shiatsu, masáž

SHIATSU

Vítejte a vstupte do OÁZY KLIDU!

Najdeme společně příčinu Vašich problémů a pomocí Shiatsu vše vyrovnáme. Shiatsu je lázeň na tělo i na duši. A Vy při ní nemusíte vůbec nic dělat - jen relaxovat a odpočívat.

Vrátí se Vám Vaše síla, radost a chuť do života!  Vaše tělo se začne čistit a ruku v ruce s tím se bude zlepšovat Vaše zdraví.

Budete moci znovu žít svůj život naplno!

 

Jste pod věčným tlakem a stresem? Bolí Vás občas oči?

Nestíháte? - práce, domácnost, děti, .... každý něco chce a potřebuje a Vy už nemáte ani chvilku pro sebe?

Cítíte se stále unavení, vyčerpaní, smutní, bez energie nebo podráždění či přetížení?

Trápí Vás nespavost? Máte téměř pravidelně křeče nebo bolesti při menstruaci?

Máte dlouhodobé zdravotní problémy, které ne a ne se vyřešit? Zhoršuje se Vám zdraví a netušíte proč?

Bolí Vás záda, hlava, klouby nebo svaly ale v podstatě nemají proč?

Opakují se Vám stále dokola chřipky, angíny, drobná nachlazení, rýmy...?

 

A chcete to změnit? Chcete se opět cítit zdraví, silní a s radostí ze života?

Pak jste tu správně!

Shiatsu je úžasná energetická a tlaková masáž, která se provádí na meridiánech (energetické dráhy ve Vašem těle) a akupunkturních bodech. Dráhy se dají do rovnováhy a tělo se začne samo čistit, uzdravovat a ožívat.

V doslovném překladu znamená Shiatsu tlak prsty.

Nechte o sebe pečovat a rozzářit zase svůj život.

Co se děje při Shiatsu?

 • První Shiatsu masáž trvá 2 hodiny.
  V první hodině provedeme komplexní diagnostiku ( hlavně podle tradiční čínské medicíny) a najdeme příčinu Vašich zdravotních obtíží. Druhou hodinu ošetříme meridiánové dráhy, které to potřebují.
 • Během masáže protáhneme potřebné partie těla.
 • Tím, že najdeme příčinu, začneme problém opravdu řešit.
  Nejedná se o pouhé zaplácnutí nebo dokonce odstranění důsledku ( příznaku) nemoci. Je to proces a většinou nestačí pouhé 1 ošetření.
 • Další masáže Shiatsu trvají už jen 1,15-1,20 hod, protože už stavíme na provedené diagnostice.
 • Shiatsu masáž se dívá na člověka komplexně.
  Po masáži Vám může být doporučeno cvičení, které Vám pomůže a můžete ho provádět doma. Může být doporučena i změna jídelníčku, nebo špatných návyků. Mohou se v průběhu času doporučit i léčivé afirmace. Vše záleží na Vaší chuti uzdravit se. Při Shiatsu používám tradiční čínskou medicínu, psychosomatiku, bylinky a ladičky.
 • Shiatsu je prováděno na tatami a futonu v oblečení.
  Protože se protahuje, je třeba si sebou přinést čisté tričko a ponožky, pohodlné tepláky na převlečení. Abyste se cítili v pohodě. V riflích ani úzké sukni se ošetření dělat nedá 🙂
 • Shiatsu masáž je vynikající jako prevence.
  Pokud Vás netrápí zdravotní problémy, pak stačí na preventivní Shiatsu masáž zatjít 1x za měsíc , 1x za 2 měsíce, 1x za půl roku... Tak jak budete chtít 🙂

První Shiatsu masáž ( s diagnostikou) stojí 1.800,- Kč.

Ostatní Shiatsu masáže stojí 1.200,- Kč.

 Žijeme ve velmi zrychlené době a pokud chceme být dlouhodobě zdraví a v dobré fyzické i psychické kondici, je potřeba se o své tělo i duši starat. Je potřeba občas se zastavit, odpočinout si a dopřát relaxaci celému svému tělu i duši.

Co říkají na Shiatsu klienti?

K Shiatsu masážím jsem se dostala na doporučení přátel. Velmi mě překvapilo, jak moc působí na tělo i ducha. Po každé masáži (terapii) nejprve přijde období čištění, kdy jsem velmi unavená a někdy mě bolí hlava. Ale pak se mi zdravotní stav znatelně zlepší, jak to léky nedokázaly. Blanka Heltová je velmi milá, jemná a opatrná, zkušená. Je vidět, že se dlouhodobě zabývá různými zdraví prospěšnými metodami a dovede je zkombinovat, tak aby se tělo dostalo do harmonie. Prostředí je čisté a příjemné, a tak se na další návštěvu vždy těším. Mohu jen doporučit.
Monika Lenertová
O shiatsu jsem se doslechla již před pár lety, ale osobně jsem se se shiatsu setkala před nedávnem u Blanky. Už první návštěva byla úžasným zážitkem a po shiatsu masáži jsem se cítila mnohem uvolněnější a plná energie. Na další návštěvu jsem se s radostí těšila a vždy mi Blanka ulevila od mých potíží a dala doporučení, jak samostatně doma v léčení pokračovat. Děkuji Blani a přeji plno spokojených a usměvavých klientů.
Klára Binovcová
Paní inženýrku Heltovou jsem poznal, když mi bylo se zádama nejhůře a pro soustavnou bolest jsem byl ochoten zkusit prakticky cokoliv. Když mě paní doktorka objednala na Shiatsu masáž, měl jsem sice podezření, že se jedná o stříhání psů (a taky jsem to řekl), ale šel jsem a dodnes nelituji. Na masáže k Blance Heltové chodím stále, i když už mě nic nebolí – dnes tam chodím hlavně odpočívat. Asi o mně víte, že zrovna já na ty duševní věci moc nejsem, ale tam opravdu zapomenu na všechno a všechny, a kromě tělesné úlevy a relaxace odcházím s čistou myslí, a ten pocit pak ještě dlouho přetrvá. Běžte si to někdy zkusit, stojí to zato.
MuDr. Václav Kopecký
Milá Blani, Začala jsem k Tobě chodit na Shiatsu asi před půl rokem. Měla jsem tenkrát dojem, že je toho na mě naloženo opravdu hodně a mnohokrát jsem nevěděla jak a proč jít dál. Věděla jsem, že si s sebou nesu všechna (no dobře, tak skoro všechna) svá minulá traumata, ale nevěděla jsem, jak je zpracovat a odložit. V tom ranci byl veliký smutek, nerada přiznávám že občasná sebelítost a taky pěkných pár kil navíc. Když jsem k Tobě přišla, věděla jsem, že to chci změnit. Co mě ale překvapilo, byla rychlost, se kterou jsem byla schopna ten generální úklid začít dělat! Stále je hodně věcí, na kterých chci pracovat, ale mám znovu radost ze života! Vracím se ke sportům které miluju, ztrácím kila a nacházím radost a vděčnost. Byla jsem u Tebe minulý týden a mluvily jsme o tom, že hlavně potřebuji dořešit svůj vztek na bývalého manžela. Řekla jsi, že se na to zaměříš v masáži a i já jsem dostala "domácí úkol". Jsem rozvedená 18 let a dnes jsem byla poprvé schopna mu přátelsky a bez negativních emocí zavolat a mluvit s ním. Ten klid který teď cítím je naprosto nový a já vím, že s Tvou pomocí jsem na správné cestě! Mnohokrát jsem se snažila s tímto vztekem vyrovnat.....a najednou je pryč. A já jsem si jistá, že on i já můžeme jít dál. Moc Ti děkuji Blani. Za Reiki i za Shiatsu. Jsi báječná a já se moc těším na příště! Je to totiž vážně jízda ! Tvá Hanka
Hanka Podroužková
Dobrý den Blaničko. Moc Vám děkuji, za včerejší Shiatsu masáž, jste úžasný člověk a masáž mi moc pomohla. Dnes jsem jak znovu zrozená. Krásně se mi chodí, připadám si jako víla. Moc se těším na příště a přeji Vám krásný den.
Míla Lindauerová
Ahoj Blani, děkuji za včerejší ošetření. Byl to zásah do černého. Konečně jsem se pořádně vyspala bez buzeni a rano mi bylo skvěle. Žádná bolest , žádné nafouknuti. Dokonce úplně povolily záda. Moc moc děkuju 😊 Lenka
Lenka Růžičková
Už po druhém shiatsu mi zmizely migrény a problémy s očima. A mohu otáčet krkem, což jsem dříve vůbec nemohl a pohyb krkem byl bolestivý.
Arnaud Duval
Přišla jsem k Blance a ta, díky shiatsu, pomohla mému tělu vyrovnat se s vysazením hormonální antikoncepce a dostat se do hormonální rovnováhy. Od té doby chodím na shitasu pravidelně jednou měsíčně a vyřešily jsme i jiné "drobné bolístky", které jsem měla roky a proto jsem je už ani nepovažovala za nenormální.
Klara Malknechtová
Dobrý den, dnes jsem u Vás absolvovala shiatsu ošetření a od té doby je mi taaaaaak dobře, že to je již několik let zpět, kdy bych byla na tom podobně. Mě přijde, jak když ta záda ani snad nemám! Několikrát jsem si již na ně sahala, jestli se mi to nezdá! Děkuji Vám mnohokrát!!!!!
Věra Pavlů
Byla jsem překvapená, protože tohle jsem vůbec nečekala. Přes 8 let se potýkám s bolestí hlavy. Byla jsem poprvé na shiatsu ošetření a od té doby mě hlava nebolela. A je to už měsíc! Ke všemu se cítím krásně uvolněná. Ruce i tělo.
Tina Chlupáčová
Dlouhou dobu jsem se nemohla ani ohnout. Nepomáhala ani rehabilitace. Záda bolela jak čert. Když jsem šla od Tebe po shiatsu ošetření, tak jsem byla jako zmlácená. Druhý den jsem se ale probudila, vstala jsem a zjistila, že záda jsou úplně v pohodě! Moc Ti za to díky!
Jiři
Blanko, moc děkuji za dnešní shiatsu. Cítím se skvěle, jak už dlouho ne!
Petra Kalita
Moc děkuji. Po minulém ošetření mi odešel dlouhodobý kašel a už se nevrátil.
Robert
Paní Blanko, moc Vám děkuji za shiatsu ošetření. Po angíně a pak i po covidu mě bolely strašně ruce. Celé. Nevěděla jsem co s tím. Obešla jsem spoustu doktorů a vyšetření ale nevíme. Trvalo to několik měsíců. Hned po Vašem prvním ošetření to přestalo. Jakoby mi odešly kameny z rukou. A úplně se mi uvolnily kyčle a přestal mě bolet kříž. Ještě jednou Vám moc děkuji!
Ilona
Moc děkuji za ošetření. V rameni cítím po minulém ošetření zlepšení o 75% a byla jsem krásně nabitá energií. Od té doby se usmívám a je mi fajn. Po dalším ošetření: Já co k Vám pravidelně chodím, tak jsem tak spokojená a šťastná. Nic mi není. Musím zaťukat. Ale opravdu pohoda. Moc děkuju.
Naďa
Vždycky jdu od Vás taková lehčí, spokojená a mám plno energie! Všechno mi jde pak lépe. Děkuji.
Pavla
Jé super. Mám ty ramena volnější a lehčí. Celkově cítím uvolnění. Když jsem přišla, byla jsem úplně stažená…
Šárka
Stále problémy s močovým měchýřem. Stále antibiotika. Po druhém Shiatsu ošetření: Močový měchýř od minule naprosto super. Vůbec už nebolí a je mi dobře! Moc Děkuji!
Martina
Po minulém ošetření se mi hodně ulevilo. Druhý den jsem se cítila krásně lehká.
Eva
Od té doby co jsem k Vám začala chodit, tak se mi všechno zlepšilo. Předtím to bylo strašné. Teď jsem šťastná. Vše se řeší. Děkuji za ošetření i za rady. Po dalším ošetření: Blanko, po včerejšku u Vás, jsem měla naprosto úžasný den. Děkuji moc za všechno!
Petra
No to bylo super ošetření. Ten krk je úplně uvolněný. Vůbec nic už mě tam nebolí. Moc děkuji!
Karolína
Dobrý den Blanko, jen Vám chci napsat, že po včerejší návštěvě u Vás jsem tak nabitá energií a radostí, že možná i svítím! Moc děkuji. Jitka
Jitka
Bylo to dnes jiné, velmi zvláštní a silně uklidňující. Pak při cestě zpět v tramvaji jsem byl daleko pozornější a. vnímavější, stav podobný jako po Reiki 1 zasvěcení. Zvláštní a příjemné. Ahoj Blani, včerejší ošetření přineslo výrazné zlepšení ucha, včera jsem téměř nepociťoval žádné omezení, až večer se to lehce vrátilo. Každopádně se úplně podařilo odstranit zatuhlý krk. Ale nebylo mi to souzeno, poněvadž při včerejším cvičení, když jsem jako před tím tisíckrát položil hlavu na zem a opřel se o ni (to mi přináší pocit uvolnění, když se hlava spojí se zemí), tak jsem jen ucítil tupou bolest v krční páteři - a je to tam znova Tak zkusím samozřejmě Reiki a uvidíme. Každopádně jsem chtěl dát vědět, že se zlepšílo ucho a to je nejvíc! Tom
Tom
Ahoj Blani, Moc děkuji za shiatsu ošetření. Před pár lety mě začalo lehce pobolívat koleno a zároveň cítím už nějakou dobu tlak na pravé straně pod žebrem. Koleno se zhoršovalo, do toho se přidala kyčel a křečové žíly a já se už chystala objednat se k ortopedovi, protože poslední týden jsem i kulhala… Vůbec by mě nenapadlo, že tohle může souviset s játry. Blani, děkuji děkuji děkuji! Ošetřila jsi mi játra a já od druhého dne v koleni necítím žádnou bolest. Je to jako mávnutí kouzelného proutku. Po pár dnech vidím i zlepšení kolem kyčle. Shiatsu není jen masáž, je to terapie pro tělo i duši. Vezu se na vlně nadšení a očisty, plná optimismu, a už se těším na příště. Poslední roky jsem byla hodně ve shonu a stresu a vždy jsem nejdřív myslela na všechny povinnosti kolem, a až když zbyl nějaký čas, tak na sebe. Už vím, že cesta ke zdraví a pohodě vede především cestičkou pozornosti a lásky sama k sobě. Shiatsu mi navodilo příjemný pocit harmonie a mohu jen doporučit.
Lenka Gejdošová
Po minulém ošetření jsem se cítila dobře. Do večera to doznívalo a druhý den jsem se cítila neuvěřitelně lehce a naprosto vnitřně klidná. Opravdu se mi moc ulevilo. Děkuju.
Martina

I Vy se můžete znovu cítit zdraví, radostní a plní energie!

Dopřejte si to a užijte si doteky a protahování Shiatsu 🙂

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.