Závazná přihláška na letní týdenní pobyt s Reiki

Závazně se přihlašuji na Letní týdenní pobyt s Reiki.

 • Celková cena pobytu je 11.800,- Kč.
  Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi a lektorné.
 • Výběr speciální stravy
  Počítám s celkovým příplatkem 1.000,-Kč ( 200,-Kč/den), v případě, že jsem si vybral/a veganskou nebo bezlepkovou stravu. (Vegetariánská strava je bez příplatku.) Důležitá informace: prosím speciální stravu si vyberte pouze v případě že jste skutečně vegan nebo máte celiakii. Velmi prosím nevybírejte si ji jen pro zkoušku!!!
 • Termín pobytu: 11. - 16.8.2023 - hlásím se už jako náhradník, nebo 14.-19.7.2024
 • Místo konání: Statek paní Lucie, Střítěž u Volyně, Šumava
  Detailní adresa a jak se k nám dostat budou zaslány ihned po přihlášení v organizačních pokynech.
 • Storno podmínky
  Záloha ve výši 2.000,- Kč Ti zajišťuje 100% rezervaci Tvého místa na letním pobytu. V případě zrušení pobytu je tato záloha nevratná.
 • Prohlášení
  Prohlašuji, že netrpím žádným mě známým duševním onemocněním, ani že mi můj lékař nedoporučil či nenařídil ústavní či ambulantní psychiatrickou péči. Jsem si vědom/a plné zodpovědnosti za svá rozhodnutí a činy. Má účast pramení z mého svobodného rozhodnutí a odpovědnosti.

Prosím vyplň pečlivě následující informace:

Do vzkazu můžeš napsat s kým chceš být na pokoji, pokud je vás domluveno více,... (Prosím jen o pochopení, není možné ubytovávat po 1 člověku na pokoji.)

Poté žlutým tlačítkem dole odešli přihlášku.

Proč máte zadat Vaše jméno, telefon a e-mail? Abych Vás mohla přihlásit na pobyt, zaslat Vám organizační pokyny a info před pobytem. A v případě jakékoli změny Vám zavolat 🙂 Pokud budete mít zájem získávat 1x měsíčně další informace z oboru Reiki, zdraví a osobnostního rozvoje, které Vám pomohou na Vaší cestě, zaškrtněte je dole ve volitelném políčku. Ze zasílání se pak můžete kdykoli odhlásit kliknutím na tlačítko Odhlásit v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda Vám pomohu.