Naše vnitřní síla

Vstoupili jsme do nového Čínského roku vodního zajíce.

Jaký pro nás bude celý tento rok? A můžeme to my sami ovlivnit?

Bude pro nás plný energie, radostný, tvořivý, laskavý, jemný, pohodový…? Nebo bude uspěchaný, chmurný, bez energie, bez nápadů, unavený, stresový,…?

Lidé mají velmi rádi horoskopy a předpovědi. Hledají v nich často jistotu a možnosti toho co se stane. Zároveň však nevnímají, že pod jakousi „jistotou“ jim vstupuje do podvědomí to co čtou, to co někdo jiný řekl a to se postupně stává i realitou…. Když je to pozitivní, pak žádný problém. Ale co když jsou vyhlídky negativní a vy si je vložíte nevědomě do svého podvědomí? … Zamyslete se nad tím.

Co se tedy říká o tomto roku vodního zajíce?

Jemný a vyrovnaný? Odpočinkový? Je zaměřený na sebepoznání, sebezdokonalování a osobní rozvoj? Je to čas pro plnění přání a pozitivního vývoje? Základními rysy zajíce jsou kreativita, přizpůsobivost, přátelství. V čínské kultuře je Zajíc považován za nejšťastnější z dvanácti zvířat zvěrokruhu. Zajíc je klidný, tichý ale také líný a proměnlivý……. Je toho hodně. Pokud chcete, nějakou tu předpověď si určitě snadno najdete.

Jaký ale bude tento rok pro nás osobně?

Takový jaký si ho uděláme. Jaký si ho vytvoříme a co do něj sami vložíme!

A proč se tím zabývám právě nyní? Není to vůbec z důvodu jakýchsi předpovědí. Má to jiný a jedinečný důvod.

Podle TČM (tradiční čínské medicíny) se nyní nacházíme v posledním stádiu Elementu VODY. Jak jsme si už v našem Klubu Reiki říkali, VODA je velmi zvláštním elementem. Je v ní obrovská transformace. Únoru vládnou ledviny, ve kterých se uchovává naše životní síla – naše Esence. A právě nyní je třeba o ledviny pečovat. Únor může být pro nás startem a skvělým začátkem pro celý rok. Můžeme v něm vše získat, ale také hodně ztratit. Záleží na tom jak moudře únor využijeme a jak se budeme chovat.

Můžete si klidně přečíst předpovědi a horoskopy, ale zároveň vstupte do celého roku vědomě s tím, že víte co je nejlepší udělat abyste svoji životní sílu podpořili a rozhojnili. A také to udělejte. Tím váš rok nebude závislý pouze na nějaké předpovědi ale zároveň na vašem jednání a myšlení. A vy tak můžete být svobodní a tvořit si svoji realitu ať je předpověď jakákoli.

O tom jak podpořit svoji vnitřní sílu a sílu ledvin, jsem už psala v článku Ledviny a naše životní síla. Nebudu to zde znovu opakovat, protože je to vlastně každý rok naprosto stejné. Najdete zde do podrobností vypsané vše co vám přinese sílu pro start do celého roku i věci, které vám ji naopak vezmou. Takže vám vřele doporučuji si článek projít.

A kdo je s námi v Klubu Reiki, tak se svou vnitřní silou, svým naladěním, svou péčí o naše ledviny a svým nastartováním úspěšného roku 2023 zabýváme celý měsíc únor….

V průběhu února, se pak na ShiatsuReiki ošetření budu přednostně věnovat vašim ledvinám a dodávat jim maximum energie, pokud budete chtít. Objednat se může kdokoli, kdo chce vědomě podpořit start tohoto roku. Ještě tu pár místeček zbývá.

Stejně tak, kdo si chce umět doplňovat svoji životní sílu a energii každý den, nezávisle na ošetřeních a termínech terapeuta, ten se může naučit pracovat s energií Reiki a pak denně krásně podporovat své ledviny, své tělo, svou energii…. Učím to na seminářích Reiki 1.

Přeji vám ať je váš rok 2023 i rok vodního zajíce tím nejkrásnějším rokem, který jste doposud zažili. Ať máte v sobě obrovskou životní sílu, vůli, radost a spoustu energie pro všechny vaše projekty. Ať jdete svým životem skutečně vědomě a vstříc nové vědomé realitě.

s Láskou Blanka

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře