Nádherný a nabíjející pobyt s Reiki na Šumavě

V srpnu pravidelně jezdíme s žáky Reiki na Šumavu, do malebného statku v maličké vesničce.

Jedná se o relaxační, odpočinkový týden, kde lidé naberou sílu a energii pro další měsíce a některým to vydrží celý rok až do dalšího pobytu. Celý týden se pohybujeme v krásné přírodě, s nádhernými výhledy a téměř bez lidí.

I tento rok jsme si nabíjejícího týdne užili dosytosti. Nejen že jsme nabrali energii ale také spoustu nových informací.

Sice nás tento rok vypeklo trochu počasí. Ač bylo celé léto krásně teplo, objevily se uprostřed léta 2 týdny, kdy byla opravdu zima. No a konec toho druhého chladného týdne jsme slízli na náš pobyt. Ranní teploty se pohybovaly okolo 8-10°C a denní tak kolem 12-15°C a většinou déšť. Ale ani to nás neodradilo od dobré nálady a od poloviny pobytu už začalo svítit slunko. A my si ho užívali plnými doušky, jako nikdy dříve.

Každý den jsme pracovali s Reiki energií, kterou jsme nabíjeli, opečovávali a uzdravovali svá těla. Každý den jsme vyšli na krátkou nebo i delší procházku. Každý den jsme si hráli. Někdy s dechem, kde jsme se učili s ním pracovat a tvořit vědomě. Někdy se zvuky, kdy jsme objevovali zvuky, které léčí a rozvibrují celé tělo, orgány a nebo jen část těla, která zrovna není úplně v pohodě. Každý den jsme si naprosto vědomě rozproudili energii ve všech akupunkturních drahách a potažmo v celém těle. A někdy jsme jen pozorovali krajinu, její život a energii a učili se vidět energetické obaly – aury živých bytostí. Často jsme buď během dne nebo večer vklouzly do ozdravné a očišťující meditace. I příroda nás měla ráda, protože většinou nám na procházky a meditace nepršelo. A my za to moc děkujeme 🙂

Vždy dopoledne jsme se učili nové věci o svých fyzických, energetických i plazmových tělech. To vše abychom je vědomě dokázali používat a pracovat s nimi.

Užívali jsme si také vynikající kuchyně paní Lucky. Jídla byla nejen moc dobrá ale zároveň krásná i na pohled. Občas jsme se rozmýšleli, zda to sníst nebo se jen dívat. Stravu jsme si volili každý podle sebe – buď s masem nebo vegetariánskou. A musím říci, že Lucka vaří i vegetariánská jídla opravdu vynikající. Velké díky za to!

A pak to povídání s přáteli do noci, nebo dívání se na Perseidy na noční obloze. To bylo kouzlo.

No co vám budu povídat, máme plno nových zážitků a pokud budete chtít být příští rok s námi, jste srdečně zváni. Termín pobytu na rok 2024 a přihlašování na něj se bude otevírat na začátku listopadu 2023. Tak to nepropásněte….

Těším se na vás na příštím Letním pobytu!

Blanka

PS: Pokud se chcete podívat co o pobytu říkají lidé – najdete info zde : https://blankaheltova.cz/relaxacni-tyden-s-reiki1/ – dole.

PPS: Jen upozornění – pobyt je pouze pro mé žáky Reiki, kteří s Reiki už pracují a mají alespoň 1.stupeň Reiki.

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře