Závazná objednávka na Shiatsu masáž

Závazně se objednávám na Shiatsu masáž.

 • Na první Shiatsu ošetření si rezervuji 2hodiny svého času
  Na druhé a další Shiatsu ošetření už stačí 1hod a 15-20min.
 • Cena první Shiatsu masáže je 1.800,- Kč (platba v hotovosti na místě)
  Cena druhé a dalších Shiatsu masáží je 1.200,- Kč.
 • Na masáž potřebuji mít sebou: čisté tričko, tepláky a ponožky
 • Adresa Shiatsu masáže: Praha 8 - Karlín
 • Prohlášení
  Prohlašuji, že netrpím žádným akutním onemocněním ( horečka, infekční onemocnění), onkologickým onemocněním. Netrpím vysokým stupněm osteoporózy. V případě těhotenství, jsem se poradila se svým lékařem, který masáž odsouhlasil. Před ošetřením a v den ošetření nebudu požívat alkohol ani jiné návykové látky. Jsem si vědom/a plné zodpovědnosti za svá rozhodnutí a činy. Je to mé svobodné rozhodnutí.

Prosím vyplňte pečlivě následující informace:

Do vzkazu napište jaký termín ( datum, den, dopoledne / odpoledne, čas) by se Vám nejvíce hodil. V potvrzujícím e-mailu Vám pak zašlu možné termíny k výběru. Děkuji.

Objednávám se na
Proč máte zadat Vaše jméno, telefon a e-mail? Abych Vám mohla zaslat volné termíny pro Vaši masáž a Vy jste si mohli vybrat ten nejlepší pro Vás. A v případě jakékoli změny Vám zavolat 🙂 Pokud budete mít zájem získávat 1x měsíčně další informace z oblasti masáží, zdraví, Reiki, Shiatsu, tradiční čínské medicíny a osobnostního rozvoje, které Vám pomohou na Vaší cestě, zaškrtněte je dole ve volitelném políčku. Ze zasílání se pak můžete kdykoli odhlásit kliknutím na tlačítko Odhlásit v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy.

Upozornění: Masáže jsou velmi žádané a klienti se objednávají vždy dopředu. Při zrušení termínu 24hodin a méně před objednaným termínem, nebo v případě nedostavení se, je třeba uhradit storno poplatek ve výši 100% ceny masáže nebo terapie. V případě, že za sebe budete mít náhradníka, který se dostaví na daný termín místo vás, nemusíte storno poplatek hradit. Děkuji Vám za pochopení a prosím buďte ohleduplní a važte si času svého, mého i ostatních.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

nebo volejte: 602 728 438 ( v případě, že nezvedám telefon plně se věnuji klientovi. Napište mi sms a ozvu se Vám zpět.)

Jsem tu pro vás a ráda Vám pomohu.