REIKI

Vítejte a vstupte do OÁZY KLIDU!

Nechte svým tělem proudit uzdravující energii.

Reiki je lázeň na tělo i na duši.

A Vy při Reiki masáži nemusíte vůbec nic dělat - jen relaxovat a odpočívat.

Vrátí se Vám Vaše síla, radost a chuť do života! Budete zase plní energie! A ruku v ruce s tím se bude zlepšovat Vaše zdraví.

Budete moci znovu žít svůj život naplno!

 

Jste pod věčným tlakem a stresem?

Nestíháte? - práce, domácnost, děti, .... každý něco chce a potřebuje a Vy už nemáte ani chvilku pro sebe?

Cítíte se stále unavení, smutní, bez energie nebo podráždění či přetížení?

Trápí Vás nespavost?

Máte dlouhodobé zdravotní problémy, které ne a ne se vyřešit?

Bolí Vás záda, hlava, klouby nebo svaly ale v podstatě nemají proč?

Opakují se Vám stále dokola chřipky, angíny, drobná nachlazení, rýmy...?

A chcete to změnit?  Chcete se cítit zdraví, silní a s radostí ze života?

Pak jste tu správně!

Reiki je úžasná energetická masáž, která Vám nastartuje Váš vnitřní uzdravující systém a tělo se začne samo čistit, uzdravovat a ožívat.

Nechte o sebe pečovat a rozzářit zase svůj život.

Co se děje při Reiki masáži?

 • Reiki masáž trvá 1 hodinu a stojí 1.000,- Kč.
 • Během celkové Reiki masáže se v těle nastartuje samouzdravující systém, tělo se začne čistit, harmonizovat a doplní se pozitivní energií.
 • Terapeut neurčuje kam Reiki energie poteče.
  Terapeut je zde pro Vás pouze vodičem Reiki energie. To kam Reiki energie poteče si určuje Vaše tělo samo. Reiki je inteligentní, stejně jako Vaše tělo a nejlépe ví, kde potřebuje energii a kde potřebuje nejvíce pomoci.
 • Na Reiki masáž se nemusíte nijak připravovat.
 • Reiki Vám přinese uvolnění napětí a celkovou úlevu.
  Tím, že se tělo uvolní a energie může téct, začne se postupně zlepšovat i Vaše psychika a Váš celkový stav. Můžete cítit více energie, postupně bude mizet únava, bude se postupně uzdravovat celé Vaše tělo.
 • Pokud jste ještě nikdy Reiki nedostali, pak je dobré dostat 4 ošetření.
  Vše závisí na dohodě. 4 ošetření mohou následovat ve 4 dnech po sobě, nebo každý týden jedno. Je to na Vás.

Já jsem byla "úspěšná" manažerka v reklamní agentuře, jela jsem naplno od rána do večera, bavilo mě to a dávala jsem tomu vše. Každý den jsem si užívala velké porce stresu. Postupně jsem začínala mít občas chřipky, to má ale přeci každý. Jenže pak častěji a častěji. K tomu se přidaly záchvaty kašle a rozběhl se nekončící kolotoč angín, chřipek, antibiotik a dalších léků. Postupně přišla diagnóza - silné astma.  S tím související rozpadající se osobní vztah, smutek, neskutečná únava, nechuť cokoli dělat. Prostě "vymačkaný citrón".

Pomalu jsem začala přemýšlet o tom jestli takovýhle život má opravdu smysl. Proč tu vlastně jsem? 

Zeptala jsem se svého lékaře: " Pane doktore a kdy budu zdravá? Úplně zdravá!" - po jeho dlouhé odpovědi jsem pochopila, že to byla "hloupá" otázka. Tudy cesta nevede.

Musím něco změnit!  Já sama, takhle už dál žít nemohu ....

A skutečně jsem se rozhodla UZDRAVIT.

