Závazná objednávka klasickou masáž

Závazně se objednávám na klasickou masáž.

 • Rezervuji si následující čas na masáž:
  Celého těla .......................1,5 hod, záda + dolní končetiny ...... 1hod, záda a šíje ....................... 50min, nohy - oboustranně ....... 40min, ramena, paže, šíje ...........40min
 • Cena za masáž (Platba v hotovosti na místě):
  Celého těla ....................... 1.000,-Kč, záda + dolní končetiny ......800,- Kč, záda a šíje ....................... 700,-Kč, nohy - oboustranně ....... 500,-Kč, ramena, paže, šíje ........... 500,-Kč
 • Na ošetření si nepotřebuji nic brát sebou.
 • Adresa: Praha 8 - Karlín
 • Prohlášení
  Prohlašuji, že netrpím žádným akutním onemocněním ( horečka, viróza, infekční onemocnění), onkologickým onemocněním ani kožním onemocněním. Nejsem krátce po operaci. V případě těhotenství, jsem se poradila se svým lékařem, který masáž odsouhlasil. Před ošetřením a v den ošetření nebudu požívat alkohol ani jiné návykové látky. Jsem si vědom/a plné zodpovědnosti za svá rozhodnutí a činy. Je to mé svobodné rozhodnutí.

Prosím vyplňte pečlivě následující informace:

Do vzkazu napište jaký termín ( datum, den, dopoledne / odpoledne, čas) by se Vám nejvíce hodil. A masáž čeho by jste si přáli (celé tělo, záda, končetiny,...). V potvrzujícím e-mailu Vám pak zašlu možné termíny k výběru. Děkuji.

Upozornění: neprovádím žádné erotické masáže.

Objednávám se na
Proč máte zadat Vaše jméno, telefon a e-mail? Abych Vám mohla zaslat volné termíny pro Vaši masáž a Vy jste si mohli vybrat ten nejlepší pro Vás. A v případě jakékoli změny Vám zavolat 🙂 Pokud budete mít zájem získávat 1x měsíčně další informace z oblasti masáží, zdraví, Reiki, Shiatsu, tradiční čínské medicíny a osobnostního rozvoje, které Vám pomohou na Vaší cestě, zaškrtněte je dole ve volitelném políčku. Ze zasílání se pak můžete kdykoli odhlásit kliknutím na tlačítko Odhlásit v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy.

Upozornění: Masáže jsou velmi žádané a klienti se objednávají vždy dopředu. Při zrušení termínu 24hodin a méně před objednaným termínem, nebo v případě nedostavení se, je třeba uhradit storno poplatek ve výši 100% ceny masáže nebo terapie. V případě, že za sebe budete mít náhradníka, který se dostaví na daný termín místo vás, nemusíte storno poplatek hradit. Děkuji Vám za pochopení a prosím buďte ohleduplní a važte si času svého, mého i ostatních.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

nebo volejte: 602 728 438 ( v případě, že nezvedám telefon plně se věnuji klientovi. Napište mi sms a ozvu se Vám zpět.)

Jsem tu pro vás a ráda Vám pomohu.