Meditace je ke stažení ZDARMA

Meditace Propojených srdcí s vizualizací

Zklidněme se a podpořme naše těla i naši Zemi k uzdravení!

Jedná se o kolektivní řízenou meditaci, která se vždy uskutečňuje v předem dohodnutý čas.

Pokud jakoukoli meditaci provádí jednotlivec je to úžasné, nabíjející a regenerující pro naše tělo.

Pokud však je v meditaci propojena celá skupina lidí ( ať fyzicky nebo na dálku) - je to nepředstavitelná síla!

 

Tato meditace probíhá pravidelně každou neděli od 21hod!

Upozornění: Od 1.6. do 1.10. společné meditace nejsou! Protože je dlouho světlo a dávám přednost tomu abyste si užili léta venku.

Začínáme zase společně: v neděli 1.10. (přijde Vám e-mail s upozorněním.)

Užívejte si léta a přírody plnými doušky! @Blanka

 

Tato meditace, ve které se pravidelně každou neděli spojuje velké množství lidí vznikla v březnu 2020.  Bylo to právě ve chvíli kdy do našich životů vstoupil COVID-19  a "systém" se nás snažil maximálně oddělit a izolovat jednoho od druhého... Byla to chvíle, kdy byl vyhlášen nouzový stav, zákaz vycházení a nemohli jsme se potkat fyzicky.

My jsme se i přesto s velkým nadšením spojovali na dálku v této meditaci! Protože ve spojení je vždy obrovská síla...

Systém a jeho představitelé si neuvědomují, že nás nikdy oddělit nemohou...

Touto meditací se naše spojení stalo hlubším, intenzívnějším a na daleko vyšší úrovni vědomí, než jsme byli doposud!

 

Meditace tu existuje už tisíce let.

Meditace nám pomůže přenést se přes naše analytické myšlení.

Meditace vypíná stres a naše stresové hormony a stimuluje relaxační nervový systém těla, posiluje imunitní systém a tím naše tělo regeneruje a uzdravuje.

 

Tuto meditaci děláme pravidelně na našich Reiki seminářích.

Tato meditace spojuje na dálku všechny zúčastněné do jednoho kruhu Světla Lásky. Tím se stává obrovsky silnou a účinnou.

Dodá energii nejen lidem, kteří se jí účastní, ale i naší ČR a celé naší planetě Zemi!

A za dobu, kdy se již pravidelně každou neděli spojujeme, vznikl z jednoduché meditace nádherný očistný a velmi silný ozdravující rituál.

Pokud máte chuť tu sílu vyzkoušet, určitě si meditaci stáhněte a v neděli se k nám připojte.

Důležité informace před spuštěním meditace:

- meditaci si stáhněte dopředu ať ji v daný čas jen spustíte - jedním kliknutím.

- meditace trvá přibližně 16 minut

- najděte si klidné místo, kde vás těchto 16min nikdo nebude rušit

- sundejte hodinky a vypněte mobil ( nebo ho alespoň dejte do jiné místnosti)

- je vhodné při ní sedět. Jakkoli,  nemusíte se trápit přímo v jogínském sedu, pokud se v něm necítíte dobře. Nejdůležitější je pohodlně se posadit a uvolnit se. Není vhodné ležet! Je třeba aby páteř byla svisle.

- ruce si při ní položte na své nohy - levou ruku dlaní nahoru a pravou ruku dlaní dolů. Spojíme se tak ve virtuálním kruhu s ostatními účastníky. Pokud bude provádět meditaci více členů v rodině - společně doma - vezměte se za ruce a skutečně fyzicky se propojte. Jenom vždy ty krajní zůstanou otevření pro napojení na virtuální kruh  ostatních účastníků.

- zkuste si při meditaci skutečně představit Světlo a Lásku. Světlo myslím zvládnete. U Lásky si vzpomeňte na nějaký nádherný okamžik spojený s Láskou, který jste zažili a jak jste se u něho cítili - ještě před meditací - a tento svůj pocit si pak můžete vybavit při meditaci jako Lásku.

 

Pro stažení meditace vyplňte:

Proč máte zadat Vaše jméno a e-mail? Abych Vám mohla meditaci zdarma někam poslat 🙂 Kromě meditace zdarma se můžete těšit přibližně 1x měsíčně na další informace z oboru Reiki, zdraví a osobnostního rozvoje, které Vám pomohou na Vaší cestě. Budu je posílat já osobně - Blanka Heltová. Ze zasílání se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na tlačítko Odhlásit v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy: Zásady ochrany osobních údajů

Co bych chtěla říci o této meditaci po 3 měsících jejího praktikování společně s vámi každou neděli?

Každou neděli je to pro mě úžasný zážitek velmi hlubokého propojení. Meditaci pravidelně dělá více než 200 lidí společně. Spojujeme se do nádherného světelného kruhu. Pomáháme naší Matce Zemi i naší České republice. Ale nyní vnímám i obrovský přesah, který tato meditace má. Zlepšuje se zdraví jak lidí přímo účastnících se meditace, tak i celého jejich okolí. A proudí zde veliká a silná energie....

Všem účastníkům meditace děkuji z celého srdce.  Na každém jednom z nás opravdu záleží! Těším se na vás i další neděli.

 

A co o meditaci říkají lidé?

Krásný večer paní Blanko, mnohokrát Vám děkuji za kouzelnou meditaci propojených srdcí! Po dlouhé době jsem cítila nádherou uzdravující energii a pocit naprostého klidu. Meditaci jsem zažila také společně se svými dcerami. Přeji Vám vše dobré a těšíme se na další kouzelnou meditaci s Vámi:-).....
Oli
Ahoj Blani, Děkuji za úžasnou a zklidňující meditaci. Cítila jsem, jak silné to bylo a byl to pro mě nádherný zážitek mé úplně první, na dálku řízené, hromadné meditace. 🙂 Moc děkuji. Krásný večer.
Jana
Dobré ráno, Blani. Jen jsem Ti chtěla poděkovat za sdílení této meditace, byla intenzivní a úžasná.
Eva
Bylo to nádherné - od propojení rukou až do konce nádherné jemné vibrace po celém těle. Cítím že říci jen děkuji je hodně málo. Ale jak to přesně vyjádřit, to mě opravdu nenapadá. Tisíceré díky za všechny a za všechno co pro nás děláš.
Láďa
Ahoj Blani, byla to opravdu síla! fakt velmi hluboký zážitek tady pro nás oba 🙂 ja jsem se dost "odstrihla" a jakobych se vznasela trochu ve vesmiru 🙂 a pak jsem byla uplne zrelaxovana, uvolnena, pozitivni, bylo to velmi povzbuzujici, osvezujici.... proste SUPER!
Lia
Krásné dobré ráno, Blani, děkuji moc za krásný nedělní večer. Bylo to moc krásné, skoro celou dobu mi sice tekly slzy, ale vážně to bylo všechno moc hezké a silné. Díky moc za to!
Klára
Milá Blaničko,meditace byla prostě síla:) cítila jsem brnění které mnou prostupovalo,klid se rozlil po celém těle..... Jsi úžasná,že to děláš.... Z celého srdíčka a s velkou pokorou děkuji:)
Václava
Ahoj Blani, Meditace byla super... cítila jsem hodně energie... Přeji Ti i v teto době klidne a hezky prozite dny. Děkuji
Madla
Ahojky Blani. Včerejší meditace byla úžasná !!!
Jaroslav
Dobré dopoledne milá Blanko, včera jsem se připojila s Vámi k meditaci a byl to zajímavý zážitek. Bylo to překvapivé a zároveň posilující, že mohu něco dál "předávat". Když jste zmínila všechny předky, jakýsi záchranný kruh, dávná síla, začaly mi téct slzy... bylo to takové setkání sama se sebou i propojení se všemi. Děkuji za přizvání.
Štěpánka
Dobrý den. Meditaci jsem si užil i prožil... Cítil jsem při velkém nádechu mrazení po celém těle a brnění..... Po výdechu a poslání lásky zemi, našim strážným a vesmíru to pro mne bylo hodně emoční... Věnuji se Matrix energii, kvantování těla, tak toto pro mne byl úžasný pocit spojení energií... Děkuji Vám že jsem mohl být s Vámi všemi.
Karel
Ahoj Blaničko, bylo to jedním slovem úžasné!!!! Bylo to tak silné, že mi tekly proudem slzy po tvářích, cítila jsem, že mě za ruku drží moje babička, cítila jsem přítomnost své dcery, která je v Praze, cítila jsem to kolektivní propojení i energii. Děkuji ti moc za to, že jsi, za to co děláš a přeji lásku štěstí a zdraví.
Marcela
Já ti za meditaci velice děkuji!! Cítila jsem to úžasně, v celém těle a hlavně v těch rukách, jako kdyby mě někdo opravdu držel. Úplně krásně mi šla vizualizace, viděla jsem nás jako zářivý bílý kruh bytostí.
Kláry
Ahoj Blani, moc Ti děkuju za tvou práci. Mě se meditace určitě moc líbila. Dokonce jsem i pak ráno, když jsem si dávala reiki, měla pocit, jako bych trochu něco v rukách cítila. Tato situace mi umožnila čas pro sebe, který jsem si nebyla schopna sama poskytnout. Za což jsem moc vděčná a svým způsobem si to moc užívám.
Markéta
Ahoj Blaničko... Chtěla jsem zareagovat už včera....Mě se to moc líbilo, jen mi u meditace tekly slzy jak hrachy..... nevím proč. Přitom jsem se cítila silná a šťastná, že s Vámi mohu být.... Děkuji
Maruška
Ahoj Blani, líbilo se mi to moc, nápad krásný, a potom ta skutečnost - nepopsatelné. Cítila jsem s námi i "žluté světýlko" Mirka a bylo to dojemné. Připojil se ke mně poprvé v životě můj 10ti letý syn, který tyto moje aktivity dost odmítá. Šel do toho spíš ze zvědavosti a aby nemusel jít spát, ale pak to bylo takové obřadní, se svíčkou, držet se za ruku.... Moc děkuji za tvou podporu nás všech reiki žáků a těším se na příští neděli.
