PF 2021

Tento rok 2020 se pomalu blíží ke svému konci.

Ať už jste ho prošli s úctou a pochopením probíhajících změn, nebo s odporem a bojem, nyní jsme se ocitli všichni společně na jeho konci.

Pravděpodobně, nyní více nežli dříve, si spousta lidí přeje, aby ten další rok byl lepší a klidnější…

Přání je krásná věc, ale má trochu daleko od realizace. Chci Vám nyní říci, že to, jaký bude příští rok 2021 nebo příštích pár let, záleží na každém jednom z nás.

Právě na konci tohoto roku je více než kdy dříve potřeba zastavit se a ohlédnout se za tím, čím jsme prošli. Čím jsme si museli projít jako lidstvo, které už dlouhou dobu nevnímá svou intuici, své srdce, nevnímá volání naší matky Země a bezohledně a nevšímavě si jede dál ve svém materialistickém životě.

Tento rok přišlo hodně zastavení. Využili jsme je? Dostali jsme čas k zamyšlení se nad několika základníma ale nyní stále více naléhavýma otázkama: Kdo vlastně jsem? Co tu dělám? Jaký je můj úkol a mé poslání? Čím pomáhám ostatním?…

Již několik let probíhá pomalu čištění na všech úrovních. A tento rok a jeho konec je tím nejsilnějším. Vše se mění a přeskupuje. Vše se připravuje na nový začátek. Nastává zlomový bod v naší transformaci.

Za tento bod zlomu považuji den 21.12.2020, kdy do našeho planetárního systému vstupují velmi silné energie a vysoké vibrace, které v naší planetární struktuře aktivují další vyšší úroveň bytí. Z naší planety, z naší Matky Země se pak tyto energie dostávají skrze naše energetická těla, hlavní energetický kanál a čakry, i k nám do našich těl. A mohou v nás aktivovat vyšší úroveň bytí. Pokud jsme připraveni …. O tom píši v článku: https://blankaheltova.cz/21-12-2020/

Tento rok 2020 s námi zamával a dotkl se přímo každého jednoho z nás. Už se nedalo říci: „to se mě/nás netýká, to je daleko od nás,…“ Dotkl se nás osobně, našich rodin, našich přátel, známých, naší práce … prostě dotkl se kompletně našeho života.

Každý z nás si alespoň na chvíli možná uvědomil, jak křehcí jsme a jak křehká je naše svoboda. Možná jsme si v některém okamžiku uvědomili, co zbytečných věcí denně používáme a co zbytečných činností děláme. A co naopak neděláme a měli bychom.

Tento rok 2020 zamával i s našima jistotama a to do hloubky naší duše. Stále více a intenzivněji nám život ukazoval, co už nepotřebujeme, čeho se zbytečně držíme.  Jaké přesvědčení máme o nás samých a o ostatních a jaké vzorce našeho jednání a chování už jsou nefunkční. A máme je pustit.

Před některé položil i otázku – zda má jejich práce a život smysl v této podobě ve které práci děláme a život žijeme.

Zatřásly se i naše hodnoty. Možná někoho napadlo – k čemu jsou mi peníze, když jsme zavření doma a nemůžeme si za ně nic koupit, nikam jet,…. Možná jste zjistili, že spoustu věcí najednou nepotřebujeme… Možná jste zjistili, že povídání po telefonu nebo přes počítač je sice fajn ale není to ono. Něco tam chybí, něco velmi podstatného…

Tento rok nám možná ukázal kde dobrovolně ztrácíme naši energii ale i to kde ji vzít, co nás skutečně nabíjí. Některé to táhlo do přírody, do lesů, na louky, na hory, k řekám a potokům….

Tento rok nás nutil odhodit masky, které nosíme a být sami sebou, takoví jací jsme, ne takoví jaké nás ostatní a systém chce mít…

Většina lidí vypadla nuceně ze svých křečkovských koleček. Pro některé se bohužel tato kolečka ještě zrychlila.

Začali jsme přehodnocovat své zdraví a stravu. Možná jsme si uvědomili, že jsme to my, kdo jsme zodpovědní za své zdraví a ne lékaři. A že pro své zdraví můžeme sami udělat spoustu věcí…

Pro někoho byl tento rok možná nejkrásnějším rokem jeho života. A pro jiného tím nejhorším. To záleží na každém z nás a na úhlu našeho pohledu. Každopádně byl důležitý pro nás pro všechny. Pokud jsme využili jeho darů a možností, pak jsme připraveni na další rok.

Vstupujeme nyní do nového roku 2021, který nám rozdává nové karty a nové možnosti. A je jen na nás, zda je chytneme a využijeme.

A zde znovu připomínám zastavení se, být chvíli sám se sebousrovnat si co chci? Co je potřebné pro moji další cestu? Co je nutné udělat pro mé poslání a můj úkol tady v tomto 3D? Co je opravdu důležité? Na co se mám soustředit?… Nejsou to žádná novoroční předsevzetí, která rychle vyprchají. V roce 2020 jsme nepotřebné věci, přesvědčení, vzorce,… odhodili a nyní je dobré si říci, co chci místo nich….? Protože pokud vletíme do nového roku bez jakéhokoli zamyšlení, zastavení se sami se sebou, pak nás čeká jen další rok šíleného křečkovského kolečka, příběhu člověka, který se žene dál jako splašený kůň, ale neví kam. A bude ho řídit pouze systém…. Chcete to?

Určitě bychom si měli hned na začátku roku 2021 uvědomit, že měřítkem našeho bohatství přestávají být peníze a hmotný majetek ale to, jak plyneme životem. Čím více lpíme na tom, co máme nebo na tom co si myslíme, že potřebujeme, tím chudší a nemocnější budeme. Nemocní na duchu, nemocní v srdci i nemocní na těle.

Staré myšlení, přesvědčení i staré již zkostnatělé systémy se postupem času rozpadají a odchází z našich životů. Už tu pro ně není místo. A je zase jen na nás, jaký úhel pohledu na toto dění zvolíme. Můžeme zuřit, být naštvaní, nadávat, stěžovat si, vzdávat to,… nebo si to můžeme užívat a vidět nové příležitosti a nové cesty, které se před námi už nyní otevírají.

V celém roce 2021 k nám přicházejí velmi silné tvůrčí energie a inspirace. Je potřeba skutečně už nalézt vlastní hodnotu, najít co nás baví a naplňuje a čím jsme užiteční pro ostatní.

Mít skutečné přátele, obklopit se lidmi se kterými sdílíme svoji cestu a dělat věci společně, dohromady a s radostí a Láskou.

Přestat věnovat konečně svoji energii vnějšímu světu ( co si o mě myslí druzí, co chtějí abych dělal/a, kde mě chce mít systém,…), ale najít svůj nekonečný vnitřní svět, který nás propojuje s všemi ostatními živými bytostmi na daleko hlubší úrovni nežli jsme doposud byli schopni zažít. A tam dávat a směřovat svou energii. Tím se budeme stále více stávat vědomými lidmi. Posuneme se k Lásce sami k sobě a tím i Lásce k ostatním. Je nám nyní dáno několik let abychom se vědomě propojili s kolektivním vědomím a postoupili na vyšší úroveň bytí.

Záleží skutečně na každém jednom z nás. Jak si to nastavíme. Protože každý z nás máme a tvoříme svoji realitu.

Někteří astrologové popisují rok 2021 jako pohyb po minovém poli. Jsou tu velké extrémy a náhlé zvraty. Ano jsou, to staré musí pryč aby mohlo přijít nové. A proto je tak důležité jak to každý vnímá.

Můžeme se řídit více svou intuicí, svým srdcem, naslouchat matce Zemi a cítit „miny“ už na dálku a vyhnout se jim… Anebo můžeme letět jak splašení koně s klapkama na očích, nevnímat nic a pak s údivem zírat jak miny vybuchují …

Máme svobodnou volbu a to je na tom to nejkrásnější. Sami se vždy můžeme rozhodnout, kudy naše cesta povede…

 

V každém případě Vám chci dnes na tomto místě poděkovat za Vaši úžasnou práci na sobě. Za Váš posun na své cestě životem. Za Vaši odvahu a chuť něco udělat s tím, co už nebylo udržitelné. Za Vaše „probuzení“ a aktivitu. Za Vaši trpělivost, když věci nešly zrovna tak jak jste očekávali. Za Vaši vědomou péči o sebe i druhé. Za Vaši Lásku, kterou rozdáváte okolo sebe. A tím vším pomáháme společně celé planetě, celému lidstvu posunout se na vyšší úroveň bytí.

Vážím si každého Vašeho kroku a děkuji Vám. Jste úžasní lidé!

Do celého nového roku 2021 Vám přeji hlavně zdraví a Lásku. To je to nejdůležitější. Jak říkám, vše ostatní už přijde samo. Přesto Vám přeji hodně vnitřní síly, odvahy, vůle činit svá svobodná a moudrá rozhodnutí. Přeji Vám spoustu intuice, radosti a vědomé prožívání života,… protože to vše budeme v roce 2021 velmi potřebovat. Přeji Vám abyste vždy našli na „miskách vah“ rovnováhu, ať už se to týká čehokoli. Přeji Vám nádherné okamžiky ztišení sami se sebou. Přeji Vám vidět vždy věci z různých úhlů pohledů, neboť vše není takové, jak to na první pohled vypadá. Přeji Vám možnost trávit spoustu času obklopení nádhernou přírodou a zároveň rodinou a přáteli. Přeji Vám šťastné kroky na Vaší cestě!

A k tomu všemu Vám přeji spoustu energie, lehkosti, smíchu a radosti!

Těším se s Vámi v příštím roce 2021 na ošetřeních, na Reiki seminářích, které Vám pomáhají na Vaší cestě a na Letním Reiki relaxačním a uzdravujícím pobytu.

Přeji nám to nejlepší pro dobro naše i dobro všech bytostí v tomto světě.

s Láskou Blanka

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře