Je to jakoby mít při sobě nástroj, díky kterému se cítím tak nějak víc soběstačná ("vím jak") a užitečná na tomhle světe....Opravdu cítit to teplíčko v rukách a přiložené po těle je hrozně příjemné Blani, Tobě bych chtěla moc poděkovat za čas, který jsi nám na kurzu věnovala a za veškeré informace, které jsi nám předala!
Magda Podmelová
Moc děkuji za skvělý seminář. Už na semináři sem pochopila hodně věcí. Jsem ráda, že si mi vstoupila do života a věřím, že toto je můj odrazový můstek. 3 týdny čištění byly velmi zajímavé. Po 3 týdnech musím říct, že se cítím mnohem lépe a vyrovnaně. Zmizely i bolesti zad, kdy sem nemohla sedět už pomalu u počítače. Druhý týden byl náročný, jelikož byl spíše o psychice a vylézali mi nedořešené témata v mým životě, i když sem si myslela, že to mám už vyřešené :). Odpustila sem i dalším lidem, které se mi objevovali. Třetí týden se začala psychika vyrovnávat a bolístky postupně mizely. Už mám výsledky i u léčení mého pesana, kde to vypadá, že reiki je důležitou součástí jeho léčby a po roce mám u něj konečně pozitivní výsledky. Těším se na další práci s reiki a doufám, že krom sebe pomůžu i dalším bytostem :). Ještě jednou díky za tebe a reiki...
Markéta Koudelková
Seminář Reiki 1 byl úžasný a neopakovatelný zážitek. Blanka je úžasná bytost a její víkendový kurz byl skvěle koncipován. Ani chvíli jsme se nenudili a atmosféra byla kouzelná. Zasvěcení pak byla nádherná událost. Škoda, že toto nevšední setkání tak rychle uteklo. Více takových skvělých akcí, více takových skvělých lidí. Děkuju. J.K.
Josef Kusala
Děkuji Blance a lidem, se kterými jsem se na víkendovém semináři Reiki setkala. Pro mě osobně to bylo úplně něco nového a můžu říci, že jsem si odnesla pozitivní myšlení do budoucna. To, co tomu "dávám" se nedá srovnat s tím, co "přijímám". Jsem vyrovnanější a spokojenější a věřím, že do budoucna to bude ještě přínosnější jak pro mne, tak i pro mé blízké.
Andrea Kvasnicová
Bylo mi ctí se s Tebou a ostatními holkami potkat. Vybrala jsem si úžasnou učitelku reiki, měla jsem štěstí i na ostatní účastnice. Moje zkušenosti ze semináře jsou výborné a zvláštní a mám ho pořád plnou hlavu. Ostatním lidem, kteří reiki ještě neznají a rozhodují se, zda se přihlásit na seminář, bych poradila, aby již nehledali žádného jiného učitele a mistra a pokud se chtějí reiki naučit, aby se přihlásili do Tvého kurzu. A to, co bude potom, je na každém z nás. Blani, děkuji Ti za výjimečné zážitky a setkání s reiki a s Tebou. Ivča
Ivana Průšová
Ahoj Blani , Jsem Tebou nadšená a děkuji, že jsi nám předala tolik vědomostí a všechno jsme si mohli vyzkoušet. Na lístečku od andělíčků mi 2x vyšlo nadšení a tak to také je. Zatím pracuji jenom na sobě, ale mám několik kamarádek, na kterých si budu zkoušet a učit se. Mám velkou radost, že jsem ani trochu nezaváhala a přihlásila se na seminář. Věřím, milá Blani, že až uzraje čas, sejdeme se na Reiki 2. Zdeni
Zdeňka Wernerová
Jsem šťastná, že mě má cesta přivedla na kurz reiki k Blani Heltové. Kurz byl nabitý úžasnou energií, užitečnými informacemi, praktickými radami, osobními zkušenostmi. Vše jsme dostali krásně předloženo, mohli vyzkoušet poznané na sobě, ostatních, zeptat se na cokoliv. Člověk z kurzu odejde s tím, že ví co a jak a dál už je to na něm, vše má k dispozici. Od doby kurzu s reiki každý den pracuji - pravidelně ráno a večer, nepravidelně v průběhu celého dne a tato cesta mě baví a také učí trpělivosti a odevzdání. Velice děkuji za další dílek v mé cestě.
Alena Bartošíková
Jsem vděčná, že jsem objevila náhodou Tvé stránky a že jsem se impulsivně přihlásila na Tvůj seminář Reiki. Netušila jsem,co mě tam čeká a byla jsem trochu napnutá. Ale bylo to úžasné, Ty i Reiki. Byl to pro mě výjimečný víkend v bezvadné společnosti a Ty jsi výjimečná bytost. S Reiki teď pracuji každý den ráno i večer a opravdu cítím, jak energie funguje. Reiki mě přivedla k tomu, že si na sebe každý den musím - chci - udělat čas, jen sama pro sebe a odpočinout si - načerpat energii a sílu. Jsem hodně pracovně vytížená, při zaměstnání ještě pracuji jako neuvolněná starostka malé obce. Je to úřadování, ale hlavně práce s lidmi s neomezenými úředními hodinami a to je často psychicky náročné a vyčerpávající. Mám ráda svoji práci i "svoje" lidi a myslím, že i proto jsem našla cestu k Reiki. Chci ji využívat pro sebe, pro svoji rodinu a své blízké, pokud o to budou stát. A dávat energii, lásku, radost a světlo lidem,aby se nám hezky žilo a lidé byli spokojení. Děkuji za ten dar.
