Vstupte do oázy klidu a relaxace!

Dárkový poukaz

Obdarujte své blízké, známé, nebo i zaměstnance a udělejte jim tak velikou radost.

Je úžasné, v dnešním zrychleném světě, darovat svým blízkým možnost relaxace, odpočinku a nabití energií díky masážím.

Dárkový poukaz zakoupíte na všechny druhy masáží, které provádím (Reiki, Shiatsu, Klasická relaxační masáž - různé typy)  i na semináře ( Reiki 1, Letní relaxační pobyt s Reiki).

Vystavuje se na určitý druh masáže / semináře nebo na peněžní částku (v tomto případě si pak obdarovaný sám vybere službu dle vlastního výběru).

Služby nebo ceny si můžete nakombinovat přesně podle toho, co chcete darovat! K dispozici Vám je malý pomocník s výběrem služeb a cen úplně dole 🙂

Jak zakoupit dárkový poukaz?

  • Přímo ve studiu
    Přímo ve studiu na adrese Pernerova 293/11, Praha 8 a zaplatit hotově. ( Zde je nutné se dopředu telefonicky nebo e-mailem objednat, abych se Vám mohla věnovat.) Vyplňte pečlivě níže uvedený formulář.
  • Zaslání dárkového poukazu e-mailem
    Zaslání dárkového poukazu e-mailem, který pak můžete vytisknout nebo přeposlat obdarované osobě. Vyplňte prosím pečlivě níže uvedený formulář. Následně dostanete zálohovou fakturu. Jakmile bude částka připsána na účet, zpět do e-mailu Vám přijde Dárková poukázka v pdf souboru. (Toto je nejběžnější a nejrychlejší způsob objednání a získání poukazu.)

Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od data vystavení. ( nebo přímo datum vybraného semináře)

Dárkový poukaz pečlivě uschovejte, nelze ho nahradit v případě ztráty!

Co je potřeba zadat při objednávání dárkového poukazu?

Vyplnit pečlivě následující formulář.

(svoji e-mailovou adresu, své jméno a příjmení a svůj telefon)

A do kolonky VZKAZ napište 2 věci:

1. zda chcete mít na poukaze uvedenou částku nebo typ služby nebo obojí:

Pokud tam bude pouze částka bez typu služby, pak si obdarovaný může vybrat jakoukoli masáž v dané hodnotě.

Pokud tam bude uveden pouze typ služby, cenu budete vědět pouze Vy a já.

2. Adresu na kterou budete chtít případně dárkový poukaz zaslat ( v případě zaslání poštou).

 

Vyberte způsob zaslání
Proč máte zadat Vaše jméno, telefon, e-mail a fakturační údaje? Případně poštovní adresu zaslání? Abych Vám mohla vystavit poukaz a fakturu a poté Vám poukaz zaslat. A v případě jakýchkoli nejasností Vám zavolat 🙂 Pokud budete mít zájem získávat 1x měsíčně další informace z oblasti zdraví, Reiki, Shiatsu, tradiční čínské medicíny a osobnostního rozvoje, které Vám pomohou na Vaší cestě, zaškrtněte je dole ve volitelném políčku. Ze zasílání se pak můžete kdykoli odhlásit kliknutím na tlačítko Odhlásit v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy.

Malý pomocník při výběru služby nebo ceny na poukaz:

Reiki masáž .......................1.000,- Kč .............. velmi jemná masáž, která nabije energií a začne uzdravovat (1hod)

Shiatsu první ....................1.800,- Kč ............ diagnostika dle čínské medicíny, pak protahování a masáž shiatsu na nejpotřebnějších drahách. Tělo se začne očišťovat a uzdravovat. (2hod)

Shiatsu druhé a další ......... 1.200,- Kč ............  staví se už na diagnostice z prvního ošetření a provádí se už pouze masáž shiatsu na drahách a protahování. (1,15 - 1,20hod)

Klasická relaxační masáž  - 1.500,- Kč ............ celé tělo (1,5hod)

Klasická relaxační masáž  - 1.000,- Kč ............ záda a dolní končetiny (1hod)

Klasická relaxační masáž  - 1.000,- Kč ............ záda a šíje (50min)

Klasická relaxační masáž  - 800,- Kč ............ dolní končetiny (40min)

Klasická relaxační masáž  - 800,- Kč ............ šíje, ramena a paže (40min)

Seminář Reiki 1 ............. 2.500,- Kč .......... člověk se naučí pracovat s energií Reiki. Naučí se pomáhat sám sobě a druhým když je potřeba. (2,5 dne)

Letní pobyt s Reiki ....... 10.500,- Kč ......... pouze pro mé žáky. Týdenní relaxační, uzdravující a nabíjející pobyt se stejně naladěnými lidmi...

Potřebujete pomoc?

Napište mi na e-mail:   cestareiki@email.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.