Do mé cesty vstoupilo Reiki.  Začala jsem chodit na ošetření a zpočátku jsem byla  jako "nevěřící Tomáš".  Po několikátém ošetření se mé astma sice moc nepohnulo ale má psychika se začala zlepšovat, začala jsem se znovu usmívat, začala mizet únava a já cítila, že mám nějak více energie.

Wau! Něco se děje! Pak mi začal ustupovat i kašel a já si po určité době uvědomila, že skoro nepoužívám dýchací spreje! Wau! Přišlo naprosté nadšení  a i já se naučila pracovat s Reiki.

 A výsledek? - po 1 roce každodenního dávání a dostávání Reiki, jsem postupně odhazovala léky, spreje, antibiotika.  Začala jsem úplně zářit a rozhodla se, že s Reiki budu pomáhat lidem.

Je to už 18 let a já jsem šťastná a zdravá, žádné záchvaty kašle, žádné léky.  Jen občas bylinky, když se nachladím.

 Žijeme ve velmi zrychlené době a pokud chceme být dlouhodobě zdraví a v dobré fyzické i psychické kondici, je potřeba se o své tělo i duši starat. Je potřeba občas se zastavit, odpočinout si a dopřát relaxaci celému svému tělu i duši.

Co říkají na Reiki masáž klienti?