Šárka Bencová
Seminář Reiki 1 jsem navštívila na jaře letošního roku 2018. Byl to moc hezký víkend s Blaničkou a mými pěti spoluúčastníky. Mohu po této zkušenosti a na ní navazujících třech týdnech dávání Reiki upřímně říci: je to dar. Přináší radost, člověk se vrací k sobě, zároveň se otevírá . Skutečně se cítím lépe, a to hlavně sama se sebou. Reiki mi přineslo radost, více usebrání a klidu. Dnes mi kolegyně v práci řekla, že jsem poslední dobou jiná - klidnější a vyrovnanější. A já bych dodala ještě radostnější. I po fyzické stránce pociťuji změnu. Více energie, méně únavy. Já osobně nyní Reiki vnímám jako součást svého života a těším se z něj z celého srdce. Každý jeden den.
Gábina Stančíková
Ahoj Blani, chci Ti za seminář poděkovat, byl hodně inspirativní. Cítím se moc dobře, především po psychické stránce, seminář určitě přispěl i k mému poznání sebe sama, a to je mi opravdu zapotřebí, abych na sobě mohla dál pracovat.
Michaela Jansová
Tvoje semináře jsou bezvadné. Všechno jsem pochopila,ovšem nejvíce mi pomáhá Tvoje kniha a hlavně pracovní sešit. Pilně každý den ráno i večer si provádím REIKI a dnes i mému milovanému choti,který vůbec neprotestuje a moc si libuje. Moje pocity jsou super.Ačkoliv uběhly pouze 3 týdny mého usilovného snažení drobné výsledky se projevily již nyní.Třeba dobře spím a nekašlu. To že se cítím velmi dobře je pro mě úžasná věc.Nic mě nebolí a mám radost ze života.
Lída Stedinová
Od semináře Reiki 1 cítím, že se změnila kvalita mého spánku, ráno se probouzím více odpočatý, zdají se mi barvité sny, které si pamatuji. Mámě nebylo fyzicky dobře, měla silnou alergii nemohla skoro dýchat a zablokovali se ji záda a když jsem ji dal reiki tak se jí to do druhého dne zpravilo, volala mi sama od sebe uplně nadšená.
Otakar Chaloupka
Na seminář Reiki I. jsem se neuvěřitelně moc těšila, o to více, že mi více jak rok nevycházel ani jeden z nabízených termínů. V okamžiku, kdy se objevil první víkend, který mi vyhovoval, hned jsem se s nadšením a velkým očekáváním přihlásila. Už první den mi přinesl neuvěřitelný AHA efekt, jak se vše poskládalo, abych seminář stihla na minutu přesně, ač jsem jela přes půl republiky z místa, kde byla kalamita. Seminář mi vzápětí přinesl velké vnitřní zklidnění, ještě větší pokoru a vděčnost a uvědomění si nutnosti nerozčilovat se a nedělat si zbytečné starosti. Těch pár dnů skvěle energeticky i informačně naplněného Blančina semináře se zasvěcením mi přineslo také posílení intuice a práce s ní a neustálý úžas nad tím, co Reiki dokáže. Vím, že nemohu chtít všechno hned s Reiki změnit, vyléčit, zlepšit. Vím ale, že když tomu dám správný čas a pokoru, ukáže se vliv Reiki v plné síle. Vidím to na své bolesti v nohách, kterou si již několik dnů úspěšně léčím a už zase mohu chodit. Vidím to na tom, jak jsem plná energie, vnímavá a jak se mi neuvěřitelně otevřela intuice a působení s Reiki na mé okolí. Těší mne dávat i přijímat Reiki. Cítím a hluboce vnímám, že Reiki je pro mne cestou k mému středu i ke spojení s Univerzem. Je to má vědomá denní meditace, díky které se mohu věnovat intenzivně sama sobě a následně mohu pomáhat těm, kteří jsou pro mne nejdůležitější. A co bych řekla těm, kteří o Reiki nevědí? Asi to, že Reiki je práce s energií, kterou člověk pochopí stejně jako u bojových umění či umění samotného jen pokud se jí dlouhodobě věnuje. Má svůj smysl i sílu a za to díky.
Věrka Tůmová
Reiki sem znala z jiných kurzů, ale tady se mi konečně na Blanky kurzu podařilo vyzkoušet, otestovat a rozšířit obzory. Sešla se skvělá parta lidí a všichni jsme se celou dobu krásně doplňovali a vzájemně pomáhali, naslouchali a předávali své osobní zkušenosti pod Blančiným odborným vedením.
