Ještěd s Klubem Reiki

Tak tenhle výlet se opravdu povedl!

Ten kdo byl – ten ví a má to ve svém srdíčku. Ten kdo nebyl – velká škoda – fotky jsou sice krásná věc, ale tu hloubku, kterou jsme tam společně zažili vám neposkytnou…..

Myslím, že v této době je setkávání dobrých a stejně naladěných lidí, to nejlepší co můžete mít!

Přijeli jsme v pátek odpoledne. Ubytovali jsme se na báječné a prostorné chatě Ještědka. Někteří využili dětský koutek, jiní chládek společné místnosti, jiní zase teplíčko na zastřešené terase, kde se kromě sezení hrál „fotbálek“ a pinčes… Povídalo se o všem možném a společnýma silama připravili skvělou večeři – pomáhali úplně všichni! A kdo nezatím nedosáhl na kuchyňskou linku měl židli 🙂

Pak jsme vyšli nahoru na Ještěd a podívali se na západ slunce. Jen tak příjemnou procházkou. Od chaty jsme to měli na vrchol cca 15-20min.

V sobotu ráno byla bohatá společná snídaně a celodenní výlet po naučné stezce Terasy Ještědu. Zastavili jsme se u Kamenných vrat, vylezli na úžasnou skalní vyhlídku  Červený kámen.

Poobědvali jsme a naplnili svá bříška v restauraci na Pláních a těsně před bouří s kroupama jsme se vrátili / doběhlli do chaty. Bouře trvala 2 hoďky a pročistila nádherně vzduch. Foukal vich, padaly kroupy do velikosti 1cm a voda se lila jakoby jí pouštěl někdo ze shora z kbelíku. Z parkoviště před chatou se na chvíli stala laguna… Když bouře skončila, byl tu nádherně čistý a voňavý vzduch. Večer jsme vyrazili na slavnostní večeři do restaurace Ještěd na vrcholku – mimochodem naprosto báječná! A oslavili jsme tam Tomovi narozky!  Pak už jsme očekávali západ slunce a připravovali se na Slunovratový rituál, který probíhal u chaty u rozdělaného ohně. Pustili jsme vše co už nechceme tahat dál svým životem, ponořili jsme se do hloubky sami sebe. Pracovali jsme s živlem Ohně, Vody, Větru a Země. A na závěr jsme poprosili Matku Zemi o požehnání našim přáním, která jsme si napsali na vrcholku při západu slunce. Bylo to opravdu magické….

V neděli ve 4:00hod ráno, jsme se někteří vydali na vrcholek Ještědu, sledovat kouzelný východ slunce. Bylo to úplně jiné nežli předchozí večer západ slunce. Úplně jiná magická atmosféra – nový začátek…  Pak někteří zalezli zpět do pelíšků a někdo připravil společnou snídani….konečně se dostalo i na mňamkový narozeninový dort!!! Pak někteří už odjížděli a ti, kteří zůstali jsme si ještě užili báječnou procházku k lanovce, nanuky, využili jsme k naší pohodičce i lehátka a kochali jsme se… Prostě naprostá pohodička. Pak jsme se vrátili, dojedli co zbylo k obídku, uklidili a rozloučili se s krásnou chladivou chatou. Všechny dny bylo sice horko – okolo 25°C. Ale při návratu jsme zaznamenali v Praze nechutných 38°C…. Zlatý Ještěd s jeho větříkem a občasným pročišťujícím deštíkem!

Myslím, že v této době je setkávání dobrých a stejně naladěných lidí, to nejlepší co můžete mít! A jsou k nezaplacení… Proto pořádám každý měsíc výlety s Klubem Reiki, o prázdninách naše báječné Letní týdenní relaxační o uzdravující pobyty a během roku pravidelné osobní semináře Reiki 1Reiki 2.

Tak někdy příště ahoooj třeba i s vámi! Těším se na vás!

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře

Přidat komentář