Závazná přihláška na seminář Reiki 2 - SPECIÁL

Jediný den v roce!

Termín:  25.5.2024 - už je plně obsazen

Dnes 12.4. se uvolnila 2 místa, ale byli jste opravdu rychlí! Takže už je to zase obsazené a můžete se přihlásit jako náhradník. (Do semináře zbývá ještě 1 měsíc a třeba se ještě něco uvolní. Co my víme...)

Občas se prostě a jednoduše přihodí, že člověk něco zapomene, nebo s některými věcmi zase až tak často nepracuje a nebo mu prostě něco nejde a nemůže přijít na to jak to udělat.  A to se občas děje i po Reiki 2 semináři.  Vím, že je tam spousta a spousta informací a někdy člověk nějakou přehlédne. Není to nic špatného za co by se člověk musel stydět!

Proto je tu pro Tebe seminář Reiki 2 SPECIÁL, kde si vše můžeš zopakovat. Nyní už s nadhledem a svou praxí, takže pro Tebe vše nebude tak nové a neuvěřitelné a tím pádem si vše už zapamatuješ daleko snadněji a lépe 🙂

Závazně se přihlašuji na seminář Reiki 2 - SPECIÁL.

 • Absolvoval/a jsem již Reiki 2 seminář
  Jsem absolventem Reiki 2 semináře. Mým učitelem je Blanka Heltová nebo Mirek Čapek. Pokud jsem zasvěcen od Mirka Čapka, přikládám k přihlášce automaticky svůj diplom od Mirka. (zaslat na e-mail: cestareiki@email.cz )
 • Co je předmětem semináře Reiki 2 SPECÁL?
  Budeme opakovat ty nejdůležitější věci z Reiki 2. (Tedy symboly a mantry a důležité postupy práce s nimi). Bude zde velký prostor na jakékoli otázky vzniklé praktikováním Reiki 2. Bude zde prostor na seznámení se s dalšími absolventy, kteří pracují s Reiki 2. Bude zde prostor na sdílení zkušeností z vlastní práce s Reiki 2.
 • Cena semináře Reiki 2 SPECIÁL je 800,- Kč
 • Trvání semináře je 1 den ( sobota)
  od 9:00 do ... dle potřeby...
 • Místo konání: Praha
  Přesná adresa bude zaslána po přijetí a potvrzení přihlášky na zadaný e-mail.
 • Počet účastníků je omezen!
  Počet účastníků je omezen na cca 25 - 30 lidí.
 • Prohlášení
  Prohlašuji, že netrpím žádným mě známým duševním onemocněním, ani že mi můj lékař nedoporučil či nenařídil ústavní či ambulantní psychiatrickou péči. Jsem si vědom/a plné zodpovědnosti za svá rozhodnutí a činy. Má účast pramení z mého svobodného rozhodnutí a odpovědnosti.

Prosím vyplňte pečlivě následující informace:

Přihlašuji se na Reiki 2 - SPECIÁL v termínu:

A pár obrázků z miných let:

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda Vám pomohu.