Příběh o síle Reiki

Dnes mám velikou radost o kterou se chci s vámi podělit.

Respektive jedná se o jeden příběh, který se skutečně stal jedné báječné ženě – mé klientce.

Představte si, že je krásné léto a vy jedete metrem nebo tramvají. Držíte se tyče a pak vyskočíte ven – konečně se můžete nadýchnout vzduchu! Hodíte do pusy nějakou dobrůtku, která vás osvěží.  Jste veselí, plní energie a radosti, stíháte spoustu věcí a užíváte si léta. Takto si ho užívala i paní Lada ( jméno jsem úmyslně změnila).

Po pár dnech ale přišla únava a divné pocity. Nebyla schopna vůbec ničeho. Bolelo jí celé tělo a nastoupila i horečka.  Šla k lékaři. Vypadá to jako chřipka.  Jenže ani po týdnu tato chřipka neodcházela a přidal se ještě průjem. Šla znovu k lékaři. Nyní už se zjišťuje, že se jedná o Hepatitidu A….

Bác! To snad ne!

Nemocnice, dlouhodobá dieta, hubnutí, které ani nechce, léky, bolesti celého těla a stálá únava.

Z nemocnice je už sice doma ale to na jejím stavu nic moc nemění. Dlouhodobě špatný krevní obraz, spousta léků a k tomu se přidal i nedostatek železa.

3 měsíce po diagnostikované nemoci, „vyléčení“ a uschopnění do práce začala hledat sama, protože byla stále neskutečně unavená, stále hubla, stálý průjem, spala i přes den a nemohla nic moc dělat. Měla slzy v očích, protože nevěděla co dělat a jak se uzdravit. Byla sice lékaři uznána jako zdravá a schopná pracovat, ale tak se ani náhodou necítila.

Přišla mi v polovině září na Reiki ošetření a vše jsme probrali. Ujasnily jsme si co jíst, čemu se vyhnout a jaké potraviny jí dodají co nejvíce železa. Objednali jsme rovnou 4 Reiki ošetření 4 dny po sobě.

Ve chvíli, kdy člověk ještě nikdy v životě nedostal žádné Reiki ošetření, doporučuji tyto 4 první ošetření za sebou. Někdy na to lidé mají čas a někdy ne. Nechávám to na ně co vlastně chtějí.

Ale v případě, že má člověk za sebou těžkou nemoc nebo je těžce nemocný, pak tyto 4 ošetření za sebou rovnou naplánujeme a nedávám mu na výběr. Vím, že tělo se musí celé zregenerovat a na to opravdu nestačí 1 ošetření.

V těch 4 Reiki ošetřeních za sebou, se v tělu nastartuje jeho samouzdravující systém, který tam každý máme ( jen je naším způsobem života většinou úplně „zadupaný“ někde hluboko a nemůže pracovat.)  Reiki energie ho probere a on začne čistit a uzdravovat. Celý člověk se pak začne zlepšovat a cítí se lépe.

Další ošetření pak plánujeme podle průběhu uzdravování a cítění daného člověka.

Paní Lada na druhé ošetření přišla rozzářená, že konečně přešel průjem se kterým bojovala už více než 3 měsíce. Po 3-tím ošetření cítila konečně příliv energie. Po 4-tém ošetření mi říkala, že se jí vrací chuť i něco vymýšlet a dělat. Ale tělo je stále zesláblé.

Naplánovali jsme dál už jen vždy 1 ošetření týdně a pak 1x za měsíc. Zároveň jsem si s jejím tělem a orgány po dobu ošetření v duchu povídala. Může se vám to zdát divné a za vlasy přitažené. Ale není. Každý orgán, každá buňka i každý atom v těle vnímá. Vnímá vlnění a energie, které vytváří myšlenky. Zde to byly mé myšlenky.

Lady celkový stav se stále a viditelně zlepšoval a vracel se jí postupně i úsměv na tváři. Už úplně zmizely slzy a nejistota.

Teď po vánocích přišla na ošetření plná radosti a přinesla mi tuto krásnou hvězdičku. Neměla jsem před vánoci už termín a tak jsme se nemohly dříve vidět.

Když mi ji podávala měla zase slzy v očích. Ale nebyly to slzy strachu, bolesti a nejistoty. Byly to slzy veliké radosti. Konečně je šťastná, zdravá a cítí se plná energie. (Potvrdila to i poslední vyšetření krve hned na začátku tohoto roku.) Opět má chuť do života a chuť dělat nové věci. A před vánoci  svoji energii a radost dala do těchto ručně dělaných hvězdiček, které sama vyráběla.

Moc a moc jí děkuji za tuto kouzelnou hvězdičku. I když už je po vánocích, nechávám tuto hvězdičku zářit vedle kalendáře na kuchyňském stole. Bude mi celý tento rok připomínat sílu Reiki a všeobjímající Lásku.

Paní Lada moc děkuje Reiki, protože o tomhle se jí ještě před 3 měsíci vůbec nesnilo.

I já měla v očích slzy, když mi hvězdičku předávala. V duchu jsem děkovala Reiki energii.

Jsem neskutečně vděčná tomu, že jsem se před 16 lety naučila s Reiki pracovat a nyní mohu skrze tuto energii pomáhat lidem. Zároveň si plně uvědomuji jak je naše tělo úžasné a je schopné se uzdravit.

Jsem naplněna vděčností k svému učiteli Mirkovi Čapkovi, který je nyní už ve Světle. Přesto si na něj častokrát vzpomenu.

A děkuji i mým žákům, které učím na Reiki seminářích s touto energií pracovat, že i oni pomáhají lidem ve svém okolí pomocí této úžasné energie.

Pracovat s touto energií se může naučit úplně každý, kdo jen trochu chce. (Pozor jen na výběr semináře a učitele. Tomu doporučuji věnovat zvýšenou pozornost a napsala jsem i eBook „Jak najít učitele Reiki“ a můžete si ho zde zdarma stáhnout: https://blankaheltova.cz/ebook-zdarma/ )

Věřím, že s Láskou, kterou společně s Reiki rozdáváme, bude náš život na této planetě lepší a zářivější.

Přeji vám krásné dny plné zdraví, radosti a Lásky!

S Láskou Blanka

PS: Pokud byste se chtěli s Reiki naučit pracovat, pak se můžete přihlásit na některý ze seminářů Reiki 1, které jsem pro tento rok vypsala: https://blankaheltova.cz/prihlaska-na-seminar-reiki-1/

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře