Cesty ke Světlu

Včera jsme byli s lidičkami z našeho Klubu ReikiGalerii Cesty ke Světlu Zdeňka Hajného.

Je nádherné, když člověk nejen vnímá svět a Vesmír okolo sebe, ale Zdeněk Hajný, ho dokonce i ztvárnil do svých obrazů a tak pomáhá ostatním alespoň trošku zavnímat to, co okolo nás i uvnitř nás, je.

Byly to kouzelné chvíle strávené s překrásnými a hlubokými obrazy Zdeňka Hajného. Každý z obrazů vyzařuje Světlo, krásu a energii a vybízí nás k zastavení se z běžného lidského shonu a spočinutí alespoň chvilenku v sobě. Byly to nádherné chvíle strávené s báječnými lidmi z našeho Klubu Reiki.

V galerii je klid, úžasná souhra hudby, světla, krystalů v jednotlivých obrazech i okolo, zrcadel, slunce (neb venku krásně svítilo slunko a prosvítalo některými obrazy a krystaly, které tak získávaly nadpozemské ladění). Můžete se u obrazu posadit a nechat se vtáhnout do jeho energie. Mohou vám v tom zastavení přicházet otázky, na které v běžném chaotickém životě někteří nemají čas. Otázky – „Odkud jsme? Kdo jsme? Kam jdeme? Co je naším cílem / účelem zde? Co je smyslem našeho života? Co je okolo nás a v nás?….“

Je to nádherné léčivé zastavení, otevírající bránu k lepšímu pochopení našeho života. Nejsme jen tělo a mysl. Jsme daleko více….

Nahoře v druhém patře jsme pak zhlédli krásný program – Nekonečné proměny Vesmíru…

Kdo jste ještě neviděl, určitě mohu vřele doporučit se sem vydat. Galerie sídlí v Praze na Chodově.

A já se už nyní těším na náš další výlet s Klubem Reiki a báječnýma lidičkama. 🙂

Blanka

PS: Kdo ještě v našem Klubu Reiki nejste a chtěli byste být a třeba s námi chodit na výlety, vězte, že je třeba absolvovat alespoň Reiki 1 seminář a poté se můžete do Klubu zaregistrovat. Je to „bezpečný“ prostor pouze pro mé a Mirkovi žáky Reiki. Výlety pořádám pravidelně vždy jednu sobotu v měsíci.

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře