Nyní jsem poslání na dálku otevřela jak pro lidi vážně nemocné, tak pro ty, kterým dochází energie v dnešní ne zrovna jednoduché době.

Poslání REIKI ošetření na dálku

Někdy nastanou chvíle, kdy potřebujete nutně energii nebo Reiki ošetření, ale nemůžete přijít přímo k terapeutovi. I to se dá vyřešit. Ve skutečně vážných případech jako je kóma, bezvědomí, závažná nehoda a zranění, závažné stavy po operacích, těžká nemoc,... jsem otevřená poslat energii Reiki na dálku a tak podpořit zdravotní stav člověka a pomoci mu tím.

Vrátí se Vám Vaše síla, radost a chuť do života! Pomůže to celkovému uzdravovacímu procesu. Budete zase plní energie! A ruku v ruce s tím se bude zlepšovat Vaše zdraví.

Budete moci znovu žít svůj život naplno!

Nyní jsem poslání na dálku otevřela i pro lidi unavené a vyčerpané jak fyzicky tak psychicky v této ne zrovna jednoduché době.

Energie vám dodá sílu a těm kteří jsou nemocní umožní rychlejší uzdravení a lepší celkovou regeneraci...

Jste nemocní a uzavření doma nebo v nemocnici?

Máte své příbuzné nebo známé ve velmi vážném stavu doma nebo v nemocnici a chcete jim pomoci?

Jste v zahraničí, třeba na dovolené, něco vážného se přihodilo a vy potřebujete dobít baterky a nebo pomoci s uzdravováním?

Žijete na druhé straně republiky a skutečně za mnou nemůžete osobně přijít na Reiki ošetření?

 

Reiki na dálku pomáhá ve vážných zdravotních stavech. S pomocí Reiki se tělo lépe regeneruje a uzdravování probíhá rychleji, nežli bez dodání energie.

Dříve jsem toto ošetření na dálku poskytovala pouze lidem, kteří už umějí pracovat s Reiki 2 a vědí o co se jedná a jak posílání na dálku probíhá.

Nyní ale otevírám tuto možnost pro všechny, kteří mají závažný problém a opravdu nemohou přijít osobně.

Upozornění:

Velmi Vás prosím nezneužívejte tohoto ošetření na dálku ve chvílích, kdy se Vám jen tak nebude chtít přijít...

Můj čas je velmi vytížený a posílám toto ošetření hlavně lidem a dětem v nemocnicích ( kóma a bezvědomí, zranění po vážných nehodách, stavy po vážných operacích, lidem, kteří jsou na JIP, ...) , lidem kteří mají leukémii nebo rakovinu ( tam kombinujeme osobní ošetření s ošetřením na dálku), lidem a dětem, kteří jsou ve vážném zdravotním stavu doma a stará se o ně rodina, ženám do těžkých porodů, ...

Nyní i lidem unaveným a vyčerpaným ze stávajícího dění ...

Co se děje při Reiki ošetření na dálku?

 • Reiki ošetření na dálku trvá cca 30min.
 • Osoba, která přijímá energii na dálku, musí s posíláním souhlasit.
  U osob v kómatu, v bezvědomí, kteří nejsou schopní dát samy souhlas, za jejich souhlas odpovídá člověk blízký, který pro ně o tuto službu žádá. Je pak třeba aby byl se mnou stále v kontaktu a zajišťoval zpětnou vazbu. V okamžiku, kdy se přijímající osoba probere a bude schopná dát nebo nedat souhlas, pak je nutné toto její rozhodnutí respektovat a okamžitě mě o něm informovat.
 • Co probíhá při ošetření na dálku?
  Při ošetření na dálku se napojuji na bytost osoby, které posílám energii na dálku. Daná osoba může energii vnímat ale také nemusí, pokud není tak citlivá. Ale to nehraje roli. Na dálku se doplní energie osoby a energie vstoupí a pomůže tam, kde to tělo nejvíce potřebuje. Tím bude docházet k postupnému zlepšení zdravotního stavu.
 • Co dělá osoba, která Reiki energii na dálku přijímá?
  Je nutné aby tato osoba byla ve sjednaný čas na sjednaném místě a pokud možno v naprostém klidu nebo už spala. Není možné aby pobíhala venku, sledovala televizi, hrála si nebo pracovala na počítači, mobilu či tabletu, nebo četla knížku, nebo diskutovala s někým jiným.... Nejdůležitější je naprostý klid a pokud je to možné tak vnímání sebe sama. A důležitá věc - určitě ani před ani po ošetření nesmí osoba, která přijímá energii na dálku požívat alkohol nebo jiné návykové látky.
 • Co je možné ošetřit na dálku?
  Na dálku mohu udělat buď celkové ošetření, které kompletně projde celým tělem a nastartuje samouzdravující systém u přijímající osoby. Nebo mohu poslat pouze na danou problematickou část v těle. Nebo mohu přijímající osobu zabalit do kvanta energie a nabít ji. Mohu poslat do situace uzdravování, operace, porodu, případně zkoušek. Mohu poslat lidem na cestu, kteří již přechází na druhou - světelnou - stranu.
 • Co dělat po ošetření na dálku?
  Nejlépe je jít spát a nechat celé ošetření doznít. Poté je nutné zvýšit množství tekutin aby se případné vylučované jedy mohli hladce dostat z těla ven.
 • Cena posílání energie na dálku je 200,-Kč/ 1 posílání
 • Co je nutné mi poskytnout pro posílání energie na dálku?
  - celé jméno osoby, které budu posílat - celý datum narození osoby, které budu posílat - přesnou adresu kde daná osoba bude v době posílání ( u nemocnic i číslo pavilonu , poschodí, oddělení a číslo pokoje) - přibližný čas, kdy by chtěla osoba energii přijmout. Tento čas vám potvrdím nebo dám jiný ve zpětném potvrzovacím e-mailu. - pokud máte pošlete fotografii osoby, která bude energii přijímat. Je to hlavně z důvodu lepšího naladění.
 • Důležitá informace
  Není možné po jednom poslání energie čekat že se člověk uzdraví nebo probere z bezvědomí. I když zázraky se dějí a mám s tím zkušenosti. Je třeba si uvědomit, že každý jsme individuální a jedinečná bytost a každý máme svoji vlastní cestu. Někdo má cestu k uzdravení rychlejší a někdo zase potřebuje jít pomaleji. Někdo se uzdraví a někdo se neuzdraví. Není to ničí chyba. Tak to mělo být....

S posíláním energie na dálku pracuji už od roku 2004 a lidem v urgentních případech skutečně nádherně pomáhá.

Pro Vás je to informace, že pokud máte někoho ze své rodiny ve velmi vážném stavu a nebo lékaři už nedávají naději. Není nutné v tomto okamžiku svěsit hlavu a ruce a myslet si, že už nemůžete nic udělat. Naopak je tu řada věcí, které se ještě dají udělat a celou situaci zlepšit nebo zachránit ( pokud má být zachráněna - o tom rozhoduje už jen Vesmír...)

Je důležité si uvědomit, že nejsme jen fyzické tělo. Máme okolo sebe i uvnitř sebe energetická těla, která jsou propojena s ostatními. A právě skrze tato těla a naši celou energetickou bytost můžeme lidem pomoci - pokud budou oni sami chtít...

A co na posílání říkají lidé, kteří přijímají energii na dálku?

Zde bych ráda podotkla, každý jsme jedinečná bytost a budeme při přijímání energie cítit něco jiného. Někdo nemusí cítit nic a někdo bude zase cítit proudění celou půlhodinu....

Po druhém posílání: Dobrý den p. Blanko dnes jsem energii cítila daleko víc, je úžasné, že i vy na dálku víte co si moje tělo bere, děkuji. Po třetím posílání: Krásný den p. Heltova, dnes jsem vaši energie cítila opravdu intenzivně, nejvíc, myslím v okolí hrudníku, srdce nebo plic, také nohy, byli to takové přívalové vlny. Moc Vám děkuji, cítím se mnohem lépe. Marie
Marie
Reiki bylo perfektní mohu vám říci že mě to nakoplo. Děkuji Romana
Romana
Při předávání jsem první den měla pocit, jako by se mi rozšiřoval hrudník a naplňoval jakýmsi klidem. Také cítím pocit tepla v těle. Mé zdravotní problémy se zklidnily. Po pátém ošetření: Najednou asi v polovině jsem cítila tak silný příliv "čehosi", co se projevovalo jako byl se mnou cloumaly nárazové vlny na moři, začala jsem víc vydechovat, a pomyslela jsem si, takhle by se snad člověk musel probrat z komatu, jak to bylo silné....
Štěpánka
Objednáno posílání REiki pro nemocnou maminku: Mluvila jsem s mámou a mám Vám od ní vyřídit obrovské DĚKUJI, z ReiKi byla nadšená, prý jí to neuvěřitelně pomohlo a je Vám moc vděčná 🙂🙂🙂 I za mě velice děkuji, máma je opravdu o dost klidnější a vyrovnanější.
Jitka
Ahoj Blani, chtěla bych Ti moc poděkovat za úžasný zážitek čtyř reiki zasílaných na dálku minulý týden. V prvních 3 dnech moje tělo reagovalo neustále zvýšenou teplotou a únavou. Pamatuji si, že jsi říkala, jak tělo nejdříve reaguje zhoršením symptomů, ale každým dnem jsem se cítila lépe. Po skončení všech 4 zasílaní jsem konečně po 5 týdnech nemoci cítila, že je moje tělo nabito energií, má sílu a po 5 týdnech se mi konečně trvale snížila a stabilizovala teplota pod 37’. Samotné reiki bylo velmi intenzivní a každý den jsem cítila, jak energie proudí, kde proudí a každý den jsem cítila reiki proudit jiným způsobem. Bylo to úžasné a chci Ti moc poděkovat!
Jana
Dobrý večer paní Blanko. S tatínkem jsem mluvila dnes dopoledne,aby to sám zhodnotil a aniž jsem věděla,co píšete vy, úplně jste se shodli. Popsal ,že se cítil lehčí a hřála ho levá strana tváře (tam měl problém). V pátek byl po dlouhé době samý humor a byl moc dobře naložený. Chtěla jsem Vám moc poděkovat!
Ivan

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.