Gratuluji Ti!

Pokud jsi otevřel tuto stránku, víš proč...

Pracuješ intenzivně už dlouhou dobu s prvním i druhým stupněm Reiki.  Získal jsi už spoustu zkušeností. Víš jak Reiki funguje a jsi nadšený, když můžeš pomáhat lidem. 

Nyní cítíš, že nastal okamžik a Ty ses skutečně rozhodl učit a vést další lidi po této nádherné cestě Reiki.

Nastal okamžik udělat další krok na Tvé cestě...

Následuj svoji intuici a pošli svému učiteli Reiki, žádost o Reiki 3-tí stupeň.

Reiki 3 je určen pouze pro mé absolventy semináře Reiki 2.

3-tí stupeň Reiki nezískáš už jen seminářem, který by trval 1 víkend a hotovo.

3-tí stupeň je poměrně intenzivní a dlouhodobý výcvik ( v trvání alespoň 1 rok), který vyvrcholí "slavností" zasvěcení do Tvého Mistrovského stupně.

3-tí stupeň Reiki je pro Tebe cesta! Úplně nová cesta po které se můžeš vydat, jsi-li opravdu vážně rozhodnutý pomáhat druhým lidem na jejich cestě. Je to cesta, na které se budeš učit, klást si otázky a hledat na ně odpovědi. Cesta na které budeš růst a moudřet. Je to cesta na celý život, která nekončí zasvěcením do 3-tího stupně Reiki.

A nezapomeň: Cesta je cíl!

Důležité věci, které bys měl vědět, než začneš:

 • Mezi Reiki 2 a Reiki 3 musí uplynout minimálně 4-6 let
  To znamená, že od Tvého Reiki 2 zasvěcení, pracuješ již minimálně 4 roky s druhým stupněm Reiki. Denně Reiki používáš pro sebe a případně pro druhé. Takto je to nastaveno v Tradičním Usui Shiki Ryoho systému, který učím a má to tak nastavené i Reiki Aliance.
 • Perfektně znáš a umíš používat symboly Reiki 2
  Umíš velmi dobře pracovat se symboly, které jsi získal na semináři druhého stupně Reiki. Máš s nimi zkušenosti a víš kdy je použít.
 • Jsi otevřen tomu, začít na sobě znovu intenzívně pracovat
  Je potřeba znovu a hlouběji zapracovat na svém duchovním rozvoji. Jednou staneš před svými žáky a začneš jim postupně předávat vše co ses naučil. A je dobré abys jim měl co předat a byl z Tebe opravdu kvalitní, laskavý a moudrý učitel. Ale to se nestane přes noc. K tomu je třeba Tvé práce.
 • Mistr / Učitel Reiki = ODPOVĚDNOST
  Stát se Mistrem / Učitelem Reiki je velká odpovědnost. Není to o tom, že získáš Mistrovské zasvěcení a budeš lepší nežli Ti ostatní. Není to ani o tom, že získáš Mistrovské zasvěcení a budeš si ho syslit jen pro sebe... Prosím pokud není Tvoji prioritou předávat Reiki ostatním, učit je a vést je cestou Reiki, pak se prosím ani na 3-tí stupeň nepřihlašuj. Děkuji Ti.
 • Je to nádherná cesta
  Je to skutečně nádherná a kouzelná cesta. Už víš jaké to je, když někomu pomůžeš pomocí Reiki ošetření. Nyní máš před sebou možnost pomoci lidem nastálo. Naučit je pracovat s energií Reiki. Je kouzelné, když vidíš své žáky, jak se uzdravují, mění... Jak odcházejí od spotřebního způsobu života a začínají žít skutečný, radostný a plný život....
 • Začneš objevovat sám sebe
  Začne tak další proces Tvého růstu a dozrávání. Lépe porozumíš své cestě. Lépe se naučíš pracovat se svoji intuicí. Objevíš své silné ale i své slabé stránky a naučíš se s nimi pracovat. Můžeš objevit neuvěřitelnou sílu, kterou máš v sobě, jen ji zatím nepoužíváš. Naučíš se chápat věci své i okolo sebe....
 • Získáš nové vědomosti, znalosti a zkušenosti
  Naučíš se pořádat své vlastní semináře. Osvojíš si základy anatomie, fyziologie a patologie. Získáš podvědomí o energetických drahách a elementech z tradiční čínské medicíny. Naučíš se ještě lépe pracovat se svýma myšlenkama.... Získáš celostní přístup k řešení problémů Tvých, Tvých klientů a Tvých žáků.
 • Vedení
  Po celou dobu ( tedy minimálně 1 rok) budeš velmi intenzivně pracovat se svým učitelem, který Tě povede a bude Ti otevírat dveře... Vstoupit už je na Tobě samém.

Pokud jsi připraven a hlavně rozhodnutý stát se Mistrem Reiki a vést nové žáky, pak kontaktuj svého učitele Reiki. A domluv se s ním na dalším postupu.

Reiki 3 je o osobním přístupu. Učitel většinou vede souběžně 1 maximálně 2 žáky na jejich cestě                    k Mistrovskému zasvěcení.

 

Pokud se Ti tato cesta zdá být příliš pomalá a viděl jsi někde zasvěcení do Mistra Reiki během 1 víkendu a klidně hned po semináři Reiki 2....  Můžeš to zkusit.

Každý máme svobodnou volbu a to je na tom úžasné!

Jenom si předtím dobře rozmysli, co skutečně chceš? Kdo chceš aby Tě učil a vedl na Tvé cestě? Jaké má za sebou Tvůj učitel zkušenosti? Jakou cestou prošel on? Co ti může předat za moudrost, když on sám byl teprve před pár měsíci zasvěcen do Mistra? Přemýšlej o tom nežli se finálně rozhodneš.... Jedná se o část Tvého života....

Lepším člověkem se nestanete zasvěcením nebo dalším seminářem.

Lepším a moudřejším člověkem se stáváte až každodenní, soustavnou prací na sobě.

 

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.