Libuška
Ahoj Blani, dekuji za uzasnou nedelni meditaci. Jeden zajimavy postreh z te strany, ktery si myslim, ze neni nahoda. Mela jsem pri meditaci zapalenou svicku, jinak uplne tmu. A ve chvili, kdy jsme posilali energii nasim predkum, se knot te svicky zacal pohybovat ze strany na stranu - tim padem byl viditelny i pohyb svetla, takze i pres zavrene oci to pohybujici se svetlo bylo videt. Velice zvlastni pocit, poklidny a teply.
Ani
Dobrý den Blani, Meditace byla úžasná a ráda se opět připojím. Jde o velmi dobrou věc, která nám všem v současné době může pomoci.
Jana
Ahoj Blani, meditace byla moc hezká. Vnímala jsem široký kruh se zlatými bytostmi. Velmi silná byla matka země a strážní andělé. Ti v kruhu probleskávali zlatým a stříbrným světlem. Po meditaci, cca 10 - 15 minut, mi brněla celá páteř. Určitě se ráda znovu připojím.
Lucka
Dobrý den, Blanko, nedělní meditace se mi líbila, bylo to velmi příjemné zastavení. Já s meditacemi teprve začínám, a tak musím přiznat, že je pro mne koncentrace zatím dost těžký oříšek. Možná proto jsem necítila žádné propojení. Energii snad ano, rozhodně po meditaci jsem jí měla víc než před. Děkuji za tu možnost a přeji dny plné zdraví,
Kateřina
Dobrý den Blanko, nedělní meditace byla skvělá. Propojení hudby s hlasem. Při meditaci jsem cítil teplo z dlaní. Líbilo se mi posílání ,,světla" předkům, republice, světu a hlavně nepřátelům (sice je nemám rád, ale určitě i oni si zaslouží lásku). Moc Vám děkuji.
Roman
Dobrý den. Děkuji za meditaci propojených srdcích.Nádhera,udělala jste mi velikou radost. Moc se mi meditace líbila. Je krásná.
Petra
Dobry vecer, Chci Vam podekovat. S dcerou jsme nevynechaly zatim ani jedinou nedeli a tesime, ze budeme pokracovat. Moc dekuji a preji krasny cas zmen a lasky.
Barbara
Ahoj Blani, Chtěla bych Ti poděkovat za ty nedělní meditace, je to prostě skvělé! Také za meditaci světla a lásky, nevyjde mi to úplně každý den, ale rozhodně ji více dělám než nedělám 🙂
Petra
Ahoj Blani, Každou neděli se těším na společných 18 minut společné meditace. Moc Ti za to díky.
Lenka
Ahoj Blani, děkuji moc za tyto meditace, každým týdnem jsou silnější a silnější. Je to velký dar a je to krásné. Pokud je to pro Tebe možné, prosím o setrvání s meditacemi, myslím, že mají veliký význam.
Klárka
Nádherná meditace.Je kouzelné,jak je každým týdnem silnějši.Dekuji, děkuji, děkuji Irča 🗺️🍀🙌
Irča
Příliv energie je tak velký, že se prostě nedá vynechat ani jednu neděli. OPRAVDU mne to naučilo cítit světelnou energii a stát se světelnou bytostí (je to asi sugesce, ale funguje to na 100 procent). Propojit se nejen s celou zeměkoulí, ale cítit světelné bytosti do nekonečna, daleko za náš vesmír. Plně se soustředit, dokázat myslet jen a jen na to, co nám říkáš, a to pak dělat. Nevšímat si okolních zvuků, plně se věnovat jen Reiki. Na konci meditace se mi nechce končit, a už vůbec ne otevírat oči a vrátit se do reality, tak silné prožitky to jsou.
Blanka
Ahoj Blani Meditace v neděli je úžasná. Když máme otevřit oči a rozpojit ruce,vubec se mi nechce.☺ Je to nádhera,nevim jak ostatni,ale ja celou dobu citim po těle zvláštni pocit. Jako by se moje tělo nafouklo a všechno v něm šimralo ,neumím to popsat je to zvláštni pocit.. děkuji.
Ála
Milá Blaničko, meditace jsou nádherné obě dvě, těžko říci, která je úžasnější. Je zapotřebí pomáhat matce Zemi a planetě, nemají to s námi lehké. Určitě se u Vás objednán na Shiatsu a věřím, že se mi podaří vyřešit otázky a najít odpovědi, které mám ve své duši. Moc Vám děkuji za práci, kterou děláte nejen pro lidi, ale pro celé bytí. Čím více bude pozitivně smýšlejících lidí, tím lépe bude na této krásné planetě. Přeji krásný den. Míla
Míla

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.