Pavla Mašátová
S reiki stale pracuju. Citim se o hodne lip a to co bych dřív řešila nechavam bez povšimnutí. Raduju se ze vsech veci ktere přicházejí.potesila me i takova malickost ze pada snih.chytala jsem ty velke vlocky jako mala holcicka. Reiki mi rozpustilo blok ktery jsem asi nekde uvnitr mela..ale uz ted vim.ze se prihlasim na reiki dva.
Míla Šimůnková
Po semináři reiki jsem se cítila nabitá energií. Na semináři reiki jsem se po dlouhé době uvolnila, zbavila se stresu a cítila se psychicky lépe. Poznala jsem tam skvělé lidi se kterými jsem se po skončení semináře znovu setkala a věřím, že do budoucna se budeme scházet opakovaně a dávat si vzájemné ošetření reiki. Naučila jsem se zde používat energii, která pomáhá nejen mně, ale i rodině, kamarádům, zvířátkům i přírodě.
Martina Jirounková
Ahojky Blani , Reikičko používám jak jen mohu …. moje tělíčko si o to už i říká samo  Přestaly mě bolet záda, která mě bolela od roku 2009 vlastně stále a to je pro mě ten nejúžasnější dárek který jsem díky Reikičku dostala a za který neustále děkuji …. Děkuji i tobě a moc, moc se těším na tebe a na mimořádný seminář 2. Reiki je to nejlepší a nejkrásnější co jsem mohla kdy poznat …. Děkuji děkuji děkuji 
Magdalena Hýsková
Jsem neskutečně vděčná, že mě má cesta zavedla k tobě na Reiki. Na seminář 1 jsem se velmi těšila, splnil všechna má očekávání. Celý víkend byl díky tobě prostoupen kouzelnou Reiki energií. Každé zasvěcení pro nás bylo malou slavností. Blani je skvělým učitelem a přátelským průvodcem. Seminář mi pomohl upevnit mou víru a prohloubit mou vděčnost za vše... Reiki používám každý den pro sebe a jak to jen jde, tak i pro svou rodinu a přátele. Předávání Reiki mě velmi naplňuje a činí mě šťastnou plnou lásky a radosti. Vidím jak se lidé kolem mě díky Reiki pozitivně mění. Těším se co bude dál.....
Helena Kučerová
Na seminář k Blance jsem se přihlásila na doporučení kamarádky, která jej absolvovala a byla velmi spokojená. Blanka je sluníčko a ukázala mi, jakým způsoběm tělo nakopnout, aby zase fungovalo tak, jak má. A ještě mnohem víc... Každé ráno vstávám s úsměvěm.... Nebojte se udělat krok vpřed .... Děkuji moc Blani!
Lucka Zugarová
Zdravím tě Blani. Každý den důvěřuji univerzu,že vede mé kroky správným směrem .S pokorou přijímám vše co mi život přináší a odnáší ..Je to obrovská úleva, když člověk poslouchá svůj vnitřní hlas a netrápí se nad zbytečnostmi.Na druhou stranu mě trošku mrzí,že víc lidí neposlouchá a užírají se ve svých nitrech a bolestech.Nechtějí pomoci,přitom si stále stěžují,ale každý máme život ve svých rukou. Nevěří... Čeká mě stále hodně práce na sobě,ale moooc se na to těším!! Zdravíčko se mi pomalinku lepší a věřím tomu,že se vše srovná.Mám to vlastně ve svých rukou...Z celého srdíčka děkuji,že jsi mi do cesty vystoupila právě Ty!Opravdu si toho vážím,Ty a Reiki jste mi pomohli a změnili život!!
Kačka Štefánková
Od začátku jsem měl jasno v tom, že kurz Reiki 1 chci absolvovat u paní Heltové. Reference od rodičů, kteří jej absolvovali u pana Čapka, (paní Heltová je nástupcem v přímé linii) byly jednoznačně pozitivní. Jednoduše jsem cítil, že to funguje. Je to teprve měsíc, co jsem kurz absolvoval, ale už teď mohu potvrdit, že Reiki má na mne pozitivní vliv, postupně jsem klidnější a když se cítím vyčerpaný, lze se pomocí Reiki dobít.
Tomáš Hauerland
Seminář byl velice dobře připraven a jsem ráda, že ho vedla právě Blanka, ze které čiší pohoda a klid. Reiki si dávám 2x denně a je to pro mě relax, cítím se uvolněně, klidně a nepřemýšlím nad zbytečnostmi. Dříve jsem relaxovat neuměla.
Katka Bohmová
Kurz bych doporučila všem, každý může jen získat! Já např. vždy musela spát minimálně 8 hodin denně...pokud to bylo méně tak jsem byla unavená, nepříjemná atd. Teď ikdyž vím, že budu spát jen 6, tak si stejně nastavím budík dřív abych si dala reiki, protože vím, že mě to nabije a celý den budu mít energii jako bych spala 8 hodin! A samozřejmě je to moooc příjemné, čas kdy se zastavím bez výčitek, čas kdy mě nikdo neruší, čas který věnuji s radostí sama sobě a užívám si to, čas kdy jsem na 100000% upřímně šťastná. Moc děkuji, že zrovna ty Blani jsi byla mou učitelkou a těším se na další setkání s tebou.
Natálie Šlechtová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.