Poslání REIKI energie na dálku

Někdy nastanou chvíle, kdy potřebujete nutně energii nebo Reiki ošetření, ale nemůžete přijít přímo k terapeutovi. I to se dá vyřešit. Ve skutečně vážných případech jako je kóma, bezvědomí, závažná nehoda a zranění, závažné stavy po operacích, těžká nemoc,... jsem otevřená poslat energii Reiki na dálku a tak podpořit zdravotní stav člověka a pomoci mu tím.

Vrátí se Vám Vaše síla, radost a chuť do života! Pomůže to celkovému uzdravovacímu procesu. Budete zase plní energie! A ruku v ruce s tím se bude zlepšovat Vaše zdraví.

Budete moci znovu žít svůj život naplno!

Nyní jsem poslání na dálku otevřela i pro lidi unavené a vyčerpané jak fyzicky tak psychicky v této ne zrovna jednoduché době.

Energie vám dodá sílu a těm kteří jsou nemocní umožní rychlejší uzdravení a lepší celkovou regeneraci...

Jste nemocní a uzavření doma nebo v nemocnici?

Máte své příbuzné nebo známé ve velmi vážném stavu doma nebo v nemocnici a chcete jim pomoci?

Jste v zahraničí, třeba na dovolené, něco vážného se přihodilo a vy potřebujete dobít baterky a nebo pomoci s uzdravováním?

Žijete na druhé straně republiky a skutečně za mnou nemůžete osobně přijít na Reiki ošetření?

 

Reiki na dálku pomáhá ve vážných zdravotních stavech. S pomocí Reiki se tělo lépe regeneruje a uzdravování probíhá rychleji, nežli bez dodání energie.

Dříve jsem toto ošetření na dálku poskytovala pouze lidem, kteří už umějí pracovat s Reiki 2 a vědí o co se jedná a jak posílání na dálku probíhá.

Nyní ale otevírám tuto možnost pro všechny, kteří mají závažný problém a opravdu nemohou přijít osobně.

Upozornění:

Velmi Vás prosím nezneužívejte tohoto ošetření na dálku ve chvílích, kdy se Vám jen tak nebude chtít přijít...

Můj čas je velmi vytížený a posílám toto ošetření hlavně lidem a dětem v nemocnicích ( kóma a bezvědomí, zranění po vážných nehodách, stavy po vážných operacích, lidem, kteří jsou na JIP, ...) , lidem kteří mají leukémii nebo rakovinu ( tam kombinujeme osobní ošetření s ošetřením na dálku), lidem a dětem, kteří jsou ve vážném zdravotním stavu doma a stará se o ně rodina, ženám do těžkých porodů, ...

Nyní i lidem unaveným a vyčerpaným ze stávajícího dění ...

Co se děje při Reiki ošetření na dálku?

 • Reiki ošetření na dálku trvá cca 30min.
 • Osoba, která přijímá energii na dálku, musí s posíláním souhlasit.
  U osob v kómatu, v bezvědomí, kteří nejsou schopní dát samy souhlas, za jejich souhlas odpovídá člověk blízký, který pro ně o tuto službu žádá. Je pak třeba aby byl se mnou stále v kontaktu a zajišťoval zpětnou vazbu. V okamžiku, kdy se přijímající osoba probere a bude schopná dát nebo nedat souhlas, pak je nutné toto její rozhodnutí respektovat a okamžitě mě o něm informovat.
 • Co probíhá při ošetření na dálku?
  Při ošetření na dálku se napojuji na bytost osoby, které posílám energii na dálku. Daná osoba může energii vnímat ale také nemusí, pokud není tak citlivá. Ale to nehraje roli. Na dálku se doplní energie osoby a energie vstoupí a pomůže tam, kde to tělo nejvíce potřebuje. Tím bude docházet k postupnému zlepšení zdravotního stavu.
 • Co dělá osoba, která Reiki energii na dálku přijímá?
  Je nutné aby tato osoba byla ve sjednaný čas na sjednaném místě a pokud možno v naprostém klidu nebo už spala. Není možné aby pobíhala venku, sledovala televizi, hrála si nebo pracovala na počítači, mobilu či tabletu, nebo četla knížku, nebo diskutovala s někým jiným.... Nejdůležitější je naprostý klid a pokud je to možné tak vnímání sebe sama. A důležitá věc - určitě ani před ani po ošetření nesmí osoba, která přijímá energii na dálku požívat alkohol nebo jiné návykové látky.
 • Co je možné ošetřit na dálku?
  Na dálku mohu udělat buď celkové ošetření, které kompletně projde celým tělem a nastartuje samouzdravující systém u přijímající osoby. Nebo mohu poslat pouze na danou problematickou část v těle. Nebo mohu přijímající osobu zabalit do kvanta energie a nabít ji. Mohu poslat do situace uzdravování, operace, porodu, případně zkoušek. Mohu poslat lidem na cestu, kteří již přechází na druhou - světelnou - stranu.
 • Co dělat po ošetření na dálku?
  Nejlépe je jít spát a nechat celé ošetření doznít. Poté je nutné zvýšit množství tekutin aby se případné vylučované jedy mohli hladce dostat z těla ven.
 • Cena posílání energie na dálku je 400,-Kč/ 1 posílání
 • Co je nutné mi poskytnout pro posílání energie na dálku?
  - celé jméno osoby, které budu posílat - celý datum narození osoby, které budu posílat - přesnou adresu kde daná osoba bude v době posílání ( u nemocnic i číslo pavilonu , poschodí, oddělení a číslo pokoje) - přibližný čas, kdy by chtěla osoba energii přijmout. Tento čas vám potvrdím nebo dám jiný ve zpětném potvrzovacím e-mailu. - pokud máte pošlete fotografii osoby, která bude energii přijímat. Je to hlavně z důvodu lepšího naladění.
 • Důležitá informace
  Není možné po jednom poslání energie čekat že se člověk uzdraví nebo probere z bezvědomí. I když zázraky se dějí a mám s tím zkušenosti. Je třeba si uvědomit, že každý jsme individuální a jedinečná bytost a každý máme svoji vlastní cestu. Někdo má cestu k uzdravení rychlejší a někdo zase potřebuje jít pomaleji. Někdo se uzdraví a někdo se neuzdraví. Není to ničí chyba. Tak to mělo být....

S posíláním energie na dálku pracuji už od roku 2004 a lidem v urgentních případech skutečně nádherně pomáhá.

Pro Vás je to informace, že pokud máte někoho ze své rodiny ve velmi vážném stavu a nebo lékaři už nedávají naději. Není nutné v tomto okamžiku svěsit hlavu a ruce a myslet si, že už nemůžete nic udělat. Naopak je tu řada věcí, které se ještě dají udělat a celou situaci zlepšit nebo zachránit ( pokud má být zachráněna - o tom rozhoduje už jen Vesmír...)

Je důležité si uvědomit, že nejsme jen fyzické tělo. Máme okolo sebe i uvnitř sebe energetická těla, která jsou propojena s ostatními. A právě skrze tato těla a naši celou energetickou bytost můžeme lidem pomoci - pokud budou oni sami chtít...

A co na posílání říkají lidé, kteří přijímají energii na dálku?

Zde bych ráda podotkla, každý jsme jedinečná bytost a budeme při přijímání energie cítit něco jiného. Někdo nemusí cítit nic a někdo bude zase cítit proudění celou půlhodinu....

Po druhém posílání: Dobrý den p. Blanko dnes jsem energii cítila daleko víc, je úžasné, že i vy na dálku víte co si moje tělo bere, děkuji. Po třetím posílání: Krásný den p. Heltova, dnes jsem vaši energie cítila opravdu intenzivně, nejvíc, myslím v okolí hrudníku, srdce nebo plic, také nohy, byli to takové přívalové vlny. Moc Vám děkuji, cítím se mnohem lépe. Marie Po dalším posílání: Dobrý večer p. Heltova. Děkuji za poslání energie 🤗S každým dalším posláním vnímám energii od Vás čím dál tím více. Přesně už vím do které části těla proudí. Je to takový malý zázrak. Respekt před Vámi.
Marie
Reiki bylo perfektní mohu vám říci že mě to nakoplo. Děkuji Romana
Romana
Při předávání jsem první den měla pocit, jako by se mi rozšiřoval hrudník a naplňoval jakýmsi klidem. Také cítím pocit tepla v těle. Mé zdravotní problémy se zklidnily. Po pátém ošetření: Najednou asi v polovině jsem cítila tak silný příliv "čehosi", co se projevovalo jako byl se mnou cloumaly nárazové vlny na moři, začala jsem víc vydechovat, a pomyslela jsem si, takhle by se snad člověk musel probrat z komatu, jak to bylo silné....
Štěpánka
Objednáno posílání REiki pro nemocnou maminku: Mluvila jsem s mámou a mám Vám od ní vyřídit obrovské DĚKUJI, z ReiKi byla nadšená, prý jí to neuvěřitelně pomohlo a je Vám moc vděčná 🙂🙂🙂 I za mě velice děkuji, máma je opravdu o dost klidnější a vyrovnanější.
Jitka
Ahoj Blani, chtěla bych Ti moc poděkovat za úžasný zážitek čtyř reiki zasílaných na dálku minulý týden. V prvních 3 dnech moje tělo reagovalo neustále zvýšenou teplotou a únavou. Pamatuji si, že jsi říkala, jak tělo nejdříve reaguje zhoršením symptomů, ale každým dnem jsem se cítila lépe. Po skončení všech 4 zasílaní jsem konečně po 5 týdnech nemoci cítila, že je moje tělo nabito energií, má sílu a po 5 týdnech se mi konečně trvale snížila a stabilizovala teplota pod 37’. Samotné reiki bylo velmi intenzivní a každý den jsem cítila, jak energie proudí, kde proudí a každý den jsem cítila reiki proudit jiným způsobem. Bylo to úžasné a chci Ti moc poděkovat!
Jana
Dobrý večer paní Blanko. S tatínkem jsem mluvila dnes dopoledne,aby to sám zhodnotil a aniž jsem věděla,co píšete vy, úplně jste se shodli. Popsal ,že se cítil lehčí a hřála ho levá strana tváře (tam měl problém). V pátek byl po dlouhé době samý humor a byl moc dobře naložený. Chtěla jsem Vám moc poděkovat!
Petra
Dobrý den paní Blanko Dopoledne jsem volala do nemocnice,pan doktor mi říkal,že mamku ráno odpojili od ventilace,zápal plic je na ústupu,už nemá trubičku,tak bude moci mluvit,ale to ještě chvíli potrvá.Pan doktor říkal,že je to velký pokrok.Oběhově stabilní.Ještě v sobotu večer mi říkal,že se trochu zhoršily zánětlivé markry. Myslím,že Vaše energie k tomu ohromně přispěla,ani nevím,jak Vám poděkovat.
Lenka
Dobrý den paní Blanko, včera večer jste na mne působila a bylo to neuvěřitelné, nejdříve začala pálit chodidla, jako bych stála na žhavém uhlí, pak se teplo rozšířilo do levé nohy, s tou mám problém, začaly brnět ruce a nakonec mne polévalo takové horko, že bych nevěřila, že něco takového existuje. Ze srdce mnohokrát děkuji a držte mi pěsti, v pondělí se dozvím, verdikt - operace páteře (což doktoři doporučí), nebo to půjde jinak. Vnitřně si myslím, že to dám i bez toho, že na operaci je vždy čas. Přeji krásný den Olga
Olga
Posílání jsem cítila krásně především s energií ale bylo i úžasné nádherný zážitek si udělat čas a vnímat dávání od někoho jako jsi ty. Opravdu za to moc děkuji, nesmírně si toho vážím.
Vendulka
Dobrý den, chtěla bych Vám dát zpětnou vazbu. První den kdy se reiki posílalo byl naprosto parádní. Cítila jsem mezi námi "komunikaci" a tělem se začalo prolívat teplo přes trávící soustavu k srdci a plicím. Mám pocit, že reiki i harmonizuje čakry. Cítila jsem jak energie proudí dál skrz krční do třetího oka kdy jsem měla ještě o dost jasnější představy až do hlavy. Zvýraznili se mi v tu chvíli i smysly chuti. Pak jsem cítila jak jemná světlá energie krouží kolem vaječníků a ledvin a naplňuje svým teplem močový měchýř a proudí nemocnou rukou. Také jsem měla jaké si nutkání "navštívit" rodinné členy a říct jim co mám na srdci a projevit lásku. Bylo opravdu krásné nechat do sebe proudit léčivou sílu, dopřávat tělu uzdravování a pozorovat v jakých místech se energie pohybuje- kde jsou místa oslabená. Kromě toho jsem cítila oba dny i absolutní uvolněnost což ani neznám. Cítím, že se postupně začíná v těle dít nějaký proces. Jsem z toho nadšená a těším se na další dva dny léčení a pozorování těla. Kromě toho mi to dalo i představu o tom jak si na sebe udělat čas, přes den udělat nějaké věci a pak všeho nechat a dopřát tělu relax.
Terezka
Dobrý večer Blaničko, chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasné léčení, které mi opravdu moc pomohlo a to hned při prvním poslání energie. Přiznávám, že zpočátku jsem měla strach, dokonce takový, že se tělo ztáhlo a já byla v křeči, vůbec jsem netušila do čeho jdu. Nikdy bych nevěřila, že něco takového existuje, proudění energie po celém těle, mravenčení, pálení, které přecházelo k úplnému pocitu bezpečí a klidu. Důležitý je dostatek tekutin po poslání energie. Největší radost přišla po 4 dnech od poslání energie, kdy se mi dostavila menstruace sama bez pomoci lékařů a injekcí a to po 5 letech a já Vám ještě jednou moc děkuji za takový zázrak. Kdo stále váhá, tak není o čem, Blanička je báječná bytost a sluníčko v jednom 🙂 moc se těším na osobní setkání.
Patricie
Dobrý den p. Heltová, tak dnes to byl opravdu zážitek, bylo to hodně silné, vibrovalo mi celé tělo 🤗👍děkuji.
Marie
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za posláni reiki. Zmizely otoky a bolest žil a cítím, že se ruka zotavuje 🙂 pokud by Vám to nevadilo chtěla bych absolvovat ještě další posílání.
Terezka
Dobrý den paní Blanko, maminka prý měla velmi zvláštní pocity. Popíšu Vám jaké měla poprvé pocity,jako kdyby jí tělem projížděl el. proud s občasnými záškuby a nebylo to příjemné, ale vše po odesílání ustalo. A podruhé jí hodně pálily oči jako kdyby měla brečet a cítila jemné chvění uvnitř hrudi, ale nebylo to nepříjemné. 3. a 4. posílání prospala, spala prý jak miminko a poslední posílání nespala, sice prý nic výrazného necítila, ale "spadl jí kámen " ze srdce, ten tlak, který vnímala, zmizel. I přes smutek, který cítí (byli s taťkou spolu 57 let), je už schopná o jeho odchodu mluvit. Moc Vám za všechno děkuji, tolik jste mamince pomohla.
Petra - pro Maminku
Popravdě samotnou mě to překvapilo a nevím jestli to skutečně přikládat reiki ošetření, ale cítím obrovský příval energie. Najednou nevím jak s tím pracovat a říkám si abych to nepřepálila :). Každopádně to pro mě byla velice zajímavá zkušenost a pohrávám si s myšlenkou reiki 1. stupně. Ještě dočítám ebooky od Vás a je to velice zajímavě a srozumitelné
Kateřina
Dobrý večer, chtěla bych vám moc poděkovat za energii, kterou jste posílala. Taťka je z nejhoršího venku a je to úžasné, že tu zůstal s námi. Děkuji a přeji krásný večer. Petra (tatínek byl v kritickém stavu na ARO oddělení s Covidem)
Petra - pro Tatínka
Dobrý den Blanko, moc vám děkuji za posílání energie, i když jsem byla nachlazená a celé to pro mě bylo náročné, tak musím říct, že mi je po dlouhé době líp. Jak už jsem psala níž, od prosince mě trápí nespavost. Užívala jsem si, že jsem u posílání kolikrát usnula a i když se třeba za hodinu vzbudila, tak jsem pak ve spánku normálně dokázala pokračovat, takže to je pro mě obrovský úspěch. Děkuji!
Pavla
Dobrý den paní Blanko, ráda bych Vám z celého srdce poděkovala za energii pro mého tatínka. Podařilo se! Dnes byl přeložen z JIPu na klasický pokoj. Je mu den ode dne lépe 🙂 Moc Vám děkuji za pomoc v těch nejtěžších chvílích jeho i mého života!!! Přeji hodně zdraví a krásné jaro!
Jana - pro tatínka
Milá Blanko, moc děkuji za včerejší léčivou energii. Bylo to perfektní, už se těším na další !
Andrea
Děkuji, celé posílání jsem krásně cítila a nakonec jsem Vás i viděla...
Evin
Celá rodinka i s psí fenkou si vyjeli do Chorvatska. Manželovi se v autě udělalo zle, zastavil a zkolaboval. Zástava srdce a bezvědomí, ze kterého se neprobíral. Poradila jsem jeho ženě Baru co má dělat a jak může i ona pomoci a posílala jsem celkem 4x. Na začátku 2x /den. po 4 poslání se manžel probral, všechny poznal.... Mila pani Blanko, manzel se probudil, komunikuje a poznal nas. Jsem nejstastnejsi ❤️ Ted to bude hlavne o case, ktery bude potrebovat k rekonvalescenci a navraceni sily. Dekuji za Vasi podporu a silu. S Laskou, Bara
Paní Baru se 7-mi měsíční dcerkou - posíláno manželovi
Milá paní Blanko. Předně bych Vám chtěla velmi poděkovat za Reiki. Celou první část jsem velmi cítila energii, jak mnou proudí a k tomu výrazné barevné a velmi příjemné vjemy - dalo by se říct : všechny barvy duhy. Druhou jsem upadala do spánku 👍👍👍
Vlaďka
Chtěla jsem Vám moc a moc poděkovat. To Vaše posílání mě neuvěřitelně nakoplo a pomohlo mému tělu. Pro mě je to malý zázrak! Cítím obrovský pokrok. Před týdnem jsem byla fyzicky úplně na dně. Ani jsem se nemohla skoro postavit, hlava mě třeštila a bolelo celé tělo. Teď začínám spát, což je pro mě obrovský úspěch – dlouho jsem nespala… Takže opravdu moc děkuji.
Kamila
2x jste mi posílala a bylo to naprosto super! Úplně mě to zklidnilo a zároveň nakoplo a díky tomu jsem zvládla ten covid. A co je úžasné spala jsem potom celou noc! Víte, mě už dlouhodobě nešlo spát…. Moc děkuji.
Pavla
Milá Blanko, dávám vědět jak jsme se domluvily. Chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za Reiki, za váš čas a vůbec za vás, cítím se o mnoho lépe, byla jsem už vážně hodně špatná a myslím že bez vás bych byla už nejspíš v koncích. Bylo úžasné díky vám pocítit léčivou moc Reiki, dlouho jsem se necítila tak šťastně a věřím že mi to pomohlo se vyléčit, nebo přinejmenším se dostat z nejhoršího. Uvidím jak dopadne CT hlavy na konci srpna a dám vám vědět. Děkuji Bohu za to že jste.S láskou Klára 💛
Klára

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.