MOJE ZKUŠENOST S REIKI: Moje cesta k Reiki byla dosti intuitivní. Vzhledem k mým psychosomatickým trablům jsem začala v posledních měsících intenzivně hledat smysluplnou pomoc, jak se se vším tak nějak lépe vypořádat, abych se zbavila zdravotních neduhů i rozpolceného stavu duše. Psychologové mi pomoc nedokázali absolutně. A tak jsem se postupně došla k závěru, že zkusím Reiki. No a během chvíle mi do cesty přišla právě Blanka a její webové stránky a eBook. Její přístup k Reiki mi byl velice blízký a tak po 1.setkání jsem se objednala na celou sérii 4 sezení, které Blanka doporučuje. A věci, respektive můj život se vzápětí začal měnit. Když jsem k Blance přišla poprvé, byla jsem dlouhodobě velice nastydlá, naprosto roztěkaná, unavená a vystresovaná ze všech možných důvodů. Když jsem po 4. setkání odcházela, měla jsem radost v duši a vnitřní harmonii a klid. Mé vleklé nastuzení zmizelo, strachy také a psychosomatické problémy se zmenšily o pořádný kus. Nejvíc na mne ale Reiki dopadlo duchovně. Po prvním setkání jsem zcela intenzivně slyšela nahlas ticho všude kolem sebe... Jako bych plula pod hladinou moře. Po druhém setkání jsem byla zvláštním způsobem mimo a cítila jsem potřebu ten stav vychodit a tím si pročistit duši. A tak jsem šla několik kilometrů až domů, namalovala velký obraz a pak si to uvnitř mne začalo výrazně sedat... jakoby se všechno uvnitř srovnalo do správné skládačky a začalo mi být duševně i fyzicky lépe. Všechno teď ještě vyřešené určitě nemám, ale má první 4 setkání s Reiki mne přivedla k tomu, že chci pokračovat, protože cítím velké vnitřní i vnější změny a věřím Blančině citlivému vedení na mé cestě.
Věra Tůmováinspirátorka chůze (veratumova.cz)
Po prvním Reiki ošetření jsem se cítila jako znovuzrozená. Moc mě to pomohlo. Po druhém ošetření to bylo ještě lepší. Mám plno energie.
Julie Logvynenko
Mívala jsem výkyvy nálad. Občas jsem se cítila pod psa. Bez nějaké zjevné příčiny jsem se propadala do stavů, kdy jsem byla strašně nešťastná. Tak nějak jsem se "plácala" v temnotě špatných pocitů a nevěděla jsem, jak z toho ven. Chtěla jsem s tím něco dělat, cítit se dobře. Bývala jsem tak strašně unavená a bez energie. Občas jsem úplně cítila tu změnu energie, kdy se jakoby vytratila. Navíc jsem měla už celkem dlouho mírné, ale nepříjemné, zdravotní potíže. A pak ke mě přišlo Reiki. Nikdy jsem se o něj nezajímala. Ale dostal se ke mě nějaký článek o něm a úplně mě to nadchlo. Cítila jsem, že by mi mohlo pomoct. Několik měsíců mi to leželo v hlavě, ale nevě děla js em, kde začít, na koho se obrátit. A pak jsem natrefila na Blanku. Řekla jsem si, že to je ten pravý Mistr Reiki pro mě. A přihlásila jsem se na seminář. Ale byla jsem nedočkavá a objednala se i na ošetření. Nakonec jsem prošla celým cyklem čtyř ošetření. Hned po prvním jsem cítila, jak na mě působí. Cítila jsem se tak dobře. Moje psychika se jakoby vyjasnila. Od té doby se cítím výborně psychicky. Ne že bych se pořád vznášela v oblacích. Ale když někdy přijde chmur, tak zase rychle odejde. Neutápím se v žádných "depresích". Prostě vím, že to přejde a bude zase dobře. Je to skvělé! Mám spoustu energie. Navíc se cítím mnohem víc napojená na své tělo a duši. Jako bych teď věděla, co je p ro mě dobré. Začala jsem cvičit, otužovat se. Málokdy mívám chuť na sladké. Mám větší radost ze života. A teď se moc těším, co mi přinese seminář... Reiki doporučuji vyzkoušet každému. Může vám to přinést jen dobré.
Zdeňka Slaninová
To je úžasné, vrací se mi chuť do života, začínám mít zase nápady a vrací se mi do života radost. Moc děkuju! ( Po 4 Reiki ošetřeních)
Olga Effemberková
Já konečně zase začínám žít! Po těch měsících, co jsem byla na dně, mě Reiki úplně nakoplo. Moc se těším na příště a na seminář, až se to také naučím. ( po 2 Reiki ošetřeních)
Jana Šimečková
Krásné ráno přeji Blanko! Cítím se po včerejším Reiki úžasně. Hlava mě vůbec nebolí! Cítím se moc dobře. Ještě jednou moc děkuji.
Veronika Kolmistrová
Moc děkuji za Reiki ošetření. Vždycky když jdu od Tebe tak se úplně vznáším…
Zdeňka
Dobrý den Blaničko, ještě jednou moc děkuji za včerejší Reiki ošetření. Cítím se úplně skvěle!
Patricie
Konečně jsem po dlouhé době "vypnula". Děkuji
Evin
Po 1. ošetření: To bylo úžasné ošetření! Viděla jsem snad všechny barvy duhy! Nádhera. Ani se mi od Vás nechce…. Po 4-tém ošetření: Já se teď cítím mnohem lépe než ve 40-ti letech! A to jsem v důchodu! Teď mě je úplně pohodově. Už vůbec nemám ty šílené ústřely krku ani migrény a nemusím na obstřiky! Moc děkuji.
Vlaďka
Dobrý den, paní Blanko, moc děkuji za včerejší terapii, která byla jedním slovem úžasná.
Dita
Při Reiki ošetření jsem cítila jak ze mě odchází nějaké bloky. A potom jsem se celý týden cítila krásně uvolněná. Už se těším na další.
Dana
Dobrý den paní Heltová. Včera jsem u Vás byla na první Reiki masáži. Dnešní den se oproti minulým týdnům vůbec nedostavila těžká nevolnost! Ráda bych se o tuto, pro mě velikou radost, s Vámi podělila a ještě jednou poděkovala za Vaši včerejší pomoc. S vděčností Blanka Ř.
Blanka Řasová

I Vy se můžete cítit zdraví, radostní a plní energie!

Dopřejte si to a užijte si něžné doteky Reiki 🙂

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.