Bohyně v nás

Pro ženy, pro Bohyně v nás!

 

Muži mi protentokrát prominou, nebo mohou sdílet svým úžasným ženám 🙂

Dnes jsem odpovídala na e-mail jedné nádherné ženě. Leč, odpovídala jsem jí až téměř po 2 měsících! Ozvala se mi dnes s omluvným e-mailem, že se asi má odpověď někde ztratila. Neztratila se! Byla to moje chyba! Poslala mi své důležité otázky na Reiki 2 seminář akorát v týdnu, kdy jsem nebyla na internetu a když jsem přišla měla jsem ve schránce přes 200 e-mailů 🙁

A dnes jsem našla ten její e-mail s mou poznámkou: důležité. Bohužel v závalu práce se mi ztratil z očí a já na něj zapomněla. Skoro celé 2 měsíce!

Nemělo by se mě to stát – ano – ale jsem také jen obyčejný člověk.

Nicméně proč tohle píši?

Ta nádherná žena měla opravdu důležité otázky, na které by potřebovala odpovědět téměř ihned nebo nejpozději do týdne. Ale ona vydržela čekat, protože je „hodná holka“ a já určitě měla tolik práce, že se nesluší mě obtěžovat a urgovat.

Vydržela čekat jen aby mě neobtěžovala? Protože její problém není až tak důležitý? –  Mám určitě důležitější věci na práci. Nebo protože ona není tak důležitá? – Jsou určitě jiní, kteří mou radu potřebují více…..

NE, NE a NE!

Zapamatujte si prosím:

 

Každá jedna z nás žen je tou NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ženou na světě.

A pokud má nějakou otázku – je to v té chvíli ta NEJDŮLEŽITĚJŠÍ věc na světě, která musí být zodpovězena!

Každá jedna z nás máme v sobě úžasnou, nádhernou a kouzelnou BOHYNI.

Každá jedna z nás JSME kouzelnou BOHYNÍ!

Hýčkejte ji v sobě, nenechávejte ji čekat, neodkládejte ji na druhé, třetí, desáté místo v pořadníku důležitějších věcí, nemyslete si o ní, že není až zas tak důležitá, nemyslete si, že by někoho obtěžovala, nemyslete si o ní, že není tak hezká, že není tak rozhodná, že není tak chytrá, že není tak výřečná,….

Nechte ji promluvit, věnujte ji pozornost, plňte ji věci, které si přeje a udělají ji radost. Je stále nádherné léto – nechte svou Bohyni obléknout do krásných šatů, nechte ji tančit, pusťte ji kouzelnou muziku, nechte ji bosky se spojit s naší Matkou Zemí, vyhoďte alespoň na chvíli svírající lodičky a těsné uzoučké sukýnky nebo rifle, dejte ji volnost,….. a ona vám ukáže a dá vám svoji sílu. A vy budete tak moci cítit příval obrovské energie, která vám třeba v těchto vedrech trochu dochází.

Dnes byla bouřka a lilo jako z konve.  Má Bohyně miluje bouřky, protože se vždy pročistí vzduch, ochladí se a dá se dýchat. Protože bouřka sama o sobě je obrovská síla a spojuje se s mou Bohyní. Protože se uvolní spousta nové energie. Voda dává sílu. Voda dává nový život. Voda je naší součástí.

Voda spojuje Bohyni v nás s Bohyní Matky Země.

Kdy naposledy jste se cachtaly v kalužích napršené vody? Kdy naposledy jste si vlezli bosýma nohama do potoka a jen tak se tam procházeli?

Já jsem se naposledy cachtala v potoce před pár dny v Horní Malé Úpě a asi jsem tím velmi pohoršila jednu maminku s tatínkem, protože jejich asi 4-letý klučina tam chtěl za mnou!

ALE,  bylo mu vysvětleno: že voda je moc studená, že určitě kamínky v potoce jsou ostré a kluzké a mohl by si pořezat nožičky nebo upadnout, že on má na sobě nové tenisky a ponožky a neměl by si nohy do čeho utřít, že by pak měl nohy určitě špinavé, protože ta voda není čistá a okolo je bahno  a na závěr, že oni přeci pospíchají už na chatu!

Zírala jsem na ně s vytřeštěnýma očima, co všechno lze nalhat malému dítěti! Chlapeček chvíli brečel a lítostivě koukal na mě, ale když přišlo konečné a rázné rozhodnutí tatínka: “ tak my jdeme a necháme Tě tady, pá“ , tak se s řevem rozběhl za nimi. A mám takový pocit, že dostal ještě vynadáno za to, že brečí, protože kluci přeci nebrečí!  Další skvělá lež, která se vtlouká chlapečkům do hlavy hned od malička. Ale to už jsem raději ani nechtěla slyšet a zaposlouchala jsem se do šplouchání vody.

Krásné a kouzelné ženy, vím a chápu, že často spěcháme, že musíme udělat spoustu práce, že jsme často pod stresem ALE  zkusme se občas a pak stále častěji zaposlouchat do přání Bohyní v nás a buďme pak vědomými Bohyněmi.

Ne hodnými holčičkami, které všechno udělají, vše zvládnou, vše zařídí, vše stihnou, všem a všemu se podřídí. Ne samostatnými holkami, které se o sebe sami postarají a bez problémů zvládnou i chlapskou práci, protože máme přeci rovnoprávnost…. Ne!

Buďte vědomými BOHYNĚMI!

BOHYNĚMI, které jsou spojeny s Matkou Zemí, BOHYNĚMI, které zažívají radost i pláč, vztek i smutek, Lásku i strach. Buďte BOHYNĚMI, které jsou smyslné, které milují smích a tanec. BOHYNĚMI, které jsou propojeny s vlastní intuicí a mají tak přístup ke své léčivé síle.

 

BOHYNĚ září radostí.

Z BOHYNĚ vyzařuje síla.

BOHYNĚ občas také bouří.

 

To vše k tomu patří.

 

Buďte BOHYNĚMI  a to každým coulem! A užívejte si to 🙂

Pak budete šťastní nejen vy ale celé vaše okolí…

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře