Vánoční přání

Po pravdě řečeno, rok 2022 se nezadržitelně blíží ke svému konci a já ani nevím jak…. Vše se neskutečně zrychluje a zrychlovalo se po celý rok.

Přichází k nám vánoce a po nich Nový rok.

Běžně lidé v prosinci lítají jako pominutí. Shání se dárky. Peče se. Uklízí se. Stres je vyhnán do maxima. Je nutné stihnout naprosto vše. Ulice se plní nekonečnými kolonami aut, obchodní centra praskají ve švech. Všechen čas se horečně věnuje přípravě nadcházejících svátků. A když konečně ty svátky přijdou, tak většina lidiček sedne naprosto vyčerpaná a unavená. Někteří to dokonce odnesou i nějakým onemocněním či virózou. Jejich organismus byl tak napnutý, vystresovaný a vyšťavený, že prostě padne….

Zkusme tento rok udělat naprosto pravý opak, nežli činí 99% lidí.

Pokusme se tento rok před vánoci najít svůj klid.

Ti z vás, kteří pracujete s Reiki a jste v našem Klubu, už víte o vánocích své….

Ostatní pak zkuste zavnímat, že vánoce mohou být i o něčem jiném…

Blíží se nám zimní slunovrat – 21.12.2022

Je to magický den , kdy je nejdelší noc a nejkratší den – tedy Světlo. Tma, ticho a klid nás může zavést do hlubin naší duše. A tam hluboko v nás můžeme objevit nekonečné Světlo, které září. Můžeme tak projít hlubokou transformací nás samých.

V daleké minulosti lidé oslavovali zimní slunovrat daleko více nežli nový rok. Vánoce v těch dobách vůbec nebyly. Ty přišly až s příchodem křesťaství. Zimní slunovrat byl největším svátkem roku, kdy temné síly začaly velmi rychle slábnout a zrodilo se Slunce – Světlo. Lidé se s tímto Světlem spojovali a žádali aby osvětlilo jejich nové životní cesty. A aby mohlo do jejich životů vstoupit Světlo, pálilo se vše nepotřebné. Uvolňoval se prostor pro nové….

Pokusme se celým tímto obdobím projít bez stresů, beze spěchu, bez šílení, že něco nestihneme, nemáme,… Pokusme se v tomto období naopak zpomalit, zanořit se do hlubin své duše, chvíli rozjímat a jen tak být. A to hlavně kolem zimního slunovratu. Pokusme se více setkávat s nám blízkými lidmi.

Vstupujeme už velmi viditelně a intenzivně do Nového věku. Je třeba naší transformace na vyšší duchovní úroveň.

 O věku transformace se stále hezky hovoří, čte, ale co jsme pro to už udělali? Každý jeden z nás?

Staňme se tedy pro ostatní Světlem, radostí, klidem a směrovkou…Vnášejme Světlo všude, kde je tma. Radost, kde je smutek. Lásku, kde je nenávist…. Buďme vědomí.

V této chvíli vám děkuji za přízeň, za to, že na sobě pracujete a posouváte se stále dál.

Ze srdce vám přeji kouzelné, radostné a hlavně poklidné prožití svátků vánočních.

A do roku 2023 přeji hlavně zdraví, vnitřní síly, správných rozhodnutí, Světla a Lásky. A k tomu všemu Vám přeji spoustu energie, lehkosti, smíchu a radosti!

Dělejte to, co milujete a milujte to co děláte.

Blanka

Blanka Heltová
Specializuji se na znovunalezení zdraví, radosti a celkové rovnováhy u lidí, pomocí Reiki, Shiatsu a tradiční čínské medicíny. Můj příběh si přečtěte zde >> Blanka je také učitelem Reiki a pořádá semináře, kde učí lidi s Reiki pracovat. Termíny seminářů najdete zde >> Je autorkou eBooků Zdarma 5+ tipů, jak najít toho pravého učitele Reiki >> a Organove hodiny >> Autorkou jedinečného eBooku o Reiki Zázrak Reiki >> A autorkou eBooku Cesta k uzdravení Cesta k uzdravení >>
Komentáře