Zbavte se únavy!

Zdravím Vás přátelé!

Tak jako každé jaro a někdy i podzim řešíme s klienty únavu. U některých ji řešíme bohužel celoročně. 🙁

Býváte také na jaře více unavení? Nebo už dlouhodobě „padáte na ústa“? A doufáte, že už snad konečně v létě budete moci někam vyjet a odpočinout si?

Pevně věřím, že v létě už to snad bude vše lepší a půjde to. Nicméně čekat až do léta, a pak se zhroutit někam na pláž, mi připadá dost šílené.

Vždycky na jaře vás informuji o čištění těla a jeho nastartování. Nyní po více než roce mediálních covidových šílenstvích, které do nás nahustili spoustu strachů, zanesly tělo a oslabily pěkně naši imunitu, vidím, že někteří jsou na tom ještě hůře nežli obvykle. Některým celá situace alespoň trochu pomohla zpomalit, zamyslet se a trochu svoji imunitu zlepšit. A ti, kteří si covidem zdárně prošli jsou sice šťastní, že to mají za sebou, ale slyším od nich, že únava přetrvává. Což není to pravé ořechové pro radostný život.

Proto jsem se dnes rozhodla, vám pomoci se této únavy zbavit. Moc si přeji, aby co nejvíce z vás bylo opět plných energie a radosti a beze strachu si užívalo života!

Celý a komplexní proces, jak se zbavit únavy najdete v eBooku Zbavte se únavy! Zde si řekneme „jen“ hlavní body, na co se soustředit. Celý eBook je tak rozsáhlý, že by článek byl „nekonečný“.

Mám velikou radost, protože paní Marcela mi včera k eBooku Zbavte se únavy! napsala:

Vážená paní Blanko, předem mi dovolte poděkovat za zasílání Vašich nádherných článků, kterých je v dnešní nelehké době velmi zapotřebí a které jsou plné lásky, porozumění i moudrosti a plně se mnou rezonují. Váš e-book je rovněž velmi vydařený, přehledný a srozumitelný. Vaší práce si nesmírně vážím, zejména proto, že uplatňujete celostní přístup ke klientům a nejen energetickou podporu (která je také velmi důležitá)…

Ale vraťme se zpátky k té únavě.

Únava je pro nás vlastně prvním jasným signálem těla, že něco není v pořádku a něco se mu nelíbí. A pokud zrovna netoužíme potom, až se únava promění do bolesti, totálního vyčerpání, únavového syndromu nebo vyhoření… Je dobré tento signál plně akceptovat a tělu pomoci aby bylo opět v pohodě.

Jak mám tedy tělu pomoci? Co dělat?

Možná už jste s něčím začali, ale moc to nefungovalo? Nebo těch informací je tolik a různých, že máte chaos a nevíte co si vlastně vybrat?

Taky mě ta částečná řešení už nebavila. Jeden říká, že vás z únavy dostane pohyb. Druhý naopak odpočinek. Třetí očištění těla. Další syrové potraviny. A hned se objeví další info, že pouze teplá strava… Každý upřednostňuje ten svůj „jediný pravdivý“ pohled! To je pak opravdu pro hledajícího totální zmatek.

Ke všemu vám povím, že všichni mají pravdu!  A teď si možná řeknete, že jsem se zbláznila. Nezbláznila, nebojte. Všichni mají totiž jen částečnou pravdu, která pomůže vždy jen někomu…

A to mě právě vedlo k tomu, abych vám poskytla ucelené informace. Vše vysvětlila a ukázala různé úhly pohledu na věc. Vše najdete komplexně v eBooku Zbavte se únavy!

Já vám k tomu musím připomenout jednu podstatnou věc: Každý z nás je jedinečná a originální bytost. Každý máme jiný životní styl. Každý máme jiný pohled a vnímání reality okolo nás. A každý potřebujeme trochu něco jiného.  Raději to ještě zopakuji, protože je to důležité a bez tohoto pochopení se dál nedostaneme:

Každý jsme jedinečná bytost!

Co z toho plyne? Když budete cokoli číst, jakékoli rady, prosím berte je s rozumem, uvědomte si jak to máte vy a neaplikujte na sebe hned vše co potkáte, bez jakéhokoli rozmyslu, jen proto, že to někdo „chytrý“ říká!

 

Jaké jsou tedy základní faktory, které vám z únavy pomohou:

1/ V prvé řadě potřebujete zamezit přísun dalších jedů a toxinů do svého těla.  A už tady to bude mít každý trochu jiný. Proto je dobré si sednout sám se sebou a dát si dohromady jaké toxiny a jedy konkrétně do svého těla dáváte.  K tomu je k eBooku pracovní sešit, který vás přesně navede…

2/ Zjistit jaký je aktuální stav vašeho těla co se týče únavy. K tomu vám krásně poslouží Test únavy, který v eBooku najdete.

A zde mám pro vás skvělou zprávu!

Test únavy vám zde poskytuji samostatně a ZDARMA!

Test vám také trošičku poodhalí přímo ty Vaše příčiny únavy….

Samostatný Test únavy ZDARMA najdete zde:

3/ Vyčistit tělo od těch jedů a zanešenin.

4/ Dodat tělu to co skutečně potřebuje – opět tohle také bude u každého individuální. V Pracovním sešitě je i krátký receptář pro vaší snadnější orientaci na počátku cesty.

5/ Pohyb – tady je to také naprosto individuální. Jeden bude potřebovat aktivní pohyb a druhý klidnější pohyb a spíše jemné protahování.

6/ Věděli jste, že téměř největším požíračem naší energie jsou naše myšlenky a emoce?úplně nejvíce z nás vysává energii právě strach a negativní emoce! A co se nám, nejen v ČR ale na celém světě dělo v uplynulém roce? – Systém se velmi staral o udržení určité hladiny strachu…:-(

Naopak Láska, radost, štěstí, vděčnost – to jsou emoce, které nás obrovským způsobem nabíjejí energií… Zkuste se nad tím zamyslet, jak to máte u sebe…. Často mi velmi unavení a vyčerpaní lidé říkají – víte, mě ta radost někam zmizela…

7/ Další, co vám z únavy pomůže je práce, kterou děláte s Láskou, milujete ji a lidem s ní skutečně pomáháte.

8/ Z únavy vám určitě pomůže odpočinek! A zase jsme u naší jedinečnosti. Ten, kdo celý den sedí za compem, pro něho je většinou (ale ne vždy!) vhodný odpočinek aktivní. Pro toho, který od rána do večera pracuje fyzicky, pro toho bude většinou vhodný odpočinek pasivní.

Do odpočinku patří také kvalitní a hluboký spánek. A tady velmi často řeším se svými klienty, že nemohou usnout, jejich spánek není hluboký a už vůbec ne kvalitní…. Zamyslete se každý zase nad svým spánkem. Krok po kroku to pak probíráme v eBooku Zbavte se únavy! .

9/ Energii vám mohou dodat i jednotlivé terapie, jako je Shiatsu (kde přímo zjistíme pomocí TČM diagnostiky, kde energie neproudí a rozhýbeme ji). Reiki, které vás ihned nabije energií. Klasická masáž, která Vám přinese úlevu a odpočinek….

10/ A co říkám snad v každém svém článku – únavy vás zbaví příroda. Nabije vás nádhernou energií. Pokud ji ovšem vnímáte. Často vidím lidi, sedící i v přírodě s mobilem – no, také jim to alespoň trochu pomůže, protože možná dýchají čerstvý vzduch (pokud nemají zrovna respirátor nebo roušku…). A pak v poslední době často vidím šílené cyklisty, kteří jen proletí okolo, vůbec nic z té krásné přírody nevnímají a ona jim také nic nedá. Jen se doma možná zhroutí do křesla fyzickým vyčerpáním… Ale jak říkám, každý jsme jiný…

 

A to je vlastně vše – ode mne – co vám pomůže ven z únavy. Určitě přijdete i na další možnosti – je jich spousta a záleží na každém jednom z nás, jak na tom právě jsme a co potřebujeme.

A jestli jste se právě teď rozhodli, že se své únavy zbavíte a prožijete toto jaro, léto i podzim naprosto plní energie, pak vám opravdu vřele doporučuji eBook Zbavte se únavy!, kde vás vedu krok po kroku, vše vysvětluji do detailů, abyste opravdu nabrali co nejvíce energie a své únavě dali sbohem!

Přeji vám krásné dny plné energie, zdraví, radosti a Lásky! Užívejte na plno každého svého dne v životě!

S Láskou Blanka

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře