Meditace je ke stažení ZDARMA

Meditace Světla a Lásky s vizualizací

Zklidněte se a podpořte své tělo k uzdravení!

Máme v sobě obrovskou moc a naše těla se dokáží sami uzdravit. Jen k tomu potřebují volný prostor plný Světla a Lásky.

Pomocí této meditace jim to umožníme.

A oni se nám odvděčí. Uzdravování bude probíhat mnohem rychleji nežli za běžných okolností plných strachu.

Tato meditace je úžasná i pro úplně zdravého člověka, jako prevence před onemocněním těla, mysli nebo duše.

Naučte se jednoduchou a relativně krátkou meditaci, která vám umožní zlepšit své zdraví!

Jak se to děje?

Když je člověk v meditaci je uvolněný, jeho celé tělo se regeneruje a zlepšuje se tak celková funkce imunitního systému. Ten  pak nemoc hravě zvládne. Zároveň, když už se naučíte trochu meditovat,  se zastavuje nepřetržitý tok našich myšlenek a ty negativní se zcela automaticky přeprogramují na pozitivní myšlenky, které v řízené meditaci slyší, nebo které si tam sami vložíme.

Zdravý člověk si pak v meditaci může zcela vědomě posilovat svůj imunitní systém, celé své tělo a postupně měnit své myšlení na pozitivní.

 

Co dělám už dlouhou dobu já, když na mě bytost zakřičí formou nějaké bolesti nebo nemoci?

Většinou se okamžitě zastavím a pokusím se uvědomit si co se děje.

Pokusím se přijít na příčinu křiku / bolesti.

A určitě, ať už znám příčinu nebo zatím nevím, zklidním se, dám si lokální Reiki přímo na bolavé místo a pak si zalezu do meditace a dám prostor mému tělu k uzdravení.

A tato meditace vám dá přesně ten prostor, zklidnění a prozáří tělo Světlem a Láskou. Tím se tělo může začít uzdravovat.

Zdravému člověku pak tato meditace dodá energii, sílu, Světlo a Lásku aby jeho tělo vůbec nemuselo onemocnět.

Důležité informace před spuštěním meditace:

- meditace trvá přibližně 15 minut

- najděte si klidné místo, kde vás těchto 15min nikdo nebude rušit

- je vhodné při ní sedět. Jakkoli,  nemusíte se trápit přímo v jogínském sedu, pokud se v něm necítíte dobře. Nejdůležitější je pohodlně se posadit a uvolnit se. Není vhodné ležet! Je třeba aby páteř byla svisle.

- pokud některý orgán nemáte ( často žlučník, slepé střevo,...) tak si ho v meditaci i přesto představte. Protože i když vám ho fyzicky odstranili, jeho energetická matrice i energetické dráhy tam zůstaly. A my touto meditací pracujeme na energetické úrovni.

- zkuste si při meditaci skutečně představit Světlo a Lásku. Světlo myslím zvládnete. U Lásky si vzpomeňte na nějaký nádherný okamžik spojený s Láskou, který jste zažili a jak jste se u něho cítili - ještě před meditací - a tento svůj pocit si pak můžete vybavit při meditaci jako Lásku.

- neočekávejte, že po jedné meditaci vyskočíte a budete okamžitě zdraví! Někdy se stane zázrak a budete. ( a to hlavně ve chvíli, kdy jste už zvyklí meditovat a pracujete se svým tělem.)  Někdy je potřeba vydržet více opakování každý den po sobě, nežli se vše začne přepisovat a měnit a vy se začnete pomalu uzdravovat...

- tuto meditaci je dobré opakovat pravidelně každý jeden den, jak dlouho budete chtít. Po čase až se jí naučíte už nebudete nahrávku ani potřebovat a můžete si v ní zůstat časově tak dlouho jak budete chtít. Můžete se více zdržet tam, kde cítíte problém a je potřeba více času... To už nechávám na vás. Hrajte si!

Pro stažení meditace vyplňte:

A co o meditaci říkají lidé?

Milá Blani, právě jsem díky Tvému dárku zažila úžasnou meditaci...příjemně jednoduchou a o to silnější. Moc Ti za ni děkuju, budu pokračovat každý den, je v tom skutečně nádherná energie a tolik potřebný klid a mír.
Eva
Ahoj Blanko, děkuji za meditaci. Viděl jsem při ní čisté světlo! A cítil energii. Děkuji Ti moc!
Martin
Děkujeme moc. Včera jsme si oba zameditovali a budeme v tom pokračovat.
Zbyněk
moc se mi líbila a je to od tebe krásný dárek v těchto zvláštních časech.
Lubor
Ahoj Blani, dekuji moc za krasnou meditaci. Nyni jsem ji prosla a je to moc fajn, dekuji jeste jednou a preji krasne dny.
Klari
Je to asi 10 dní co mě přepadlo takové zvláštní jako nachlazení,bolest kloubů a svalů,bolest na plicích. (Ta byla docela velká) Trochu jsem se vylekala,zda neprodělavám virové onemocnění koronavirem. Každou hodinu od večera až do rána ( vůbec jsem nemohla spát),jsem si pouštěla výše uvedenou meditaci. A už dopoledne následující den, se mi stav začal zlepšovat. Stale jsem si ještě meditovala,ale uz ne kazdou hodinu.Odpoledne bylo ještě lépe a večer jsem usnula a další den bylo po viroze. Žádný lek jsem si nevzala. Věřím,že jsem se uzdravila v takové krátké době , díky této Vaši meditaci Světlo a láska. Každý večer si ji stále pouštím. Mockrát za to děkuji.
Ludmila
Dobrý den. Meditace je překrásná, úžasná a moc jsem si jí užila. Děkuji nebo já se teprve začínám učit meditovat ale jsem spokojená nebo je okouzlující. Líbí se mi a to moc.
Petra
Krásné dopoledne paní Heltová, meditaci „Světla lásky“ mám přečtenou a moc se mi líbila. Je napsaná skvěle a velice mne oslovila. Přečetl jsem ji v neděli a již ji zařazuji do denního života. Cítím, že jsem více pozitivní.
Petr
Milá Blanko, Tvá meditace je opravdu plná světla a lásky. Když si ji pouštím, cítím šimrani, teplo a úplně svítim. S meditacemi jsem začala nedávno, protože jsem u toho dříve nevydržela sedět 😀 Pochopila jsem, že mají svůj význam. Občas si pustím i navíc meditaci srdcí od Tebe, což úplně cítím, jak lidé kolem mne ji potřebují a vůbec celý svět... Děkuji Ti!
Kateřina
Milá Blaničko, meditace jsou nádherné obě dvě, těžko říci, která je úžasnější. Je zapotřebí pomáhat matce Zemi a planetě, nemají to s námi lehké. Určitě se u Vás objednán na Shiatsu a věřím, že se mi podaří vyřešit otázky a najít odpovědi, které mám ve své duši. Moc Vám děkuji za práci, kterou děláte nejen pro lodi, ale pro celé bytí. Čím více bude pozitivně smýšlejících lidí, tím lépe bude na této krásné planetě. Přeji krásný den. Míla
Míla

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.