Proč se naučit pracovat s Reiki?

Proč se naučit pracovat s Reiki?

Často se mě lidé na masážích, nebo na různých setkáních ptají na to, co Reiki je, jestli opravdu funguje, jestli se to opravdu může naučit každý, a k čemu vlastně je, s čím mi pomůže?

Úplně nejjednodušším vysvětlením je příklad:

Co uděláte když Vás bolí hlava, když škrábe v krku, když bolí břicho při menstruaci, …?

Pokusíte se to zaspat? – super! Jenže ne vždy si můžete schrupnout…:-(

spanek

Protrpíte to, protože si nechcete vzít prášek? – no, když ta bolest je malá, tak to jde. Jenže co když ta bolest je intenzivní, a Vy jste díky tomu nevrlí, podráždění, vzteklí,…. to už není zrovna moc super.

Vezmete si prášek a ono to přejde? – skvělý! medications-342462_1920Jenže, sice Vás to bolet přestane, ale tímto tahem jste zabili pouze důsledek té bolesti, a vůbec jste se možná ani nezamysleli, kdepak je příčina mé bolesti? A ta tam v tomto případě stále zůstává schovaná.

Představte si, že Vám v autě začne blikat kontrolka. Vy to vidíte, a pouze vyšroubujete žárovičku nebo diodu, protože musíte jet dál. Skvělý! Kontrolka už nesvítí, mohu jet dál! Pokud je to nějaká drobná závada, ano můžete jet dál. Pokud je to ale něco závažného, ujedete asi pár metrů nebo kilometrů a začne blikat něco dalšího, nebo auto nepojede. Konec. Stop!

Tělíčko Vám bolestí hlásilo problém. Vy jste práškem jen „vyšroubovali kontrolku“, a jedete dál. Pro tělíčko je to impulz – OK, nevšímá si mě, musím „rozsvítit další kontrolku“. A přijde další bolest, možná stejná, možná někde jinde….. Vidíte už kam tím mířím?

Věděli jste, že třeba bolest hlavy může být způsobena desítkami příčin? Z toho, že málo pijete, že špatně sedíte a nemůžete pořádně dýchat, od očí a stálého koukání do počítače, mobilu, TV, od krční páteře, od páteře celkově, od bolavých trapézů, od menstruace, od zácpy, od zanesených dutin, od horších nebo lehčích věcí,…. Je toho spousta.

Nicméně, víte co udělám já, když mě něco začne bolet?

Dám si na bolavé místo své dlaně a pustím Reiki. 4_hemisfery1

Stačí většinou chvilka, a cítím jak se místo postupně uvolňuje a bolest odchází:-) Pokud nemám čas, tak ani v té chvíli nezkoumám příčinu, protože Reiki je inteligentní a samo ji najde. K tomu, protože už Reiki používám 14 let, mě při položení dlaní většinou samo napadne, kde je příčina, a na co si mám dát pozor. Intuice už ví.

A proto přeji všem lidem, kteří budou chtít, aby měli možnost, se tuto jednoduchou metodu Reiki naučit. Protože naučit se pracovat s Reiki 1.stupněm může a zvládne opravdu každý. ( i děti od 6-ti let výše)

Ale to vůbec není vše, co Vám Reiki dává!

Na semináři Reiki 1 se naučíte kompletně ošetřit sami sebe, a při pravidelném používání tak předejít spoustě možným problémům. Je to vlastně taková dobrá prevence.

Potom se naučíte ošetřit i druhou osobu. Představte si, že po semináři Reiki 1, budete schopní v jednoduchých případech pomoci i Vašim blízkým, známým nebo kolegům!

Dokonce budete schopní pomoci i svým čtyřnohým nebo prostě zvířecím miláčkům. Zdá se Vám to ulítlé – mě už ani náhodou!

Moje psisko, když bylo štěně, se vždycky vrhalo po všem co se hýbalo. A jednou se jí podařilo na horách zkousnout vosu. Nejdříve přišlo kničení, ale pak jí začal otékat krk, a začala strašně špatně dýchat, chrčet, nechtěla pít. Vůbec jsem nepřemýšlela co dělat, a okamžitě jsem jí dávala Reiki na krk. Držela ani se nehnula. Což u ní nebylo normální – většinou chvilku v klidu nevydržela. Tedy kromě spaní.

Trvalo to nekonečných 5minut. Potom se dech začal uklidňovat, krk splasknul, a já sundala ruce, a nalila ji plnou misku vody. Vychlemtala ji skoro okamžitě. Pak chvíli ležela, a pak zase jako když do ní střelí  lítala dál. Uff oddechla jsem si, a děkovala za dar Reiki:-) Pak se mě jen hlavou honily myšlenky, co bych dělala, kdybych Reiki neměla? Kolem mě les a hory a žádný veterinář ani veterinární ambulance!

Díky Reiki! Díky Universum!

TapkaNiky

Ale vraťme se k Reiki a co Vám dá. Protože ani tohle není ještě vše:-)

S Reiki 1 uděláte obrovský posun ve Vašem osobnostním růstu – pokud s ním tedy budete pracovat.

Protože pouhým zasvěcením do Reiki, se nestáváte lepším ani duchovním ani osvíceným člověkem.  Stáváte se lepším a moudřejším jen každodenní prací na sobě. A to platí ve všem, nejen v Reiki.

Prace_na_sobe_M

A teď si řeknete, tak to už je vše. – Není!

Na semináři Reiki 1 se naučíte ještě další věci. A když to všechno vstřebáte, alespoň půl roku s tím pracujete, pak se před Vámi otevře druhý stupeň Reiki a téměř nekonečné možnosti práce s energií. Wau….. Ale to si povíme příště, protože to by jste mi už vůbec nevěřili.

Zatím zůstaneme u prvního stupně. I tak toho je neskutečně moc.

A když budete chtít, můžete si to sami vyzkoušet, třeba ošetřením Reiki.

A nebo chcete umět hned vše co první stupeň nabízí? Pak se přihlaste na seminář Reiki 1 zde>>> a vše Vás ráda dobře naučím.

A pokud si chcete o Reiki nejprve něco přečíst, pak Vám vřele doporučuji eBook Zázrak Reiki. Jsou v něm ucelené informace psané jednoduše a pochopitelně pro každého. eBook Zázrak Reiki najdete zde>>> 

Základní informace o Reiki také nejdete v článku: Co je to Reiki?

A když budete mít otázky, tak mi jednoduše napište a já se pokusím na ně odpovědět. Můj e-mail: cestareiki@mail.cz

ReZazrak_3B_set_FINALiki je ale velmi rozsáhlé téma, a proto jsem o něm napsala eBookZázrak Reiki„. Vřele vám ho doporučuji, protože zde najdete kompletní informace o Univerzální energii Reiki.

 

Přeji krásné dny s radostí, zdravíčkem a Láskou

Blanka

Upozornění:  Akutní a velké problémy patří do rukou lékařů!

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře