Meditace je ke stažení ZDARMA

Meditace Světla a Lásky s vizualizací

Zklidněte se a podpořte své tělo k uzdravení!

Máme v sobě obrovskou moc a naše těla se dokáží sami uzdravit. Jen k tomu potřebují volný prostor plný Světla a Lásky.

Pomocí této meditace jim to umožníme.

A oni se nám odvděčí. Uzdravování bude probíhat mnohem rychleji nežli za běžných okolností plných strachu.

Tato meditace je úžasná i pro úplně zdravého člověka, jako prevence před onemocněním těla, mysli nebo duše.

Naučte se jednoduchou a relativně krátkou meditaci, která vám umožní zlepšit své zdraví!

Jak se to děje?

Když je člověk v meditaci je uvolněný, jeho celé tělo se regeneruje a zlepšuje se tak celková funkce imunitního systému. Ten  pak nemoc hravě zvládne. Zároveň, když už se naučíte trochu meditovat,  se zastavuje nepřetržitý tok našich myšlenek a ty negativní se zcela automaticky přeprogramují na pozitivní myšlenky, které v řízené meditaci slyší, nebo které si tam sami vložíme.

Zdravý člověk si pak v meditaci může zcela vědomě posilovat svůj imunitní systém, celé své tělo a postupně měnit své myšlení na pozitivní.

 

Co dělám už dlouhou dobu já, když na mě bytost zakřičí formou nějaké bolesti nebo nemoci?

Většinou se okamžitě zastavím a pokusím se uvědomit si co se děje.

Pokusím se přijít na příčinu křiku / bolesti.

A určitě, ať už znám příčinu nebo zatím nevím, zklidním se, dám si lokální Reiki přímo na bolavé místo a pak si zalezu do meditace a dám prostor mému tělu k uzdravení.

A tato meditace vám dá přesně ten prostor, zklidnění a prozáří tělo Světlem a Láskou. Tím se tělo může začít uzdravovat.

Zdravému člověku pak tato meditace dodá energii, sílu, Světlo a Lásku aby jeho tělo vůbec nemuselo onemocnět.

Důležité informace před spuštěním meditace:

- meditace trvá přibližně 15 minut

- najděte si klidné místo, kde vás těchto 15min nikdo nebude rušit

- je vhodné při ní sedět. Jakkoli,  nemusíte se trápit přímo v jogínském sedu, pokud se v něm necítíte dobře. Nejdůležitější je pohodlně se posadit a uvolnit se. Není vhodné ležet! Je třeba aby páteř byla svisle.

- pokud některý orgán nemáte ( často žlučník, slepé střevo,...) tak si ho v meditaci i přesto představte. Protože i když vám ho fyzicky odstranili, jeho energetická matrice i energetické dráhy tam zůstaly. A my touto meditací pracujeme na energetické úrovni.

- zkuste si při meditaci skutečně představit Světlo a Lásku. Světlo myslím zvládnete. U Lásky si vzpomeňte na nějaký nádherný okamžik spojený s Láskou, který jste zažili a jak jste se u něho cítili - ještě před meditací - a tento svůj pocit si pak můžete vybavit při meditaci jako Lásku.

- neočekávejte, že po jedné meditaci vyskočíte a budete okamžitě zdraví! Někdy se stane zázrak a budete. ( a to hlavně ve chvíli, kdy jste už zvyklí meditovat a pracujete se svým tělem.)  Někdy je potřeba vydržet více opakování každý den po sobě, nežli se vše začne přepisovat a měnit a vy se začnete pomalu uzdravovat...

- tuto meditaci je dobré opakovat pravidelně každý jeden den, jak dlouho budete chtít. Po čase až se jí naučíte už nebudete nahrávku ani potřebovat a můžete si v ní zůstat časově tak dlouho jak budete chtít. Můžete se více zdržet tam, kde cítíte problém a je potřeba více času... To už nechávám na vás. Hrajte si!

Pro stažení meditace vyplňte:

A co o meditaci říkají lidé?

Milá Blani, právě jsem díky Tvému dárku zažila úžasnou meditaci...příjemně jednoduchou a o to silnější. Moc Ti za ni děkuju, budu pokračovat každý den, je v tom skutečně nádherná energie a tolik potřebný klid a mír.
Eva
Ahoj Blanko, děkuji za meditaci. Viděl jsem při ní čisté světlo! A cítil energii. Děkuji Ti moc!
Martin
Děkujeme moc. Včera jsme si oba zameditovali a budeme v tom pokračovat.
Zbyněk
moc se mi líbila a je to od tebe krásný dárek v těchto zvláštních časech.
Lubor
Ahoj Blani, dekuji moc za krasnou meditaci. Nyni jsem ji prosla a je to moc fajn, dekuji jeste jednou a preji krasne dny.
Klari
Je to asi 10 dní co mě přepadlo takové zvláštní jako nachlazení,bolest kloubů a svalů,bolest na plicích. (Ta byla docela velká) Trochu jsem se vylekala,zda neprodělavám virové onemocnění koronavirem. Každou hodinu od večera až do rána ( vůbec jsem nemohla spát),jsem si pouštěla výše uvedenou meditaci. A už dopoledne následující den, se mi stav začal zlepšovat. Stale jsem si ještě meditovala,ale uz ne kazdou hodinu.Odpoledne bylo ještě lépe a večer jsem usnula a další den bylo po viroze. Žádný lek jsem si nevzala. Věřím,že jsem se uzdravila v takové krátké době , díky této Vaši meditaci Světlo a láska. Každý večer si ji stále pouštím. Mockrát za to děkuji.
Ludmila
Dobrý den. Meditace je překrásná, úžasná a moc jsem si jí užila. Děkuji nebo já se teprve začínám učit meditovat ale jsem spokojená nebo je okouzlující. Líbí se mi a to moc.
Petra
Krásné dopoledne paní Heltová, meditaci „Světla lásky“ mám přečtenou a moc se mi líbila. Je napsaná skvěle a velice mne oslovila. Přečetl jsem ji v neděli a již ji zařazuji do denního života. Cítím, že jsem více pozitivní.
Petr
Milá Blanko, Tvá meditace je opravdu plná světla a lásky. Když si ji pouštím, cítím šimrani, teplo a úplně svítim. S meditacemi jsem začala nedávno, protože jsem u toho dříve nevydržela sedět 😀 Pochopila jsem, že mají svůj význam. Občas si pustím i navíc meditaci srdcí od Tebe, což úplně cítím, jak lidé kolem mne ji potřebují a vůbec celý svět... Děkuji Ti!
Kateřina

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.